Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pojdte si zahrát GTA IV (online) !


Lukan

Recommended Posts

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Zdarec lidi!

Potřeboval bych sehnat 5 lidí co by šli o tomto vejkendu (10. a 11. ledna) hrát team deathmatch. Jedná se o to, že chci získat trofej za zabití 5 lidi ze soupeřícího týmu, a to tak trochu nejde když se mě tam v životě nepříhlásí víc jak 3 lidi...

Takže plán je takový, udělá se 6 týmů po 1, a budeme se vraždit dokud prostě všichni nezískají tu trofej... takže kdo do toho jde se mnou ( případně napište datum a čas kdy se to hodí):bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KrekCZ

headset mam takže no problemo!

ale nějak mi to nejde se připojit na server :( golda mam, ale nejde to...ještě to vymakam...tak si mě zatim přidejte...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EDIT: Sorry jsem se špatně podíval. Myslel jsem, že myslíte na Xko a ne na PS3. Takže se mnou nepočítejte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi!

Potřeboval bych sehnat 5 lidí co by šli o tomto vejkendu (10. a 11. ledna) hrát team deathmatch. Jedná se o to, že chci získat trofej za zabití 5 lidi ze soupeřícího týmu, a to tak trochu nejde když se mě tam v životě nepříhlásí víc jak 3 lidi...

Takže plán je takový, udělá se 6 týmů po 1, a budeme se vraždit dokud prostě všichni nezískají tu trofej... takže kdo do toho jde se mnou ( případně napište datum a čas kdy se to hodí):bash:

se mnou bys mohl počítat,když mi do toho něco nevlítne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže lidi co budou hrát (viděl bych to na sobotu) multiplayer:

Bobika91 (PSN: Metal_lord)

Revoltego

BigTonyD

Takže to máme zatim 3 lidi, takže ještě minimálně další 3 potřebujem...:D

Ahoj, taky bych si zahral zejtra by my mel prijit playstation a snad i GTA tak bych si v sobotu zahral zejtra napisu jestli to prislo

PS:budu uplnej zacatecnik nevadi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky bych si zahral zejtra by my mel prijit playstation a snad i GTA tak bych si v sobotu zahral zejtra napisu jestli to prislo

PS:budu uplnej zacatecnik nevadi?

OK, to že seš začátečník nevadí hlavně když se pujde připojit... pak napiš PSN nick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu