Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

.:Playstation3:. LiNUX TOPiC


Nil3E

Recommended Posts

Zkusili jste vytáhnout ten USB key a znovu jej zapojit po naběhnutí kboot.

Edit: co máte za klávesnice

Logitech mediaboard prave ze zadnz key nema.Je to klavesnice na bluetooth ktera se normalne k xmb pripoji.Jen co pustim boot tak ps# nereaguje.

Mam problem rozjet YDL kdyz skonci instalace rozjede se boot same- 'OK' a pak to napise login a hotovo.Nevim jakz login zadat vsechny pokusy selhaly a kdyz chci potvrdit password tak nejde psat.Nejde se mi dostat do nastaveni zvuku atd.Muye nekdo poradit?Jinak z klavesnici od logitechu MEDIABOARD se boot royjet neda,MUSEL JSEM KOUPIT usb klavesnici.Bezdratova funguje v linuxu az po instalaci.

Muze nekdo poradit jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
Bože můůj...můžete mě prosím vás povědět co to vlastně ten linux je??...k čemu to vlastně je na tom PS3??..všude to sháním a všude to píšou nějak odborně...díííky mooc..

Co je linux - http://www.abclinuxu.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi mám sakra velký problém! Dřív sem měl YDL 6.1 a tam se mi šlo normálně přihlásit přes root a tím instalovat programy emulátory atd... Teď sem nainstaloval Ubuntu 9.04 a mám problém nejde mi nic nainstalovat. Když chci něco nainstalovat přes terminál tak třeba sudo yum install gnash objeví se toto:

macafcb@Playstation3:~$ sudo yum install gnash

[sudo] password for macafcb:

macafcb is not in the sudoers file. This incident will be reported.

nebo když chci nainstalovat něco přes Synaptic napíše to toto:

Selhalo spuštění /usr/sbin/synaptic pod uživatelem root.

Níže ležící autentizační mechanismus (sudo) nepovoluje spuštění tohoto programu. Kontaktujte prosím svého systémového zprávce.

Nejsem sám kdo má tento problém, na netu je na tom plno lidí stejně. Funguje tu někomu Ubuntu 9.04 tak jak má? prosím o pomoc!!!! Děkuji !!!:cry:

Edit: Problém vyřešen reinstalace a heslo musí mít min. 8 zanaků bylo to tímhle !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po mých víkendových laboraci s Ubuntu a OpenSUSE jsem došel k závěru,že je linux na PS3 zbytečný.. Do Ubuntu jsem dostal pouze to,co je součástí,ale kvůli architektůře procesoru nelze potom např.doinstalovat Skype,Adobe Flash Player apod... Píše to vždy chybu v architekture,ze je procesor i386 nebo tak nějak.. Laboroval jsem potom se stejnou verzí na notebook a do něj šlo doinstalovat úplně vše... Takže můj závěr : Pokud chcete jen po netu číst,tak je zlatý PS3 Webový prohlížeč. Nemám s ním absolutní problém. Jinak PS3 zvládá přehrávat opět sama od sebe Videa,Obrazky,Hudbu... U Linuxu na PS3 je vždy problem s výkonem,protože to není PC a ma RAM pouze 256 sdílenou s VRAM z grafické části... Takze nakonec zůstávám pouze u PS3 Softwaru :-) Snad někomu poznatky pomohou k rozmyšlení..Jinak OpenSUSE jsem instaloval snad 5x v ruznych rozhranich GNOME,KDE4,XFC nebo jak se to jmenuje atd a to byla výkonová smrt.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

custe hele ma nekdo zkusenosti s instalaci linuxu na slim 120GB? me to pri formatu neda navyber to co je v tom navodu

  • Vyberte [Custom] A vyberte alespoň 10GB [Allot 10GB to the Other OS].
  • CVyberte [Quick Format] a potvrdte.

jen proste bud quick format a full format...a tim padem se dal nedostanu. diky za radu pokud vubec nejaka je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a vypada to ze to tu je mrtve forum....

Co takhle víc číst ty mrtvé forum:

Nedávno byla vydána nová verze populární herní konzole PlayStation 3 s názvem Slim. Část uživatelů ale překvapilo, že společnost Sony z této verze vyhodila podporu nahrávání jiných operačních systémů. Tím byla odříznuta i podpora Linuxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Zdravím!

Neskusil niekto rozchodiť LINUX na PS3 firmware 3.41.

Nakoľko tento firmware nemá ponuku OTHER OS.

Buď nainštalovaný na HDD alebo LIVE...

Vyšiel ASBESTOS na možnosť inštalacie a spustenia cez ponuku OTHER OS.

Nakoľko som skusil všetky možne postupy tak to nejde a už ma to prestava baviť keďže navody su blbe alebo nekompletne.

System Settings > Default OS > Game OS-----skryte menu na 3.41 by sa malo otvoriť po niejakom naištalovaní-spustení ASBESTOS

Diiiiky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 7 months later...
poradi nekdo? mam kmeaw 3.55 a zaboha mi nejde interni hdd 80gb sformatovat, vytvorit ten oddil pro linux, vubec se mi nikde nezobrazuje custom format :(, znate nekdo odpoved? abych se pohl dal? uz sem proklikal asi 3hodiny na netu a furt nic :(
vsude na netu vidim videa jak to lidi na Kmeawu a Wainkoko atp. rozjeli ale nikde ani slechu jak.. kdyz od 3.20 uz nejde format s druhym oddilem pro linux :( :( :( jsem bezradny a doufam ze se mit udostane pomoci.. jinak budu muset utracet za pc :( pls pomozte nekdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

nazdarek ja jsem nikdy pc nemel .tak vse kolen toho nejak moc nechapu ,ale ps konzole jsem mel snad uplne vsechy a nikdy jsem snima nemel zadny vecsi problem .ale v ps3 je plno novinek a ja stale to nejak nechapu i kdzy jsem si uz nekolikrat vse snad tisickrat precetl tak jsem usoudil ze asi bude nrjlepsi se obratit na skusenejsi hrace ve vasem foru. urcite setu najde plno ochotnych hracu co mi pomuzou vytunit moji ps3 ..... mam 250gb a 4.46 sow. takze ani nevim kde nebo cim mam vlastne zacit co je to linux , firmware . a nebo ty aplikace a vsechny ty rune vychytane programy stale se mi nedari je tam nainstalovat a rad bych sparoval ps3 se svim psp 1000 ...........atd doufam a budu i vdecny za par zachytnych bodu dekuji tonyhydro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu