Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou TV k PS3


Dzunk

Recommended Posts

mates, to je asi nastavenim, kde tie 600 Hz maju dopomoct hladsiemu obrazu pri sledovani rychlych scen, napr. pri sporte. Treba sa pozriet na to v nastaveni, ze co mas tam vybrate (aky mod, a tak dalej!).

Co sa tyka TV k PS3: mozete vediet, ze PS3/X360 idu na 60Hz, takze v tomto pripade je jedno, kolko Hz ma ta TV!!! Ked si v TV prepnete na Game/PC mode, kvoli nizsiemu input lagu, tak tie vsetky vylepsovatka na hladsi obraz budete mat vypnute!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 313
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Trezzor:tam je prave strasne malo moznosti nastaveni obrazu nemuze to byt tim ze jedeme pres scart???

No tak na SCART je to "rozmazane" aj pri 50Hz :D Zalezi aj na kvalite toho SD signalu. Navyse SD signal cez SD konektory (SCART, Composit) na HDTV bude vzdy horsi obraz nez HD!

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak jasny ale kdyz jsme meli jeste starej modem cili pomalej internet tak jsem tam zkousel davat hdmi a obraz se jen zesvetlil, ale po instalaci novyho modemu a rychlosti internetu okolo 11mbps jsem to jeste nezkousel

On je totiz u O2 nejvetsi problem ze sice mas v nabidce HD programy ale HD to bude az pote kdyz mas rychlost internetu 8mbps a vic

Zkusim a napisu

Odeslano z Lumie 800

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predelano a jede to velmi slusne zaostrilo se, vice kontrastni barvy jede to o dost lepe

EDIT: je ale divny ze to stale jede pouze v rozliseni 720x576i to je divny. Mam tam CT HD Sport je to pres HDMI ale furt to neni HD

Upraveno uživatelem mates ps3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predelano a jede to velmi slusne zaostrilo se, vice kontrastni barvy jede to o dost lepe

EDIT: je ale divny ze to stale jede pouze v rozliseni 720x576i to je divny. Mam tam CT HD Sport je to pres HDMI ale furt to neni HD

nepoznam O2.cz...mam Skylink a tam CT Sport HD (aj ostatne HD stanice) je aj HD na obrazovke. Podotykam, ze aj vysielany program musi byt v nativnom HD (!), napr. vcerajsi Davis Cup bol v nativnom HD. Aj na Nova HD je nativne HD dobre viditelne napr. v televiznych novinach snimane v studiu! Takze nestaci mat HDTV, HD set top box, HD stanicu, ale dolezite je, aby na tej HD stanici bol vysielany program v nativnom HD!!! potom je to skutocne HD a nie iba upscalingovany program do HD na tej HD stanici ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

D490 je HDTV,ale je HDReady (720p) ne FullHD (1080p) plasma,rozliseni ma 1366x768,jako vstup bere i 1080p,ale downscaluje ho na HD ready...FullHD Plasma (1920x1080) je az PS51D530,ktera ale zase nemá 3D a ma jen 2x HDMI...Hry na PS3 budou v 90% pripadu vypadat stejne na HDReady i FullHD plasme,znat to ale bude u blu-ray,ktere je nativne v 1080p...

Upraveno uživatelem Sniper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,chci si koupit 3D pasivni televivizi s uhloprickou 140cm.Uvazoval jsem nad koupi LG 55lm615s,ale cetl jsem,ze ma rozmazany obraz pri rychlich pohybech,tak jsem nasel jeste panasonic tx-L55ET5E,ma nekdo s temito televizory zkusenost?popripade nejakou jinou 3Dpasivni televizi kolem 30000kc?Dekuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,chci si koupit 3D pasivni televivizi s uhloprickou 140cm.Uvazoval jsem nad koupi LG 55lm615s,ale cetl jsem,ze ma rozmazany obraz pri rychlich pohybech,tak jsem nasel jeste panasonic tx-L55ET5E,ma nekdo s temito televizory zkusenost?popripade nejakou jinou 3Dpasivni televizi kolem 30000kc?Dekuji za rady

Este dobre hodnotenie ma na 3D pasivny obraz Philips 55PFL6007, sice je drahsi http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400000000001SUX

http://www.philips.cz/c/televizory/6000-series-easy-3d-dvb-t-c-s2-uhl.-140-cm-55-palec-55pfl6007k_12/prd/;jsessionid=2BFE5B81F16A577B3605EC8EE2B7EBE8.app120-drp2?t=specifications

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Ahoj, přemýšlím že si pořídím PS3, ale mám takovou hodně starou TV na které bych si hry těžko užil, mohl by mi to někdo poradit nějákou TV kolem 5 tisíc, max do 6 tisíc? Vím že TV nebude nic extra, ale bude to pořád lepší než to co mám já :D Vůbec tomu nerozumím, tak nevím jestli je lepší LCD nebo led... prosím, pokud by mi byl někdo ochoten poradit, byl bych velice vděčný, děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, přemýšlím že si pořídím PS3, ale mám takovou hodně starou TV na které bych si hry těžko užil, mohl by mi to někdo poradit nějákou TV kolem 5 tisíc, max do 6 tisíc? Vím že TV nebude nic extra, ale bude to pořád lepší než to co mám já :D Vůbec tomu nerozumím, tak nevím jestli je lepší LCD nebo led... prosím, pokud by mi byl někdo ochoten poradit, byl bych velice vděčný, děkuji :)

LED je LCD, ibaze s led podsvietenim, nie ako to bolo pri starsich LCD, kde bolo trubicove CCFL podsvietenie. Takze LED su zatial iba velkoplosne steny a nie TV do domacnosti, ajked si to vyrobcovia zjednodusili a uvadzaju iba LED TV, co je v podstate blbost :D

A do 5-6 tisic to mas uplne jedno. Ci monitor, alebo TV, resp. monitor s TV, neviem o co mas zaujem...ale cim vacsia uhlkopriecka, tym lepsie.

EDIT: napr. http://www.alza.cz/32-hitachi-32h8l02-r-d434005.htm

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím ve spolek milé osazenstvo. Vybírám novou televizi a rád bych si ještě ověřil zda jsem na správné stopě. Moje požadavky na TV jsou: Plazma (Full HD), vzdálenost bude asi 2,5 - 3 metry, spíš tmavší prostor, televize budou sloužit jen pro připojení k PC a budoucímu PS3, který hodlám pořídit (pokud jsou zde tedy nějaká úskalí rád bych o nich věděl) a sledování blue-ray. Moje poslední TV byla 120Hz CRT a to už je nějaký ten den zpět tudíž jsem velmi ale velmi "casual" zákazník. 3D nepožaduji, dále také nepožaduji "smart" funkce atd. Vybral jsem od 3 výrobců televize: Panasonic http://www.alza.cz/42-panasonic-tx-p42st60e-d398497.htm , LG http://www.alza.cz/50-lg-50pn6500-d409946.htm, Samsung http://www.alza.cz/51-samsung-ps51f5000-d397977.htm. Osobně se my nejvíce líbí LG a to z následujících důvodů: nejnižší cena, bez "smart" serepetiček, vestavěné repro. Na druhou stranu se mě nelíbí váha, kdy televize půjde na stěnu (Samsung i Panasonic je o pár kg lehčí). U Samsungu je plus hezčí design oproti LG (čistě můj plus), uhlopříčka a oproti LG co jsem vyčetl lepší obraz. Nakonec Panasonic nabízí 2 500Hz (otázka zda je to vůbec třeba) příjemnou spotřebu proti kolegům, 3x HDMI, lepší obraz proti konkurenci (i když jsem četl, že neoPDP bliká ačkoliv nevím jak si tento jev představit). Osobně to vidím tak, že LG i Samsung by bohatě stačili a Panasonic by byl taková delikatesa. S výběrem bych rád zůstal u alza.cz. Jinak pokud by v úvahu připadala i LED televize (já si to nemyslím) rád se nechám poučit ale opět prosím z alza.cz. Předem děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blikani je poznat jen kdyz je cela obrazovka bila.. proste občas si lehce vsimas ze to lehce problikava lae fakt lehounce... nijak to neskodi , je to videt pri ruznejch scenach kdyz hrajes a prelejva to bilou obrazovkou treba do jiny lokality ale zachvili to nevnimas :D vestaveny repro moc neres.. kup si 2.1 cokoli a budes spokojenej, pac ty vestaveny prost za moc nestojej, sou to mini prditka bez basaku, coz u pska ocenis kdyz to bude mit peknej zvuk kdyz uz mas velkej krasnej obraz :) chvalim vyber plazmy, mam 50 full HD plazmu a nemůžu na ní dopustit, vzdáleost 2metry, ideálně to zabere cely zorny pole, hraje se na tom krasne, 42 je určitě málo... LG / Smsung kvalita bude stejná takže určitě vybírej podle funkcní a vlastností .. průměrná spotřeba plazmy neni vůbec nijak špatná.. jen ta maximálka - při plný bílý a max jasu je takovej akorát strašák :D Ledku nedoporučim, mášli rád vysokej kontrast a barevnost :) alza, kasa, korunka, nakupka, vyber podle ceny casto je rozdil 500Kč, a jsi li z velkyho mesta, nebo vykouknes akci doprava zdarma po cely cr tak mas trosku prispevek na neco do kompu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za poznatky. Repro mám eventuálně u PC 5.1 základní Creative A520, které bych mohl zkusit k TV (jsou tam cinche - černý, zelený, červený respektive oranžový - tak je to zapojené do PC) v tomhle se nevyznám tak nevím zda by to šlo "z fleku" zapojit. Určitě budu nakupovat v alze protože tam mám mnohé benefity (doprava, reklamace, vratka atd.) takže si za tyto služby rád připlatím pokud by cena tam byla vyšší. Také se my libí možnost si prodloužit záruku až na 5 let (měl sem televizi co odešla 1 měsíc po záruce) případně televizi pojistit proti rozbití nebo krádeži. Především to rozbití si nechávám projít hlavou. Ono zavěsit 20kg televizi na zeď, člověk nikdy neví co se stane. Moje preference zatím hrají pro ten Samsung abych pravdu řekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu