Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Kanalizator

SERVIS herních konzolí Xbox 360, RGH, R-JTAG, LTU2 CFW PRAHA+POSTA

Recommended Posts

Nabízím servis konzolí Xbox 360. Rychlost a spolehlivost samozřejmostí,

předání je možné osobně v Praze, nebo poštou.

- záloha a práce s Xbox 360 flash pamětí, záloha a práce s NAND pamětí

- získání a obnova dvdkey, získání a obnova cpukey (RGH/RGH2)

- kompletní čištění konzole včetně optiky

- update DashBoard (NXE) na aktuální verzi

- dokončení zaseknutého updatu

- opravy a výměny mechaniky, čištění, ověření funkčnosti

- opravy proti přehřívání

- prodej doplňků (HDD rámečky, zdroje, kabely, kryty)

- další služby dle dohody

Máte-li zájem o mé služby, nebo libovolný dotaz týkající se Xbox 360, Wii, PSP napište mi na email wolfokillinger@centrum.cz

(Poslední aktualizace: 21. 06. 2018)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
a je tu opravdu nejaka zaruka ze kdyz ti posle nekdo konzoli tak ze ji skutecne dostane z5?

Omfg, další člověk co žije jen paranoiou ... Podívej se na ten topic o Wii , napsal tam snad někdo ,že jim ho "ukradl" ? Proboha , trošku důvěřuj (ale prověřuj)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
no to nenapsal ale dneska se neda verit kazdemu ... tak radeji prvni proverit

Je logicke, ze se bojis o konzoli, prece jenom neco to stoji. Ale presne proto jsem tam daval odkaz na ten prispevek, protoze konzole nekradu:) ale upravuju aby se na nich daly hrat backupy. Pokud se nesetkame osobne, tzn. budes konzoli posilat postou, tak na mne budes mit adresu + telefon + "reference", to by ti mohlo stacit....ostatnim to zatim stacilo, a jak se muzes snadno docist, tak jim to za to stalo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
A od kud si teda jestli treba nejsi z Brna ze bych ti to aji donesl. Jsem novacek vys chci si koupit XBOX 3600 Elite a nechce se me hry kupovat , ale jeste me zajima jestli to pujde hrat aji pres net ty hry aby me nedali ban .

Jsem z prahy, tak to bud dovezes, a nebo to klidne muzes poslat postou.

Na XboxLive s tim muzes, ale musis davat pozor, aby jsi mel tzv Stealth kopie her.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj prosim te chci se optat mohu ti dovest ted o vikend xbox na flashnuti nam tam mechniku Philips beno kdyztak mi prosim dej vedet na email popripadne kontatk ze bych zavolal a domluvili se moc dekuji Robert Kladno Email Je tarzanboy@volny.cz nebo tel 724501702

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu