Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pojdte si zahrát GTA IV (online) !


Lukan

Recommended Posts

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

taky bych dal, nick padehgf

poslal jsem invite

mam dotaz..jak se muzu pripojit k nekomu do hry??dycky me to hodi enom do nabidky ze mam vytvorit vlastni..:(

jo ale musí ti dotyčný poslat invite....

Takže 4, to je furt málo:

Bobika91 (PSN: Metal_lord)

Revoltego

BigTonyD

yazi(PSN: padehgf)

Asi by se to hrálo kolem 5 hodiny večer, kdo chce jinej čas ať napíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hejjj kurna a me jste hosi do toho seznamau nenapsali!!! ja to parim kazdej den mujj PSN JE Zhoolender_CZ tak si me pridejte a budeme parit

hejj a me jste do toho zenamu nenapsali !! ja to púarim kazdej den takze muj PSN je Zhoolender_CZ tak si me pridejte a budeme parit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sobota 24.1.2009 15:00

Team Deathmatch, Team Car Jack City (jen na chvíli)

Takže kdo bude mít v tuto dobu čas a chuť si zahrát (a získat nějaké trofeje) nechť se přihlásí

Jde mi hlavně o 2 trofeje:

1)Teamplayer - zabití 5 lidí ze soupeřícího týmu

2)Take it for a team - výhra ve všech Teamových hrách (chybí mi už jen Team Car Jack City)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: puracz

headset: nemám, nepoužívám

Hraji sice jen rekreačně (okolo takových 4 hodin týdně) a pouze závody (Race) , ale též se zapisuji, občas si můžu udělat čas i na něco jiného. ;) Aktivní jsem většinou tak od 22:30 do 23:00 nebo i dříve či později (např. od 22:00 do 23:30, spíše počítejte 22:00 - 23:30) , ale jinak se můžu přidat kdykoliv, co budu mít čas. (rána moc ne, odpoledne - večer do 19:00, pak už se koukám na televizi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jde se domluvit o to, kdy bude mít každý čas. Rád bych ty trofeje měl z krku, obvlášť ty multiplayerové, jelikož hraji multi jenom závody a nechce se mi patlat s mody, které mě nebaví. Jelikož jsem ale systematický člověk, tak bych asi ten multiplayer vyřešil dříve než singleplayer a zatím bych dělal trofeje v Burnoutu. Takže si mě přidal v PSN (puracz) a musíme se dohodnout na nějaký čas. Jelikož zde na foru moc nejsem, spíš mi posílej zprávy, rychle odpovím, klávesnice je vážně skvělá věc. :) Poslední dobou sem ale už skoro nikdo nepíše, zájem upadá :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu