Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší hry na NDS


Sir Jarousek

Recommended Posts

Takže zakládám topic o vašich nejlepších hrách na DS. Každý do příspěvku napište jaké jsou podle vás nejlepší hry na DS a já se pokusím zde v prvním příspěvku udržovat pořadí nejlepších her. Pokud budete chtít později ještě nějakou hru přidat, napište prostě nový příspěvek! Pokud má série na DS víc dílu a jsou si dost podobně, budeme brát celou sérii dohromady. Seznam všech her najdete například na http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Nintendo_DS_games .

Já hlasuju pro: Professor Layton and thé Curious Village

Elitě Beat Agents/Oeundan 1 & 2

Kirby Power Paintbrush (někdy se nazývá taky Kirby Carvas Curse)

Nezapomeňte hlasovat i v topicu o nejlepší homebrew pro NDS: http://console-forum.cz/showthread.php?p=451627

Celkove poradi:

13 hlasů:

- GTA: Chinatown wars

12 hlasů:

11 hlasů:

- Pokemon Diamond/Pearl/Platinum

10 hlasů:

9 hlasů:

8 hlasů:

- The Legend of Zelda: The Phantom Hourglass

7 hlasů:

6 hlasů:

- Call of Duty 4

- New Super Mario Bros

5 hlasů:

- Castlevania: Dawn of Sorrow/Portrait of Ruin/Order of Ecclesia

- Elite Beat Agents/Oeundan 1 & 2

- Mario Kart DS

- Phoenix Wright: Ace Attorney (+PW: Justice for All, PW: Trials and Tribulations)

4 hlasy:

- Dementium: The Ward

- Kirby Power Paintbrush (=Kirby Carvas Curse)

- Metroid Prime: Hunters

- Trackmanie DS

3 hlasy:

- Age of Empires: Age of Kings

- Animal Crossing: Wild World

- Guitar Hero: On Tour

- Need for Speed ProStreet

- Ninja Gaiden Dragon Sword

- Professor Layton and the Curious Village

- Super Mario 64 DS

- Trauma Center: Under the Knife 1/2

2 hlasy:

- Apollo Justice: Ace Attorney

- Assassin's Creed: Altair's Chronicles

- Bomberman

- Call of Duty 5

- Geometry Wars: Galaxies

- Korg DS-10

- LEGO Indiana Jones: The Original Adventures

- LEGO Star Wars: The Complete Saga/Lego Star Wars II: The Original Trilogy

- Metal Slug 7

- MySims Kingdom

- Picross DS

- Resident Evil DS

- Rune Factory: A Fantasy Harvest Moon

- Suikoden Tierkreis

- WarioWare Touched!

- Another Code

- Asphalt Urban GT 2

- Big Brain Academy

- Brain Training: How Old Is Your Brain? / More Brain Training

- Brothers in Arms

- Command And Destroy

- Contra 4

- Dead'n'Furious

- Diner Dash

- Disgaea DS

- FIFA 08

- Final Fantasy 3

- Final Fantasy 4

- Final Fantasy Crystal Chronicles: Echoes of Time

- Final Fantasy Chrystal Chronicles: Ring of Fates

- Greg Hastings' Tournament Paintball Max'd for DS

- Jam Session

- JUMP: Ultimate Stars

- LEGO Batman: The Videogame

- Mario & Luigi: Partners in Time

- Mario Party DS

- Mega Man Star Force 2

- N+

- Naruto Shippuuden: Dairansen! Kage Bunshin Emaki

- Nintendogs

- Pokemon Mystery Dungeon 2

- Race Driver: Create & Race

- Shaun the Sheep

- Shaun White Snowboarding

- Skate It DS

- Space Invanders Extreme

- Spore Creatures

- Star Wars: The Force Unleashed

- Stratego Next Edition

- Taiko No Tatsujin

- Tony Hawk's Proving Ground/Sk8land

- The World Ends With You

- Viva Piñata: Pocket Paradise

- Worms: Open Warfare 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Apollo Justice: Ace Attorney, Phoenix Wright: Ace Attorney (plus podtituly Justice for all a Trials and Tribulations), Pokemon Diamond, New Super Mario Bros., Zelda: The Phantom Hourglass, TWEWY, Final Fantasy Chrystal Chronicles: Ring of Fates. Tak to by tak bylo všechno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak započítány hlasy Drivera a metuje. Idefixi pak samorřejmě napiš:) A jsem rád, že konečně taky někdo hlasoval pro Laytona - imo je to zatím nejlepší DS hra. A metuji jak moc je těžký na pochopení ten Rune Factory: A Fantasy Harvest Moon (žádnej HM jsem předtím nehrál)? Někde jsem četl, že je to dost komplikovaný a nemá to žádnej tutorial.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A metuji jak moc je těžký na pochopení ten Rune Factory: A Fantasy Harvest Moon (žádnej HM jsem předtím nehrál)? Někde jsem četl, že je to dost komplikovaný a nemá to žádnej tutorial.

HM obecne neni moc tezky. Nekolik dilu uspesne dohrala moje zena temer bez znalosti anglictiny. Nejaky ingame tutorila tu navic je, takze se do toho vpravis. Rune Factory je ale hodne mixly s RPG, co z mi vyhovuje.

Taiko no tatsuin 10 hlasu :love: a Diner Dash 5 hlasu ;)
Zajimava volba. Neznas to spis jeste z PSP?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimava volba. Neznas to spis jeste z PSP?

Ano, samozrejme jsem to jako prvni hral na PSP.. A jak jsem to videl na DS, hodil jsem si to tam a hraju to ted stale ;)

.. na tom dotykaci je to imho uplne o necem jinem, bubnovat stylusama je realistictejsi a zabavnejsi, nez bubnovat Xkem :D - stejnak jako ovladat Flo stylusem je prirozenejsi a zabavnejsi ;)

.. nejlepsi na tech vsech hrach na ds je, ze jsou takove delsi nez na PSP se mi zda.. a trva dele nez omrzi :D

.. dalsi hra je takova holka detektivka - NDS ted kvuli tomu zapinat nechci (prominte) - urcite vite o co se jedna, to je dalsi hra co me celkem chytla, nintendogs taky skvele, ale hrat to nekde sam izolovane, jinak clovek vypada jako mirne narusenej jedinec ;)

.. urcite je spousty unikatnich her na DS, na ty se jeste pustim, takze pak to bude urcite objektivnejsi, ale aspon si je nechavam na pozdeji, aspon se mam na co tesit ;) tech her je fakt hafo a stale vychazeji (zmena oproti PSP) a hlavne se mi zda, ze zde autori maji vice napadu a lepsich a zajimavejsich nez na PSP.. tam je to o grafice a jinak stale dokola (auta, auta, strilecka, strilecka.. ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli je mixlý s RPG to mi docela vyhovuje:) A ten Diner Dash jsem na DS chtěl zkusit a zapoměl jsem:) dík za připomenutí. Jen pro jistotu: víš, že u Taika je i druhý díl(dokonce obsahuje poprvé v sérii kampaň)? Samozřejmě započítány hlasy Danteho a Anonymouse_. Jinak myslíte, že by měli být Castlevanie dohromady nebo spíš zvlášť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli je mixlý s RPG to mi docela vyhovuje:) A ten Diner Dash jsem na DS chtěl zkusit a zapoměl jsem:) dík za připomenutí. Jen pro jistotu: víš, že u Taika je i druhý díl(dokonce obsahuje poprvé v sérii kampaň)? Samozřejmě započítány hlasy Danteho a Anonymouse_. Jinak myslíte, že by měli být Castlevanie dohromady nebo spíš zvlášť?

Hele, vim ze je taiko no tatsuin 1 a 2 na PSP, o verzi na DS jsem o dvojce nevedel, diky za echo a uz se tesim (protoze zde uz zacinam mit dohranou i druhou obtiznost :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, vim ze je taiko no tatsuin 1 a 2 na PSP, o verzi na DS jsem o dvojce nevedel, diky za echo a uz se tesim (protoze zde uz zacinam mit dohranou i druhou obtiznost :D )

Jde o 2250 - Meccha! Taiko no Tatsujin DS - 7-tsu no Shima no Daibouken (J). Jsou tam i souboje s bossama apod.:) Jinak dohrát druhou obtížnost bude ještě zvládnutelný, ale dát všechny bude zase nemožný:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu