Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

STEAM console-forum group


shit

Recommended Posts

  • Odpovědi 341
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kazde 2 dny se tam objevi 4 nove ukoly, ten prvni je primotivni a dlasi ma nejake ukjoly z her...cimn vic ukolu splnis tim vetsi sanci na vyhru mas...kazde 2 dny vyhraje nekdo 5 her z wishlistu, 20.12. muze kazdy kdo splni 10 ukolu vyhrat 100her...ale jelikoz steam pouziva nekolik mega uzivatelu tak je sance na vyhru minimalni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 9 months later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Pro hráče jednoznačně potěšující

Pro vývojáře už tolik ne(zneužívání ) atp..

Každopádně ta směrnice EU není zrovna moc spravedlivá.

Uvidíme jak se s tím Steam popasuje.

Třeba takový Google už delší dobu tohle řeší po svém, dle mě hodně balancuje na hraně zákona,

K pochopení si stačí si přečíst licenční smlouvu pro vývojáře, a pro koncové uživatelé ...................................

ale to už je jiná story :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ taky jsem zvědav no jak se s tím Steam popasuje - taky to beztak bude něco na hraně zákona, jinak to snad ani v dnešní době nejde :-D ... Ale kdesi jsem četl něco o tom, že pro každou hru zavedou 2hodinové demo - ale nevím jak to chcou řešit no, jsem na tohle fakt moc zvědav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • Moderators

Nepíše se tam nic o hacknutí, jako pravděpodobný důvod se tam uvádí -

At present it appears to been a caching error on Valve's part, which ended up serving the wrong pages to the wrong people.

I tak je to ale nepříjemné, dokonce ani zvýšené ochrany Steam Guard a Mobile Authenticator nezabránily zveřejnění osobních údajů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu