Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou TV k PS3


Dzunk

Recommended Posts

  • Odpovědi 313
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Asi takhle..darovanému koni na zuby nehleď. Jinak je to už skoro 4 roky (ne-li) víc stará TV, takže co myslíš, že to bude za kvalitu?

Kvalita bude asi zastralá...Ja vim že vás stim otravuju protože TV k herní konzoli kupuji poprvé...:) Proto nevim..Jestli kontrast, Frekvence, uhlopřička, je dobrý pro hraní + film (někdy připojim Notebook)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uhlopriecka zavisi od vzdialenosti pozerania. Treba upresnit aj sumu, v ktorej sa chces pohybovat.

To já vim....Správně by měl by být člověk min. 2 x uhlopříčka (třeba 82 televize x 2=164 cm od TV...ale :D záleží jak kdo má oči a jak komu to vyhovuje)

P.S. Jinak koukám tady natu: http://www.alza.cz/37-lg-37ld450-d162055.htm :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych chtěl radu jakou LED LCD TV max 40" do 20K ... preferoval bych značky SONY , Philips , Samsung a možná i LG ... idealně doporučení z vlastní zkušenosti ... vzdálenost od Gauče max je 1m 50cm ... tak co by jste doporučily ... Jo a bez 3D pro mě je tozbytečnost tedka investovat do 3D s brýlemi koupím za pár let pořádný 3D ... díky za rady ...Malem bych zapoměl muže nebo měly by být FULL HD ale není to priorita , Hlavně musí mít technologii LED

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

čau, na jednom z obchodů, které vám dovollí nakupovat z USA obchodů jsem naše Samsung 3D LED UN55C7000 za dobrou cenu, chtěl bych si ji koupit ale vrtá mi hlavou, jestli mi to bude fungovat u mého EU PS3... EU 3D televize mají totiž trošku jiné hz..... Když je v USA 240hz, u nás v EU je 200hz... Bude mi to fungovat? Předtím neš odpovíte, se mě neptejte prosím na otázka jako: ,,A hele a kde si to sehnal?! Amazon neodesíla do EU!!!!" Děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Hoj rad bych si koupil ps3 ale nevim jak mi to bude vypadat na tv ? poradte prossim dik : mam tuto lcd tv SHARP HD TV a HDMI vstup : viz . http://www.levneelektro.cz/p73298-te...rp-lc-22dv200e , rad bych vedel jestly to ma cenu kupovat? dik za odpoved ?

Ako by to malo vypadat? ved to nie je CRT, ale HDTV!!! Nechapem tu take otazky!

Skor ide o uhlopriecku, pri ktorej by si mal sediet najviac tak na 1 meter :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi budu si kupovat televizi k PS 3, ale je moc velký výběr televizí, tak potřebuju poradit. Mám cca 15 000 Kč na televizi, bude převážně na hraní a občas na filmy, jako TV ji moc nevyužiji. Přemýšlím jestli bude lepší 40´LCD nebo 32´LED. Preferuju spíš samsung, ale jiným značkám se nebráním. Cenově u těchto značek jsem si vybral pár TV jako favority. Klidně poraďte i lepší TV. Na hraní je potřeba větší obnovovací frekvence, kontrast, menší odezva,....?

Samsung LE40C650 (LCD)

Samsung UE32C5000 (LED)

+ HDMI kabel si chci kupovat(samozdřejmě zlacený). Je jedno jaký jsi koupím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánove nevím proč všichni preferujete LCD televize že sou nejlepší ke hrám. z mých skušeností opak je pravdou u plazy není odezva panelu nejsou tudíž rozmazané pohyby tzv duchy a u 3D lcd je to svinsky vidět a to nemluvím že u lcd se mění obraz podle toho z jakého uhlu se na něj dívate ja preferuju jedině plazmu, kdo vyskouší už nechce jinak jakákoliv obyčejná plazma je vždy lepši než super LCD muže mít aji deset barev a bude stát za .... viz Quatronic . Doporučuju panasonic TX-P42S20E (ES) rozumná cena 13000-14500kč dle obchodu a nebo 3DTV panasonic TX-P42G20 (má přehravani MKV I 3D MKV z externiho hdd vezme přes dokovačku i 2TB HDD) cena bez brýli 22000-25000kč dle obchodu, nebo potom libovolnou TV panasonic DLP řady "G" a pro fajnšmekry řadu "VT" a odpadnou problémy s obnovovací frekvencí , kontrastem. U řady G je kontrast 5 000 000:1 a u S je tuším 2 000 000:1 a odezva se nemusí řešit vůbec protože žádna není u řady S je průměrna spotřeba 117W a maximálka 275W při celém bílem panelu. a HDMI kabel si vem značku HAMA 1.3c nej cena poměru ke kvalitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu