Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší hry na NDS


Sir Jarousek

Recommended Posts

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

castlevanie určitě zvlášť....jsou to dva naprosto odlišné díly, které jsou i jinak koncipovány, parádní hra momentálně hraju na dsku pořád v práci Portrait Of Ruin :)

no me by teda zajimalo, co na te castlevanii vsici vidite :D

hraju ten dil - asi znamnejsi - jak hned nekde v prvni misi se naucis takovy to V a tim otevres tu branu a pak je tam ten hnusak co hazi nejaky dva mece ci co.. Uz jenom dostat se pres nej je dost hardcore.. a to je teprve zacatek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně teda Castlevania taky vůbec nevzala, na mě to bylo moc těžký, jinak by mě to bavilo asi víc.

Hlasy Baskiho započítán, to Stratogeo si zkusím zahrát :) a ještě mě napadá, že bych ten seznam mohl seřadit dle abecedy, tak až budu mít čas, tak se do toho pustím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guitar hero: on tour, Mario and Luigi: Partners in time, Race driver 3 (Super one card multak), Pokemon mystery dungeon 2, Trauma center 2, Elite beat agents, Nintendogs, JUMO: Ultimate stars, Apolo justice, Phoenix wright,Megaman star force 2. To by snad stačilo xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

The legend of Zelda: Phantom Hourglass

Age of Empiras: Age of Kings

Tony Hawk's Provin Ground/Sk8land

Castlevania: Portrait of Run/ Dawn of Sorrow

Mario Kart DS

FIFA 08

Geometry Wars:Galaxies

Jam Session (není to až tak hra)

Kirby: Power Paintbrush/Mouse Attack

Lego:Star Wars II: Original trilogy/Star Wars:Complete Saga/Indiana Jones

Mario Party DS

Call of Duty 4

Pokémon Diamond

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že nejlepší by bylo topic zrušit udělat systém bodování....tzn 1. hra - 10 bodů 2. hra 6 bodů 3. hra - 3 body, s tím že každý může dát max tři hlasy......ať to má nějaký smysl...takhle to myslím onen smysl postrádá, sir jaroušek ať se mi vyjáddří a zrealizovali bychom to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i hlasy Jardy505 započítány.

EDIT po Dantově příspěvku: šlo by to tak udělat, ale myslím, že je to dost zbytečný - z tohohle systému nejlepší hry na DS vypadly, pokud by ten první příspěvek začal být moc šíleně dlouhej, tak se po čase nemusí zobrazovat hry třeba jen s 1. hlasem, ale zatím je to v pohodě - prakticky všechny hry ze seznamu stojí za zahrání a to je přesně účel seznamu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

funguje to jeste ? jesli jo tak hlasuju :D

Elite Beat Agents , Pokemoni , Mario kart , new super mario bros.

mozna to bude vyznit jako flame ... ale nedokazu pochopit jak nekdo nominuje assassins creed pro DS ... prijde mi to vylozene jako spatna hra ... to uz AC na mobily byl lepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem zas neco vyzkousel urcite super hry jsou: Brain Training,Elite Beat Agents, Asphalt Urban GT 2(velka skoa ze neni wfc :( ), need for speed pro street(hlavne kvuli WFC), a homebrew hry stoji za vyzkouseni jednoznacne DoomDS(mozna dsdoom :D ted si nejsem jisty), quakeds,Lemmings a opentyrian(stara automatova klasika).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu