Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no myslim ze se bez toho videa obejdu :D nejak sem se zasek u toho gold rathian a silver rathalos doporicil by me nekdo nejakej hammer?sem hr6

edit.:dan uz to tam skoro mam akorat nechapu vetu

plugin aktivujte v recorvery menu a jeste upozornuji ze musite mit nainstalovene zarizeni psp type b co to znamena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se nějak jsem přehlídl příspěvěk no jestli vedeš i katany tak bych tu určitě dělal vylepšenou edge cleaver, nebo pokud chceš hammer tak onslaught, ze kterého se následně dělá juggernaut pokud se nemýlym ten má myslim bílou strost 1404 raw už si to napamtuju přesně už jsem MH půl roku nehrál měl jsem rozbitej analog teď jsem začal znovu asi tak před 14 dny tak ještě obnovuji zdroje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akantor je opravdu easy. Já ho rád opakoval mam jich sundáno kolem 500 :D určitě set je hodně dobrej zbraně hlavně kvůli ostrosti hodně špatný a proto bych ti doporučil udělat si ze zbraní jen bow. jinak gratuluji ke G-ranku už jen urgent hypnok pokud si dobře vzpomínám ne?

ps. Jestli máš krizi s penězma klidně udělej Akantora a prodej zněj celej reward dostaneš takovejch 100 000 a je to typuju zatim otázka tak 20 min ne? časem ho budeš dávat az 5 min ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Potřeboval bych s něčím pomoct začal jsem hrát MHFU a v gathring hallu jsem HR4 a nemůžu porazit ashen lao shan lunga co je v urgent questu poradíte??

Jinak v singleplayer questech už dotahuju na akantora a chtěl bych si vyrobit brnko ze silver rathalose ale na to potřebuju nějaké rathalos ruby a to nevím kde sehnat tak byste taky mohli poradit, předem dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Poradim ti, nějaké dual swords s dobrym broušenim, třeba shogun ceanataura a vzít sebou 20 brousků, 5 power juice, 5 mega juice, nějaké healy, power seedy a mněl bys to dát ;) Když scháníš rathalos ruby tak ho určitě capuj. Když má málo HP to nějak odhadneš tak ho chyť odo trapky a hoď na něj tranq bomby, nevím jestli už jsi to dělal pak je větší šance to dostat, ale i tak je mizivá myslím kolem 6% šance se dala nějak zvýšit, ale MH už půl roku nehraji kvůli problémům s analogem každých nahraných 1000 hodin ho musim opravovat a mně to už nebaví nevim co snim dělam :D takže už si nepamatuji všechno do detailů. GL :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu