Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou TV k PS3


Dzunk

Recommended Posts

Souhlasím že plazmy jsou teď v pohodě. Kamarád má u PS3 Panasonic TX-P42G20 a paráda. Teď jsi ji koupil i bratr. Cena 17800Kč.

Osobně mám doma LCD od LG (Full HD, 50Hz) hrávám NHL 11 a žádné duchy nevidím.

Duchy jsou hlavně vidět při hodně rychlých pohybech ale nejvic jsou vidět na 3D lcd televizích.hodne tam zaleži i na rychlosti čipu co zpracovava obraz když se propoji - ps3 hdmi kabelem s lcd tak to neni nijak moc zřetelne ale u 3d lcd nepomuže ani kvalitni hdmi kabel snad nove a rychlejši čipy v tv dobudoucna odstrani tento problem .byl sem si i vyskoušet v Datartu předvaděčku od sony .Sony prodava komplet sestavu 3d lcd + bryle+ps3 ale nato se neda divat.když si vyskoušite 3d na TX-P42G20 nebo v cinestaru tak vas na lcd prejde chuť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 313
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já jsem si ten komplet koupil po krásném chvilkovém zlevnění v Datartu o 10k a můžu říc že jsem předtím testoval plasmy od Panasonicu 3D i 2D i LCD Samsung a dívat se na to rozhodně dá v podstatě není velkého rozdílu naopak Panasonik měl pohyb jaksi trhaný i v 2D (serie VT a GT určité pohyby při "švenkování" kamerou) a to je to 600Hz já mám 200Hz a je to krásně plynulý a ostrý navíc plasma je proti LCD pořád bídně s jasem s barevnýmy přechody a po delším čase i s černou...je to takové méně výrazný(krystalický)obraz a díky tomu nemá moc dobrou bílou musí se to víc zvíraznit a potom to zase dost žere,ale to jen mimo prostě 3D je srovnatelný kdo ho u mě viděl říkal že je to jako v iMaxu.Levné plasmy do 20k jsou hrozný,ale to i LCD. Vždy jsem chtěl plasmu ale zlákala mě ta cena a obraz je vynikající.Bohužel ceny zase vrátili zpět a je to drahý.Když odečtu PS3 a brýle vyšla mě na nějakých 22k a dynamic LED dělá výbornou černou.Mám serii HX800 která mimochodem ve Stereu & Videu dostala 91% a v nekterých zahraničních testech ji řadili lépe jak zmiňovanou Panasonic VT. Ty úhly můžou někoho trápit, ale kdo někam pobíhá u filmu nebo hraní že jo a standartně rozsazený lidi v obývaku 5m šířky a 2m od TV vidí pořád bez rozdílu. No je to dilema mě prostě zlákala ta cena za komplet :)

PS: odkaz na odborný server recenzí s výsledky za rok 2010 kde najdete recenze na ty nej TV. Jejich hodnocením se hodně ohání právě Panasonic a Sony ač vyšla lépe se tím paradoxně nechlubí. A pozor jak sami tvrdí jsou fanoušky plazmy...já také.

http://www.cnet.com.au/best-tv-of-2010-339308074.htm?omnRef=NULL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Samsung UE40C6000 ....... víc netřeba dodávat.... dost mě dostala... pokud se dobře našteluje, pak je obraz jako víno.... :)

Tak to mi teda poraď, mám UE32C6000, obraz jak víno sice mám, ale při rychlejší hře např. F1 to vůbec nestíhá zobrazovat a u FIFI se obraz pří rychlejším pohybu rozmazává

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Samsung je skvělá televize.. Nádherná černá, rámeček, prostě jsou ty jejich televize nádherné.. Ale je tam jedno velké ale. Je nejlepší na vše krom hraní.. Její odezvy jsou opravdu strašné 15ms herní mód a 30ms ostatní módy, nechápu proč jsou na tom všechny nové modely tak špatně, dnes a denně čtu na zahraničních diskuzích přibývající stížnosti na jeden a ten samej důvod. Holt prostě samsung nastolil nějakou strategii a my s tím nic nenaděláme.. Pro offline člověk ještě může možná přihmouřit oko, ale na MP jste namazaní. Rozhodně jako herní televize můžu doporučit LG (poměrem cena výkon je lídrem trhu).. Jinak pak samozřejmě televize Sony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UE40C6000 ... a nemám a nevidím problém? a to prosím jsem hodně náročný na grafiku u her a například box na této TV je jako bych se díval na TV přenos..... Formule mám taky a jak říkám, nezaznamenal sem žádný problém? o čem mluvíte?... jak rozmazaně? pravda je,že jsem dlouho šteloval a našteloval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UE40C6000 ... a nemám a nevidím problém? a to prosím jsem hodně náročný na grafiku u her a například box na této TV je jako bych se díval na TV přenos..... Formule mám taky a jak říkám, nezaznamenal sem žádný problém? o čem mluvíte?... jak rozmazaně? pravda je,že jsem dlouho šteloval a našteloval :)

každý mu vyhovuje něco jiného, ale jak říkáš někdy je potřeba to vyladit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UE40C6000 ... a nemám a nevidím problém? a to prosím jsem hodně náročný na grafiku u her a například box na této TV je jako bych se díval na TV přenos..... Formule mám taky a jak říkám, nezaznamenal sem žádný problém? o čem mluvíte?... jak rozmazaně? pravda je,že jsem dlouho šteloval a našteloval :)

Ahoj, nechci ti zkazit náladu z jinak vynikající televize.. Ale informovanost je na předním místě. Problém je v tom, že obraz je prostě zpomalený, pátral jsem na zahraničních diskuzích a i tvůj model má ten samý problém.. Tj. stiskneš na gamepadu tlačítko a reakce prostě není okamžitá.. Při Normálních módech se jedna o odezvu cca. 93ms. Při game modu je odezva poloviční 43ms. Ano, je to hratelné, ale když sečteš 43ms obraz + 15 a více ms spojení pro multiplayer na internetu, tak už je to velký rozdíl. Naproti tomu je třeba u televizí LG odezva 1-2ms. Tj. stiskneš tlačítko a na obrazovce se okamžitě při tvém stisku odehrává přesně to samé. Tím pádem je to u multiplayeru opravdu znát, protože tvůj soupeř prakticky vidí za 15 ms to co uděláš ty a ty vidíš svoji reakci sám na své televizi až za 43ms a jejich reakce dokonce vidíš až za 58 ms (v případě, že bude odezva 15 ms na spojení). :D. Jediné, čeho jsem se dopátral bylo, že se to možná opraví v dalších firmware updatech, což ale nebylo officialně potvrzeno. Přes to se ale jinak jedná o skvělou televizi s bezkonkurenčím obrazem v této cenové kategorii. Ten lag je prostě daň za ten krásnej obraz, který je asi náročnější na procesor, než je tomu u LG a dalších televizí..

Ještě pro doplnění.. U některých her se ta odezva jakoby ztratí např. Auta (F1 2010), kde má člověk pocit, že je to opoždění správné a jedná se o záměr. Rovněž box pokud se bavíme o Fight night je také zrovna blbej příklad, protože vše rozhoduje v závislosti na tom, o jakém FN mluvíš a jaké si před tím hrál a na čem. Tituly, které si vyjmenoval zrovna zase tak moc nepotřebují okamžitou odezvu (pokud hraješ offline).

Příklady her, u kterých ti tento lag už může vadit: NHL 2011, konkrétně u tohoto titulu se hra stává špatně nehratelnou, protože reakce bruslení sama o sobě je ve hře přirozeně zpomalená a další lag je opravdový zásah do přirozenosti hry, načasování bodyčků je v tomto případě rovněž uměním. Další je dokonce žánr, a tím je FPS, kde je nepřirozené, když pohneš páčkou a reakce není okamžitá, vystřelíš a trvá to určitý čas, než vyletí raketa. U bojovek, kde využíváš různá komba jako u nového Mortal Kombat nebo Tekken je to znát až extrémně, když na gamepadu mačkáš třetí nebo čtvrtý stisk a na obazovce se teprve objevuje první stisk. Právě tyto tituly patří mezi ty, kdy si lidi uvědomují, že je s jejich televizí něco v nepořádku a táží se pak na internetových diskuzích a přicházejí na to, že není problém ve hře, ale v televizi samotné..

A ještě jedna vložka, jedná se o hraní na vzdálených počítačích - cloud gaming - služba ONLIVE (které se rozrůstá v USA), kde se odezva má pohybovat někde mezi 35-40ms, vše samozřejmě závisí na internetovém připojení, ale v těch nejlepších podmínkách dosahuje této kvality. Což je pro takovou věc a myšlenku opravdu výborný výkon, na druhou stranu ale data letí stovky kilometrů daleko a u televizí samsung se mluví o metrech.. Nicméně lidé na onlive hrají, roste u něj popularita a nebrání mu v tom ani větší odezva, tudíž by to ani pro tebe nemusel být nepřekousnutelný problém..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, děkuji ti za krásné sepsání mého problému, ale nemohu souhlasit, prostě nemohu.... Mám 35 her.... A hraju na konzolích vlastně od startu PS1..... a tv sem vždycky vybíral pro to,aby se mě výborně hrálo a graficky to bylo nejlepší možné řešení. Fight night, Mortal combat 9, CODBO, NHL11 vše mám a opravdu přísahám nevidím nikde problém?... nebo sem si toho ani nevšimnul, ale pravda je, že jsem offline,ale i na téhle telce jsem hrál CODBO A btf2 online a nikdy jsem nezaznamenal nějaké zpoždění? Dneska se na to nějak zkusím podívat,ale NHL trefuju bezproblémově a právě FPS je moje nej nej nej!! Zrovna jsem dohrál MOH a nejvíce jsem měl headshotů!!!!!! :))))) takže za mě zpoždění nezaznamenávám. Ač bych tedy měl.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, děkuji ti za krásné sepsání mého problému, ale nemohu souhlasit, prostě nemohu.... Mám 35 her.... A hraju na konzolích vlastně od startu PS1..... a tv sem vždycky vybíral pro to,aby se mě výborně hrálo a graficky to bylo nejlepší možné řešení. Fight night, Mortal combat 9, CODBO, NHL11 vše mám a opravdu přísahám nevidím nikde problém?... nebo sem si toho ani nevšimnul, ale pravda je, že jsem offline,ale i na téhle telce jsem hrál CODBO A btf2 online a nikdy jsem nezaznamenal nějaké zpoždění? Dneska se na to nějak zkusím podívat,ale NHL trefuju bezproblémově a právě FPS je moje nej nej nej!! Zrovna jsem dohrál MOH a nejvíce jsem měl headshotů!!!!!! :))))) takže za mě zpoždění nezaznamenávám. Ač bych tedy měl.......

Jak říkám, 43ms není něco extrémního.. Extrémní je třeba kinect, kde je odezva 150 ms a více. a přesto se najdou lidi, kteří tuto odezvu nepostřehli a dokonce si ji ani nechtějí připustit. :D Nejlépe poslouží srovnání z nějakou jinou bednou. A nejlépe to poznáš v XMB menu (klasické menu ps3) , kde jen klikneš šipkou nahoru nebo dolu a dle rychlosti reakce na TV. mluvíme o 43ms, proto od toho neočekávej sekundovou odezvu.. ;) :D Jak říkám, tento problém by ti vadil u Multiplayeru a to zejména pokud by si ho hrál před tím na televizi s 1-5 ms odezvou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, předtím jsem měl tohle LE37M87BD, měla nejlepší panel co jsem znal. bohužel se rozbila po záruční době :/ tak jsem pokukoval, ptal se, zkoušel a nakonec po dlouhém zimním večeru vzal tuhle. Po rozbalení přišel šok, sakra je to tak placatý :) pustím první hru - CODBO, a podělal sem se :)) ty barvy, ostrost, super, pak sem dal GOW3...... a už jela jen pusa dolu :)) Zatím nej nej grafiku co jsem na mojí telce viděl je poslední box a GT5,al ono všechno vypadá luxusně :)))) Mohu jen doporučit.Za ty penízky, je to extra tv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, předtím jsem měl tohle LE37M87BD, měla nejlepší panel co jsem znal. bohužel se rozbila po záruční době :/ tak jsem pokukoval, ptal se, zkoušel a nakonec po dlouhém zimním večeru vzal tuhle. Po rozbalení přišel šok, sakra je to tak placatý :) pustím první hru - CODBO, a podělal sem se :)) ty barvy, ostrost, super, pak sem dal GOW3...... a už jela jen pusa dolu :)) Zatím nej nej grafiku co jsem na mojí telce viděl je poslední box a GT5,al ono všechno vypadá luxusně :)))) Mohu jen doporučit.Za ty penízky, je to extra tv.

No takhle optimistickej bych určitě nebyl.. ;) Odezva je hodně důležitý faktor na multiplayer.. Takže doporučuji raději televize s nižší odezvou.. LG, Sony a další. Nejde ani tak o značky, ale o jednotlivé modely..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkám, 43ms není něco extrémního.. Extrémní je třeba kinect, kde je odezva 150 ms a více. a přesto se najdou lidi, kteří tuto odezvu nepostřehli a dokonce si ji ani nechtějí připustit. :D Nejlépe poslouží srovnání z nějakou jinou bednou. A nejlépe to poznáš v XMB menu (klasické menu ps3) , kde jen klikneš šipkou nahoru nebo dolu a dle rychlosti reakce na TV. mluvíme o 43ms, proto od toho neočekávej sekundovou odezvu.. ;) :D Jak říkám, tento problém by ti vadil u Multiplayeru a to zejména pokud by si ho hrál před tím na televizi s 1-5 ms odezvou..

Já to třeba poznal a proto jsem vrátil TV od Samsungu a koupil od Sony. Za Sony jsem si musel trochu připlatit, ale vyplatí se to. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takhle optimistickej bych určitě nebyl.. ;) Odezva je hodně důležitý faktor na multiplayer.. Takže doporučuji raději televize s nižší odezvou.. LG, Sony a další. Nejde ani tak o značky, ale o jednotlivé modely..

Odezva jé sice důležitá, ale moc výrobců ji neuvádí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj všichni, tak právě také vybírám nějakou dobrou TV k PS3 a nemohu se rozhodnout tak bych vás chtěl poprosit o radu. Velikostně bych chtěl jedině 32 (82cm), protože si ji dám do menšího pokoje a nebudu od TV zas tak daleko :D . Dál určitě chci Full HD rozlišení, což už je asi samozřejmost a také si říkám, že už bych chtěl i 3D. Koukal jsem na plno recenzí a článků o všech možných tv, ale nejvíce se bojím právě odezvy a jakéhosi input lagu. Televizi budu mít hlavně na hraní. No od SONY jsem koukal na model http://www.alza.cz/32-sony-bravia-kdl-32ex720baep-d230594.htm Jenom je problém, že se mi televize zas tak moc nelíbí, ale nevím jak vypadá na živo ;). Dál od samsungu jsem koukal na http://www.alza.cz/32-samsung-ue32d6530-d230354.htm Ta se mi opravdu líbí, ale zase se bojím té odezvy. No opravdu nevím, ale píšete, že LG dělá kvalitu za dobrou cenu tak jsem kouknul na http://www.alza.cz/32-lg-32lw4500-d233086.htm#popis a ta se mi i líbí, ale ještě jsem se chtěl zeptat, ale ta má koukám pouze 100hz. V tom se moc nevyznám :D , ale čím více tak tipuju lépe :D . Prosím o radu :) díky moc předem a hezký den ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj co se týče "odezev"spoždění tak nechci dělat chytraka, ale co jsem četl na předchozích stranach multiplyer"43ms"atp. tak jsem nabyl dojmu že si tady někdo hrubě spletl odezvu tv s latenci "pingem"internetu

v multiplayeru-to co udělate vi ve hře a to nasledně zaregistruje hrač na druhe straně v je zaležitost vašeho připojení k internetu !ikdyby jste meli tv s spozdenim 0.000000001 ms tak vam je to prd platne kdyz budete mit net ping nakych 100ms .ano samozřejmě tv ma svoje spoždení ktere se samozrejme do te latence započitava ALE spoždení tv je u dnešnich tv tak mala ze bych se spise zameril na mensi ping internetu nez na tv

la s spozdenim nad 8 ms coz je horni hranice spozdeni ktere se vyrobci snazi drzet snad jen ALÁ vitnamskej obchodnik vam nabidne i mega tv s 500ms

jestli budete xmb a pohybem na ikony uvidite se znatelnym rozdilem spozdenim u tv 2ms a naproti tomu u tv 5ms tak vam gratuluji snad ani nejste lidi a mate nadprirozene schopnosti protoze to proste nejde videt.

na 8ms tv je reakce v xmb okamzita tektez v 2ms pokud to ma nekdo jinak a zaznamenava nake spozdeni u tv tak ma ale neco hrube posranyho u tv nabo v kabelu

u tv vysilani jsou 2ms v kombinaci s 120hz znatelne obraz je jakoby zivejsi ale

hral jsem na tv s 8ms ,6ms ,5ms,ted na 2 ms

v nabidce xmb stejnak u hrani nevadi ani dezva 8 ms je to celkem bezne u lcd tv

co se tyce kinectu tak tam je spozdeni dano rychlosti jeho cpu a algoritmu neni to vec tv ale samotneho kinectu

pokud ma nekdo 43 ms u tv tak by to mel vyresit new fw pro tu tv u new modelu je kolikrat tv prodana s fw ketry

neni zas az tak košer a spatny fw i u nadupane tv je proste neco co zabije jeji funkce a kvalitu

Sony ma u nekolika modelu obraz od samsungu

s tim rozdilem ze sony si za svou tv ktera je kolikrat obrazove a funkcemi totozna s podstatne levnejsim samsungem rekne i o 5000kc vetsi casku protoze je to proste sony :-)

takze u tv bych s toho zpozdeni zas takovou kovbojku nedelal

8ms je hrorni hranice na kterou bych sel ale 8ms je spise domena starsich lcd tv

a k hrani vrele doporucuji led tv obrovskej rozdil oproti lcd a tam se hranice spozdeni pohybuji okolo 2 az 5 ms

osobne hraji na teto slimce http://www.alza.cz/32-lg-32le5300-led-100hz-d162077.htm

emam sni sebemensí problem ikdyz je to LG ktere nema zrovna super povest kvalitnich vyrobku tak tenhle model je velka vyjimka a na ps3 je podle me super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100hz bohate staci, hlavne ne 50hz, ted sem presel z teto 82, 50hz http://lcd-televize.heureka.cz/sony-bravia-kdl-32ex302/ na tuhle 82,100hz http://www.alza.cz/32-sony-bravia-kdl-32ex700aep-d154556.htm?kampan=skl2&utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=skl2_televize-lcd_sony-produkty , a je to rozdil ve hrach jak prase, jestli muzu doporucit, tak tuhle, nema akorat 3D, ale jinak asi nejlepsi TV, na ktere sem zatim hral na ps3 v teto cenove relaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za rady :) Nakonec jsem šel do SONY EX720 32 (82cm) a je vynikajicí. Jsem naprosto spokojen. Ještě mi nedorazily 3D brýle, tak pak vám mohu říct, jak je na tom ta konverze z 2D do 3D, protože na to jsem celkem zvědavý, ale zas tolik bych od toho nečekal. Nechám se překvapit :D Ještě jednou díky :) Mimochodem v elviapro je sleva asi nějakých 20% - 25% na televize a tu ex720 jsem měl asi o 2200 levneji. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak nakonec jsem si ještě pak došel vyměnit za větší 37 (94cm), tak se omlouvám za zpoždění. Už jsem na 1 film a plno videí koukal i ve 3D a je to paráda ;) Vypadá to fakt dobře, ale po čase mě z toho bolely oči. Ta konverze z 2D do 3D mě zas tak nepřesvědčila a to co není dělané přímo 3D, tak na to koukám normálně ve 2D. Ale třeba na takové uncharted 3 se opravdu těším. To může být ve 3D perfektní ;) Jinak televizi doporučuji. Na hraní nebo filmy je vynikajicí :) Pokud se mě na TV budete chtít zeptat, ptejte se ;) Já jsem s ní opravdu spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu