Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s připojením na internet


Lachtan

Otázka

PS3 mám od ledna a prakticky od té doby jsem neměl s netem žádný problém. Ten ale začal asi před dvěma týdny a to chybou 80710102.

(net k ps3 připojuju pomocí ethernet kabelu, který vypojím z pc)

Co všechno jsem zkusil:

1) Instalace nového FW

2) Umrtvení přijímače

3) Změna IP adresy

IP adresu mě to přidělí, ale u Internet Connection nastane failed.

Jinak ta chyba je přesně:

An error has occured during communication with the server. This is a DNS error.

V překladu:

Při komunikaci se serverem nastala DNS chyba.

Prolít jsem na googlu cizí fora, ale nikde jsem zatím nenašel odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
zdravim,uz 3tydny se mucim s pripojenim na net,pouzivam kabel z pc.v nastaveni ps3 jsem postupoval podle navodu ale porad me pise ip adresa falled.mam pouzit ip adresy co pouizvam v pc?pls poradte,jsem amater co se tyka ps3:ziped:

skus spíš dát nastavení v ps3 automaticky. nepochopil jsem moc jak si to myslel s kabelem z pc to jako ze sítový karty ? jednodušší je koupit router dát ho za modem a máš klid . měl jsem plno problémů s přepojováním kabelu z modemu střídal jsem Pc a ps3 a blblo to musel jsem neustále restartovat modem od (UPC) po zakoupení routeru a jeho mastavení běhá vše bezvadně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
PS3 mám od ledna a prakticky od té doby jsem neměl s netem žádný problém. Ten ale začal asi před dvěma týdny a to chybou 80710102.

(net k ps3 připojuju pomocí ethernet kabelu, který vypojím z pc)

Co všechno jsem zkusil:

1) Instalace nového FW

2) Umrtvení přijímače

3) Změna IP adresy

IP adresu mě to přidělí, ale u Internet Connection nastane failed.

Jinak ta chyba je přesně:

An error has occured during communication with the server. This is a DNS error.

V překladu:

Při komunikaci se serverem nastala DNS chyba.

Prolít jsem na googlu cizí fora, ale nikde jsem zatím nenašel odpověď.

Problem bude v tom ze Ip tveho pc je blokovana na mac adresu tvyho pc , mel by to vyresit router :)

Ja kdyz pichnu kabl z pc do ps3 tak mi to taky nejede :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pomůže, když zkontroluješ IP adresy všech přístrojů, připojených na router... (attached devices). Každá MAC musí mít svojí (rozdílnou IP). Taky se podívej do routeru, jestli ho máš povolen jako DHCP server. Jo a pak nastav připojení v PS3 stejně, jako router, jen s jinou IP. Např. IP routeru bude 192.168.1.1, IP počítače bude 192.168.1.2 a IP PS3 192.168.1.3. Stejné IP pak bude v nastavení network na samotném PS....

PS3 mám od ledna a prakticky od té doby jsem neměl s netem žádný problém. Ten ale začal asi před dvěma týdny a to chybou 80710102.

(net k ps3 připojuju pomocí ethernet kabelu, který vypojím z pc)

Co všechno jsem zkusil:

1) Instalace nového FW

2) Umrtvení přijímače

3) Změna IP adresy

IP adresu mě to přidělí, ale u Internet Connection nastane failed.

Jinak ta chyba je přesně:

An error has occured during communication with the server. This is a DNS error.

V překladu:

Při komunikaci se serverem nastala DNS chyba.

Prolít jsem na googlu cizí fora, ale nikde jsem zatím nenašel odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:?PS3 mi hlásí DNS eror, nelze se dostat na weby, ani se zkonektit na on-line hry, ale stahování dema z Playstation Store běží bez problému.

Posr...se to po vypnutí a zapnutí routru, zkoušel sem na PS3 znova nastavit připojení, ale nepomohlo - test připojení ohlásí chybu u PS Network.

Mám ještě notes a tam běží weby bez problému (přes ten samý router)

Poradí někdo kde hledat chybu, jestli v nastavení routru nebo u PS3

díky moc

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nemáš tam někde nastavený špatný DNS záznam? PS3 nemám, ale v notesu máš možná DNS přidělovat automaticky, tak jestli v PS3 by nemělo být něco podobného. DNS je otázka providera netu, než tvého PS3. Pakliže jsi tam nenapsal něco natvrdo a špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak sem včera večer vyzkoušel automatické i manuální nastavení internetu v PS3 i s restartama PS3 možná 10x a výsledek žádnej. Dneska ráno zapnu PS3 a funguje vše jak má, fakt už tomu vůbec nerozumim a jen doufám, že to připojení bude funkční i po návratu z práce:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

AHOJ zdravim vsechny, mam problem kdyz pichnu ethernet kabel do ps3 napise to neco z ip a pri test connection ze neni connected ,,,pouzivam to tak ze vypojim net z pc a dam do ps3 nebyla by nejaka rada??? prosim dekuju za odpoved:cry:

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
AHOJ zdravim vsechny, mam problem kdyz pichnu ethernet kabel do ps3 napise to neco z ip a pri test connection ze neni connected ,,,pouzivam to tak ze vypojim net z pc a dam do ps3 nebyla by nejaka rada??? prosim dekuju za odpoved:cry:

Předně se pochlub jakého máš poskytovatele a router. To je jako napsat do autoopravny nejede mi auto.

p.s. pokud máš UPC tak po přepojení kabelu z PC do PS3 vypni router z napájení na 30s po zapnutí by ti měl net do 3 minut najet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Předně se pochlub jakého máš poskytovatele a router. To je jako napsat do autoopravny nejede mi auto.

p.s. pokud máš UPC tak po přepojení kabelu z PC do PS3 vypni router z napájení na 30s po zapnutí by ti měl net do 3 minut najet.

myslis ze by pomohl kdybych to dela pres usb wifi modul??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
postytovatel vivo, satelit na strese a z neho ethernet kabel do pc,router nemam,dostal sem radu na nejakej usb wifi modem omlouvam se za mou spatnou komunikaci

Na USB WiFi klíč se vykašli, to rádio co máte na střeše bude hlídat MAC adresu, buď bude stačit restartovat to koncové zařízení. Nebo zavoláš poskytovateli řekneš mu že si měníš síťovku v PC a dáš mu MAC adresu PS3. V pecku pak naemuluješ (přepíšeš) MAC adresu síťovky stejnou jako má PS3. A nebo si kup Wankovej router a máš po starostech. Připojíš router k rádiu do něj PC, naemuluješ MAC z PC do routeru, přes jeho konfigurační rozhraní a máš po starostech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na USB WiFi klíč se vykašli, to rádio co máte na střeše bude hlídat MAC adresu, buď bude stačit restartovat to koncové zařízení. Nebo zavoláš poskytovateli řekneš mu že si měníš síťovku v PC a dáš mu MAC adresu PS3. V pecku pak naemuluješ (přepíšeš) MAC adresu síťovky stejnou jako má PS3. A nebo si kup Wankovej router a máš po starostech. Připojíš router k rádiu do něj PC, naemuluješ MAC z PC do routeru, přes jeho konfigurační rozhraní a máš po starostech.

JA PC MOC NEROZUMIM NAPSAL BYS ME NEJAKEJ DETAILNI POSTUP CO JE POTREBA VSE K TOMU JAK TO DELAT ,SRY SEM BLB NA PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu