Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Precistenie vnutra PS3 pomocou ventrilatorou


Midnight

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nevím jak vy, ale to spuštění fan testu/ů je poměrně jednoduché, řekl bych, že to je zamýšlené, ale spíše k servisním potřebám, než k osobnímu použítí. Tzn., funkce je to asi žádaná, ale pro techniky při opravě, než pro uživatele, kteří by konzoli zbytečně opotřebovávali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Tohle nemůže nic vyčistit, maximálně utočit větráky k smrti... já vám povím historku z podobného soudku... snažil jsem se o trofej v inFamous, jednalo se o 20 nebo kolik kilometrů jízdy po kolejích. Jízda samozřejmě vibruje... já zapomněl, že vibrace jdou vypnout i při hře v XMB (aktuálně jsem si myslel, že je to v game settings, nebo kde, zkrátka v tom při hře nedostupném), takže jsem to nechal... čím déle jsem jezdil, tim více se mi to nechtělo vypnout, ale vibrace jely nonstop... nakonec asi 12 minut. Takže teď něco v ovladači cvaká, něco se uštíplo a když držím ovladač za pravej držák do dlaně a zatřesu s nim, cejtim jak se motůrek vyklá.

=> Fuck inFamous s jeho dementní trofejí

=> Takhle to dopadá, když se dlouho/rychle točí něco, co se má točil chvilku/pomalu

==> Nedělejte to, mam Slim a FAT, ale fan test bych neudělal...

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Dělal jsem na PS3 FAT i SLIM Fantest několikrát a nikdy se nic nestalo,upřímně jsem ještě neviděl Playstationa nefunkčního,jinak věřím tomu,že je to tam originál,má to každé PS3,nicméně jsem však v manuálu o tom nenašel vůbec nic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Tenhle fantest nic nevyčistí.Max. tak trochu samotné lopatky větráku,ale "zakrytovanou" základovku, kde by to bylo neužitečnější nemá šanci vyčistit!Prach je vetšínou silně usazenej, a není lepší řešení než to udělat ručně.Fantest je dobrej tak na odvaření ložisek ve větráku.kdo už nekdy viděl odkrytovanou Ps3, ví že fantest je blbost protože učinost odstarnění prachu je tak 1%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu