Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vítěz PSPgamer soutěže o hru dle vlastního výběru


gemi

Recommended Posts

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ach jo, dost me stve ze vyhral ISAr.

..nekecej..stve te zes nevyhral ty..to jestli to "schrabne isar nebo origac" je sumak :)

..ja bych si taky vybral nakou proflaklou pecku, abych to moh zaparit a posleze za slusnou cenu prodat...

..driv sem si myslel, ze si ty fakt dobry kousky budu nechavat origo do sbirky, ale nak sem od toho upusti a vzdycky vsechno prodal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak malou ucast si vysvetluju MALOU PROPAGACÍ!!!!!

1) V PSPgameru

2) Na fóru (mnohokrát oživovaný topic, kdo sem chodí, ten si prostě musel všimnout)

3) Na Doupěti

Zdá se Ti to málo?!

prave ze ta nejvetsi v doupetii je platna az od 20.prosince takze lidi o tom jeste nevi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WTF? :evil: jaká nula?No jako ani mi neřikejte že sem tam napsal nulu, jak blbec sem se ještě schválně ujišťoval na vašich stránkách že vás je sedum to bude nějakej omy, schválně sem to nenapsal určitě :evil. no fákt většího blbce než sebe sem ještě neviděl, jo a du rozmlátit klávesnici protože to byl nějakej mega překlep, du se podívat do odeslanejch jestli to tam ještě mám jestli sem tam napsal fakt nulu, nevěřim tomu......

EDIT:Tak sem se tam díval, a poslal sem:

1)a

2)b

3)a

4)d

Te´d ale nevim jak to je dobře nemám totiž časák nikde uloženej (nekamenujte mě)a nevim jak to bylo dobře?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WTF? :evil: jaká nula?No jako ani mi neřikejte že sem tam napsal nulu, jak **** sem se ještě schválně ujišťoval na vašich stránkách že vás je sedum to bude nějakej omy, schválně sem to nenapsal určitě :evil. no fákt většího blbce než sebe sem ještě neviděl, jo a du rozmlátit klávesnici protože to byl nějakej mega překlep, du se podívat do odeslanejch jestli to tam ještě mám jestli sem tam napsal fakt nulu, nevěřim tomu......

EDIT:Tak sem se tam díval, a poslal sem:

1)a

2)b

3)a

4)d

Te´d ale nevim jak to je dobře nemám totiž časák nikde uloženej (nekamenujte mě)a nevim jak to bylo dobře?

spravne je:

1) c

2) b

3) a

4) d

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdybych nebyl tak línej stáhnout a otevřít ten časopis tak se taky zůčastním:)

Když to tak čtu, tak nevim nevim s tou spoluprací... :)

Jakože že by se MorroR podílel na PSPGameru no tak to si la eneodpustim lol :lol: to by byla prd*l ty jeho keci v časáku, co takhle napsat Morrore nějakou úvahu? :lol: Je to pravda?Bude něco takovýho?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu