Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Precistenie vnutra PS3 pomocou ventrilatorou


Midnight

Recommended Posts

Postup:

  1. Vypnite PS3 predným vypínačom
  2. Následne vypnite aj hlavným vypínačom na zadnej strane
  3. Držíme tlačítko eject "vysunutie" a zároveň zadný vypínač zapnite, kým nezačne ventilátor na PS3 fúkať
  4. Po pár sekundách fúkanie prestane, znamenie bude zablikanie pod predným vypínačom červenej farby a zapípanie
  5. Vypnete zadný vypínač a hneď aj zapnet

Video :

mam taky pocit ze to funguje len na 40 gb PS3ojkach :):bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Heh ... schvalne som asi pred mesiacom pisal do SONY podpori ze ci je to dobre robit tento Fan Test, alebo to PS3 skodi... :D odpisali mi ze to nedoporucuju robit... dnes sa kamaratovi pokazil PS3 nesli mu nacitat ziadne PS3 hry.. okrem DVD filmov... proste ako keby odisla mechanika alebo co .... povedal som mu nech skusi to SP3 prefukat..hovoril ze to nepomoze ze to je sprostost... vyskusal to a za 3 min mi pisal ze po vlozeni MGS4 mu hra ide v pohode..nacitalo ju .... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zdravim, hledal jsem cestu jak vycistit PS3 fantestem jako 40 a 80GB verze a povedlo se. Pokud je to jiz jinde na foru omlouvam se.

1, Vyndejte disk z PS3

2, Vypnete PS3 do standby modu (cervene svetlo)

3, Odpojte vsechny kabely krome napajeni

4, ted prichazi tezsi cast :-)

5, vemte PS3 do vyduchu a otocte ho vzhuru nohama tak aby sachta na HDD byla nahore. Tzn PS3 na stojato ale vzhuru nohama

6, nezakryvejte vetraci otvory a za drzeni ve vzduchu pustte PS3 (idealni delat ve dvou)

7, Pockejte priblizne minutu a spusti se fan test. Po tom co vetraky pojedou na maximum pockejte tak 20-30 vterin a otocte ho do spravne polohy.

8, Rychlost vetraku se vrati do normalu a pockejte par vterin s normalni rychlosti.

- Testovano PS3 je tiche jako po prvnim vybaleni.

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem "nezakryvat otvory".

Vice informaci pokud zvladate aglictinu:

http://www.ps3forums.com/showthread.php?t=133056

Celou dobu jde ven vlazny vzduch (PS3 pred cistenim jela 3 hodiny).

Ani bych se nebal toho ze neco odejde tohle rozhodne neni stav ktery by nebyl "designovany" sony. Zda se mi ze proste jen u 40 GB verze se rozhodly servisakum zjednodusit zivot.

Jak jsem psal. Zkousel jsem a na me 60gb verzi jede naprosto v pohode a hlucnost je zpatky v normalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tento zpusob cisteni povazuji za nevyhovujici. Nebot efek bude stejny jako kdyz u kompu pustis ventilatory na plne otacky a to vcetne grafiky. Pak ho otevri a podivej se jak to dopadlo. Pro odpovidajici vycisteni konzole bude nutne sundat vrchni kryt a prach odsat vysavacem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu