Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Půjčovna PS3 her


tekken90

Recommended Posts

O co jde ?

- půjčování her mezi uživateli fora, nejspíš přes poštu ;)

- aby se zabránilo podvodům (ukradení hry atd) mohly by se hry půjčovat na "dobírku" takže by dotyčnému kdyžtak zůstaly alespoň peníze :)

- za půjčování her se budou udělovat kladné/negativní hodnocení podle toho jak jste s půjčením hry spokojeni (např jestli jste dodrželi dohodnutou dobu půjčení, stav hry je stejný atd.)

toť vše :) .. pište jestli je zájem :)

marek_2080: nastaveno jako Dulezite oo,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podlemě dobrej nápad . Ale určo bych neručil 1700 Kč . to by si ten někdo mohl koupit novou hru .

šlo jen o návrh aby ten kdo půjčí hru měl nějaký "pojištětní", záleží na domluvě mezi těmi co by si hru půjčili.

a prosil bych ty co nemají PS3 aby se zdrřeli komentáře ;)

btw já mám od marka pučený 4 hry a spokojenost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo by to moc pekny, nejaky hry bych chtel taky urcite pujcit ale to toho cloveka musis znat, takhle nigdy nevis v jakym stavu ti to vrati

takhle se ti muze stat ze ti to zase posle z5 na dobirku po zapujceni, ty to zaplatis a az to rozbalis tak zjistis ze to je bud brutalne poskrabany nebo ze v tom je nejaky vypaleny CD a tvoji blu-ray hru "zapomel" u sebe v PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ahojda...hleedam nekoho, kdo by mi neprodal, ale jen vymenil jakoukoli hru na ps3,,....dnes jsem dostal ps3 a neumím zapojit ps store..a na koupeni hry nemam money....kdyby kdokoli byl ochotnej nejakou hru pucit tak bych byl moc moc rad, diky....nejlepe z kralovehradeckyho nebo pardubickyho kraje..diky moc..

marek_2080: presunuto z PS3 Koupím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu