Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MHP2G:Weapons


Waiet

Recommended Posts

waiete.... :D

S Lance se di učit na Rathiana, Blose ... už mam za sebou hodně questů co jsem Lancoval a ani teď nedávam věci jako Rajangovo pěsti, Graviosovo fort ( ikdyž to už dam skoro pokaždý ), a podobný věci co se daj těžko evadnout.

Ste se všichni namlsali z toho videa, ale jestli budete pohledávat dál u dobrej Lancers ( youtube i ta chinese site ) tak uvidíte že totaky nedávaj vždycky.. je to efekntí a na video to většinou dávaj na poněkolikátý ..

tjn to je jasny...

ja uz s evade+2 umim spolehlive uskakovat vsem Daymio hermitaur utokum... krome klepeta ze strany, to spolehlive nejde nikdy... u cenataura taky umim uskocit vsem utoku, ale zdaleka ne tak spolehlive.. dale vsem fireballum, efektni je to treba u brown blangongy s tim velkym sutrem, u khezua, kdy mu muzu stat porad pred drzkou a pichat do hlavy/krku, bez obavy, ze posle firebally, protoze ty jenom prehopsnu a vesele pokracuju v dloubani

taky umim uskocit spolehlive vsem ocasovym utokum... efektni to je treba u blosu, kdy bouchnou ocasem nejdriv doleva, pak doprava

kdyz si davam pozor, podari sem se mi uskocit utokum typu "bocni naraz" ..neocenitelny hlavne u plesiotha

a nekdy, cim dal casteji, se mi povede uskocit kratkymu revu(napr rathalos)... a to je opravdu tezke trefit ve spravny moment

jinak fortu se mi obcas povede uskocit, ale spis nahodne, kdy proste jumpuju pryc od bossaka a jednim z tech jumpu tomu uskocim, ale schvalne tomu uskocit jeste poradne neumim...

no kazdopadne evade+2 uz pro mne neni jen experimentovani s uskaovanim, ale ted uz prakticka dovednost, ktera umi zjednodusit utoceni a jindy zachranit krk ;)

jinak jsem si konecne dodelal raging tempest ;) ...je to fakt liboza :)

je tady toho o nem dost receno, ale zadny obrazky, tak hodim screeny.. nekoho treba bude zajimat, jak vypada

screenshot007gf3.png

screenshot011me9.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 194
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

[;363969']tjn to je jasny...

ja uz s evade+2 umim spolehlive uskakovat vsem Daymio hermitaur utokum... krome klepeta ze strany' date=' to spolehlive nejde nikdy... u cenataura taky umim uskocit vsem utoku, ale zdaleka ne tak spolehlive.. dale vsem fireballum, efektni je to treba u brown blangongy s tim velkym sutrem, u khezua, kdy mu muzu stat porad pred drzkou a pichat do hlavy/krku, bez obavy, ze posle firebally, protoze ty jenom prehopsnu a vesele pokracuju v dloubani

taky umim uskocit spolehlive vsem ocasovym utokum... efektni to je treba u blosu, kdy bouchnou ocasem nejdriv doleva, pak doprava

kdyz si davam pozor, podari sem se mi uskocit utokum typu "bocni naraz" ..neocenitelny hlavne u plesiotha

a nekdy, cim dal casteji, se mi povede uskocit kratkymu revu(napr rathalos)... a to je opravdu tezke trefit ve spravny moment

jinak fortu se mi obcas povede uskocit, ale spis nahodne, kdy proste jumpuju pryc od bossaka a jednim z tech jumpu tomu uskocim, ale schvalne tomu uskocit jeste poradne neumim...

no kazdopadne evade+2 uz pro mne neni jen experimentovani s uskaovanim, ale ted uz prakticka dovednost, ktera umi zjednodusit utoceni a jindy zachranit krk ;)

jinak jsem si konecne dodelal raging tempest ;) ...je to fakt liboza :)

[/quote']

Ad. Craby: To zrovna pro mě je ten boční nejjednodušší, zato takovej ten jak chvíli čeká a pak mě sebere oběma klepetama hodně dopředu, tam to často nevydržim a skočim moc brzo :D

Ad. FireBally: Když stojim v klidu a né že se zrovna zvedam nebo léčim ( ale i tak to někdy de.. ) tak tohle už mam docela na pohodu, horší když jsou u Rathiana 3 firebally, a já sem blbě otočenej a mačkam to obráceně.

Ad. TailWhip: Zase, když je to že jenom pochoduju kolem tak je to easy peasy ale prostě když se třeba zvedam tak i s tim recovery je to horší...

Ad. Hip Check: Dokud jsem neměl Evade+2 tak tohle byl pro mě úplně nejhorší útok ze všech. Ať už u Plessieho nebo u Graviouse, prostě hrůza.... Už je to dlouho co mě tim naposled sejmuli :)

Ad. Scream: Tohle raději vždycky blocknu, na jistotu. Když mam LS, nebo Hammer, nebo GS prostě něco kde můžu udělat roll tak to uskakuju, pač u Rathalose, Rathiana, Naruga, Tigrexe... je to hodně jednoduchý.

Ad. Fort: Poněvadž jsme včera dávali několikrát marathon Black Gravi, Black Blos a Naru, docela sem si to moh pocvičit pač Grav to dělá furt, ten fort :D A zjistil sem, že když udělá ten fort hned po FireBeam, tak tomu uskočim vždycky, tam už mam dobrej timing a dam to na jeden back hop. zato když samotnej fort, tak bych řek že tam musíš udělat tyhle dobrý backhopy aspoň 2.

Evade+2 je jenom o tréninku a správnym timingu. A je to sranda :D

Wow, Raging Tempest, gratts ;) Teď už bude všechno jednoduchý.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad. Craby: To zrovna pro mě je ten boční nejjednodušší, zato takovej ten jak chvíli čeká a pak mě sebere oběma klepetama hodně dopředu, tam to často nevydržim a skočim moc brzo :D

Ad. Scream: Tohle raději vždycky blocknu, na jistotu. Když mam LS, nebo Hammer, nebo GS prostě něco kde můžu udělat roll tak to uskakuju, pač u Rathalose, Rathiana, Naruga, Tigrexe... je to hodně jednoduchý.

Evade+2 je jenom o tréninku a správnym timingu. A je to sranda :D

tomu bocnimu utoku od krabu se neda nikdy spolehlive uhnout, kdyz bodas do kraba ze strany, proste kdyz si blizko nej... neudelat totiz takovy to kruhovy obehnuti, ale rovnou s tim klepetem rychle hrabne a ani ten utrok nenaznaci... uhnout se tomu da ale musis ten utok predvidat...

jinak to stim hermitauri utokem, jak si chvili pocka a pak vyrazi vpred... taky se nekdy stane, ze to nevydrzim a uskocim, ale kdyz se tak stane hned potom pouziju uskok do strany a vetsinou me stejne netrefi ;)

s lancem rev vetsinou taky bloknu, ale s narga X + LS se tomu vzdycky pokousim uskocit...

jinak mas naprostou pravdu evade+2 je jen otazkou treningu a spravnyho nacasovani

KILLaHM: doporucuju nejakou tu brokarnu, jak radil WitekS... potom pro tebe nebude zadnej diablos matros problem ;)

a kdyz si s sebou do questu pribalis 5 flashu neni vubec problem rozbit mu s ni rohy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;364130']tomu bocnimu utoku od krabu se neda nikdy spolehlive uhnout' date=' kdyz bodas do kraba ze strany, proste kdyz si blizko nej... neudelat totiz takovy to kruhovy obehnuti, ale rovnou s tim klepetem rychle hrabne a ani ten utrok nenaznaci... uhnout se tomu da ale musis ten utok predvidat...

jinak to stim hermitauri utokem, jak si chvili pocka a pak vyrazi vpred... taky se nekdy stane, ze to nevydrzim a uskocim, ale kdyz se tak stane hned potom pouziju uskok do strany a vetsinou me stejne netrefi ;)

s lancem rev vetsinou taky bloknu, ale s narga X + LS se tomu vzdycky pokousim uskocit...

jinak mas naprostou pravdu evade+2 je jen otazkou treningu a spravnyho nacasovani

KILLaHM: doporucuju nejakou tu brokarnu, jak radil WitekS... potom pro tebe nebude zadnej diablos matros problem ;)

a kdyz si s sebou do questu pribalis 5 flashu neni vubec problem rozbit mu s ni rohy[/quote']

No shrňme to, prostě Evade+2 rulez =)

Mějte se pěkně, za 14 dní sem zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skor nebol cas,ako zeby to mal byt problem :) Diablov farmim rad a hammer mam najradsej...Flashky su chaeting :!: lol :lol:

lol jakej cheating?:roll:...

vim jak to myslis, a muzu te ujistit, ze diablose umim zabit jak nic i bez flashu, to ale neznamena, ze mam pokazdy naladu se s nim zdlouhave srat, kdyz ho zabijim jen kvuli matrosum :)

navic za rozbiti obou rohu neni ani 100% jiste, ze dostanes prave tu vec, co potrebujes

stejne tak chodim s 5 + 5 flash bombama na rathalose, kushalu, lunastru... nevim jestli tebe bavi cekat az se prolitnou a sami si zlehka pristanou... to ja je radsi sundam sam ;) :D a je mi uplne jedno, co typci z SoC povazujou za cheat... flash bomby patri do hry a cele slaynuti umi zatracene urychlit

stejne tak me nebavi porad dokola chodit zabijet silvr rathalose na 40min, a zjistit, ze divine plate(SS) zase nevyfasnu :roll:, kdyz ho muzu dat s flashema za 20min

jinak jsou monstra, u kterych je flashnuti spise na obtiz, tak proc flashe nepozit na monstra na ktere se hodi...

jinak sonic bomby jsou na diablose podle tebe taky cheat? kdyz ti stejne jako flashe daji vice prostoru k utoku?

jina vec je, kdyz 4 typci jdou kazdej s 15flash bombama na akantora.. a on za celou dobu nespatri sveto sveta a ani jednou nezautoci:lol: ..at si to tak klidne hrajoum, kdyz je to tak bavi:roll:

jen je mi trochu lito, ze se ti snazim poradit, jak co nerychleji z diablose sehnat to co potrebujes a ty na me s cheatingem, jako bych byl nejaka lama :(

ja si nemusim dokazovat, ze umim hrat monster huntera tim, ze nebudu pouzivat flashe;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak myslel som to zo srandy :D Ale samo,tiez nemam rad ked niekto len flashuje,ako si spomynal ten priklad a Aka.No a flashky berem vacsinou len na Kushu,lebo ma to fakt nebavi cakat,ked si milostiva uraci hackat LOL

Tym som ta nechcel urazit,ze si lama :) Ale proste flashky,sonic bomby aj macky su cheating akokolvek :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak myslel som to zo srandy :D Ale samo,tiez nemam rad ked niekto len flashuje,ako si spomynal ten priklad a Aka.No a flashky berem vacsinou len na Kushu,lebo ma to fakt nebavi cakat,ked si milostiva uraci hackat LOL

Tym som ta nechcel urazit,ze si lama :) Ale proste flashky,sonic bomby aj macky su cheating akokolvek :lol:

aha:oops: ...never mind :D

..spatne jsem te pochopil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn MH Frontier... :roll:

ten wite fata set je kazdopadne good... je pekny, jak je tam ten warp effect pri dodge, ze by evade+3? :)

a ten skill tree ze zacatku jsem taky nepochopil :)

doufam, ze na psp monster hunter jeste zdaleka neskoncil a budou dalsi pokracovani... melo by, kdyz se 2G tak dobre prodaval...

chtelo by to zase nejaky novy potvory, treba akalu, ktery se dackaji hraci frontieru

akala..

Snap1_3.jpg

Snap2_1.jpg

edit: sem ani nevsiml, ze je to ve weapon topicu... hups, uz to tady zacina byt celkem offtopic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akala sux. :D

Chci Espinu...

U toho druhýho videa mi to připadá jako Kirin head, White Mono legs a zbytek z White Faty. Skilly co tam vidim sou naprosto neuvěřitelný, neumim přeložit všechny ale je tam Evade+2 ( myslim že ve Frontieru má boost ), Sharpness+1. Attack Up, RA+2 a ještě asi 6 dalších...

Já si snad tohle combo nacheatuju.. prostě chci Evade+2 a Sharpness+1 na tomhle... Mam rád bílou, a tohle je prostě awusome O_O

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze se musim pochlubit-dneska sem si udelal nejsilnejsi hammer ve hre-Magnitude

padlo 6brwn blangong(jen dneska) a duo Rajang:cheesygrin:

jen pro zajimavost

raw 1612 , bila ostrost(relativne kratka) , -15%aff , 1slot

:thumbup: Pekne...

Potrebujem radu=Ultimate Gaelic,kde mam zobrat Daora G stuff??To z rathalosa mam...Viem,ze G veci mi davala z questov od tej macky(napr Luna horn G atd)Lenze ked idem Daoru tam,tek len "+" veci,nic "G" :blink:

Tak isto stala sa mi taka vec,ze,ak si dam Smolder Dragonsword a idem na quest hra sa pri loadingu sekne a cele PSP vyskratuje a vypne :idea: nech mam akykolvek armor,ked dam Smoldera hotovo...Toto som este nevidel...Tak ho potrebujem upgrejdnut,ze co sa stane,len zas neviem,z ktoreho Laa zohnat tie Devine Plate,Ash Lao mi to nedava...nejaka rada?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divine plate, ci Heveanly scale, ci Sky scale padaj z HR8shana-ten se odemika clearnutim vsech HR7 a HR8 maratonu

ale ty Heveanly sc. jsou mrte vzacny

kdyz pak killnes,nebo repelnes HR8 Shana tak se ti v HR9 odemknou elderi a nevidim zadnej duvod proc by z HR9 kushi nemeli padat G veci, i kdyz ja zatim killoval jen chamiho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahaa...Cize zas to iste ako na HR6,to som nevedel.Clearnut vsetky maratony hovoris,OK du nato.

A z HR9 Daory urco G veci padat budu,ja som hovoril o tych "maratonoch" od macky,tam dostavas "zadarmo" huste G/Hi veci.Preto som len tak mrkal,ze z Luny G veci a z Kushi len Hi-rankace :D

No tak to bude zaujimave este :P dik

//No a to s tym Smolderom asi nikto nevie preco sa deje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu