Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký externí HDD k PS3


leoboss

Recommended Posts

  • Odpovědi 155
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj Lidi,mám menší dotaz a nejsem si uplně jistý... PS3 Slim 320Gb ale mám plnou pamět filmu atd. Chci si koupit externí disk 1TB ale v krámě prodávají 3.0 USB a PS3 podporuje 2.0 Nevím jestli v tom není nějaký rozdíl a abych nekoupil ex disk který jsou dost drahy a zbytečně. Zde jsem se dočetl že by to mělo playko vzít ale musím to snad formátovat na Fat32 a rozdělit na složky. Budu vděčný za jakoukoli radu či názor nebo jak mám postupovat nebo který disk koupit. Nechci kupovat nový HDD do PS3 ale potřebuji Ex.HDD. Předem děkuji za odpověd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha... Nejsem v tom všem noc zběhlý takže lajcky řečeno,je jedno jestli to bude usb 2.0 nebo 3.0 neměl by být problém s připojením k ps3???? musím to tedy akorát z formátovat na fat32 a udělat na ex.disku složky a neměl by být v ničem problém???

Co třeba tento??? http://www.pixmania.cz/cz/cz/1506403/art/verbatim/externi-pevny-disk-hard-d.html

Nebo??? http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007H24A0001BFM

Upraveno uživatelem 99gretzky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim mam takovy dotaz kdyz uz vim jak skamaradit ps3 s mim externim hdd tak se chci zeptat estli ste nekdo zkousel mit na externim hdd 3D film v mkv(bez conveorvani) vsude sem se hodne docetl ze ps3 mkv neumi ale to bylo psano v roce 2009 jeste driv nez upgradem softwaru v ps3 ho naucili 3D.a tudis snad i mkv souborum.mate s tim nekdo zkusenost?jestli i tak ps3 mkv neumi tak to si nemusim predelavat exterak aby ho nasel.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...
Zdravim mam takovy dotaz kdyz uz vim jak skamaradit ps3 s mim externim hdd tak se chci zeptat estli ste nekdo zkousel mit na externim hdd 3D film v mkv(bez conveorvani) vsude sem se hodne docetl ze ps3 mkv neumi ale to bylo psano v roce 2009 jeste driv nez upgradem softwaru v ps3 ho naucili 3D.a tudis snad i mkv souborum.mate s tim nekdo zkusenost?jestli i tak ps3 mkv neumi tak to si nemusim predelavat exterak aby ho nasel.diky

PS3 MKV neumí je to schválně aby SONY nemuselo platit za tento formát,film 3D MKV převedeš do formátu MPG a je to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,má tu někdo zkušenosti spouštění Full HD filmů ve formátu MPG z externího disku v PS3???Funguje to nebo ne?Jde mě o to že až PS3 prodám filmy bych nerad ztratil a tak je měl raději na externím HDD než v PS3,předem dík za odpověď ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 1 month later...

koupil jsem externi HDD 40Gb a k tomu jsem dokupoval zvlašť HDD Evolveo TinyBox. Když to zapnu do PC, tak se mě objevy, ale v PS3 ne. Tak jsem se docetl, že to ma byt format Fat 32, tak jsem přes program naformatoval do Fat 32. Sice se tam zobrazi jako USB, ale porad to loading a nic. Nevim co s tim. Hry jsem nahral, takže prazdny neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

panove , pokud ma nekdo zkusenosti, prosim poradte mi.

rad bych ke sve PS3 poridil externidisk, na kterem bych mel svoje BD filmy prevedeny do nejakyho formatu ( full hd, 3d , ...), kteremi PS3 rozumi.

leckde jsem se docetl, ze pokud ten disk je pripojenej pres USB , tak v tom neni problem.

ale...

ale rad bych tento disk, vyuzil take ve sve domaci PC siti. jinymi slovy, abych na ten disk videl i pres notebooky a PC ktere mam doma.

idea je takova, ze by to byl NAS, na ten PC a notebooky urcite uvidej, ale co PS3 ?

mate nekdo zkusenosti s tim, zda PS3 precte ruzne mkv (pripadne jine zalohy BD ) ktere by byly na NASu ?

dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Externí disk disk připojený přes USB musí být naformátován na FAT32, jinak ho PS3 nevidí. S tím souvisí omezení maximální velikosti jednoho souboru na 4 GB + PS3 neumí mkv. Osobně mi přijde jednodušší píchnout externí disk rovnou do TV a PS3 z toho vynechat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne, ps3 + usb disk na fat 32 jde nahrat na disk.

pokud na ten disk, nahraju vice souboru do tech 4gb (*.rar) pak je v raru rozbalim, vznikne "jeden" soubor dlouhy nekolik GB , treba zalohovanej film, a pak ho ps3 vidi a pres usb disk prehraje. aspon tak jsem se to docetl.

nejde mi ani tak o televizi, a o to co je jednodussi. potrebuju to pro projektor.

vicemene jsme to popsal uz vyse, jde mi mimo jine i o to, abych nekoupil NAS+harddisk do domaci site a jeste specialne harddisk jen pro PS3.

idealni by bylo spojit to tak aby PS3 videla ten NAS a umela z toho prehravat me zalohy BD disku. a zaroven domaci sit videla tenhle nas a bylo mozne na nej pristupovat z ostatnich zarizeni. protoze kdyz poridim disk jen pro ps3, tak uz ho nevyuziju pro ostatni zariznei.

uvital bych zkusenosti nekoho, kdo to treba uz zkusil a vi ze to jde nebo ne.

nechci tady unavovat zdlouhavym popisem celeho domaciho zapojeni PC, notebooky, TV, projektor, AV reciever, PS3, switch, ...atd.

potrebuju proste jen vyresit pripadnou spolupraci NASu a PS3 ohledne mkv... ;-)

toto vse :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímhle zkušenosti nemám, ale tak předpokládám, že propojení přes DLNA Media server by mělo nějakým způsobem fungovat. Na PS3 se specializuje přímo tento program http://www.ps3mediaserver.org/. Na mě je ten program moc komplikovanej, já si vystačil s Windows Media Playerem, ale tak pokud se v tom chceš hrabat, tak pro PS3 asi nic lepšího nenajdeš. Nicméně mkv s tím asi stejně nepřehraješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tem ps3 mediaserver znam, pouzivam ho.

ale jednak na full HD rozliseni, pripadne 3d, nemam dost vykonej pocitac. vetsina vypoctu se totiz udajne deje na PC a PS3 jenom prehraje uz prepocitanej obraz.

takze tahle varianta bohuzel neni v mem pripade mozna.

MKV bez uprav PS3 samozrejme neprehraje, jenze jsou postupy na upravu MKV, ktere je PS3 umozni prehrat. pro zjednoduseni jsme to tady nechtel uvadet.

ale co jsem zatim zjistil, tak je to, ze disk ( flashka) pripojena k PS3 pres USB, naformatovanej na FAT32, kde je nahrany takto upraveny film , tak PS3 ho bezproblemu prehraje.

nicmene zatim jsem nikde nezjistil jestli to take pujde kdyz ten film bude na NASu.

kdybych mel moznost si treba z firmy ten NAS na chvili pujcit a vyzkouset to, tak to tak udelam.

ale tuhle moznost nemam, takze to musim pokud mozno zjistit jeste nez si ten NAS s diskem nebo USB disk koupim... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

citat z jednoho fora :

"... Jinak limitace FAT 32 je, že na disk naformátovaným na FAT 32 nelze přesunout či nakopírovat soubory větší než 4 GB (ale mohou na něm být). Tzn., že film větší jak 4 GB na něj v celkou nedostaneš. To se dá ale jednouduše vyřešit třeba winrarem, kterým se film zabalí na několik menších balíčků, ty se přesunou na disk a na něm se rozbalí do jednoho souboru s původní velikostí. ..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, zkusim se zase vratit k tematu pripojeni HDD k ps3 a moznosti prehravat upravene zalohy BD disku.

nemel by nekdo z vas zkusenost nebo povedomost, jestli by to slo napriklad tak, ze by se tenhle NAS pripojil do spolecne LAN site ?

http://www.czc.cz/d-link-dns-320l_2/114462/produkt?q-c-0-productType=sNAS+servery

za pripadne rady a postrehy diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Zdravím chtel bych se zeptat na disk, procital jsem vsechny prispevky ale jsou nekonkretni otazky i odpovedi.

Jde mi o to ze mam 12GB PS3 coz 2hry+aktualizace a patche kompletne zaplnily. Mam WD 1T USB3.0 na ktery davam filmy atd.. mam ho pripojeny normalne k televizy.

Jestli kdyz ho pripojim k PS3, to jde nastavit nejak aby se tam instalovaly hry,nejde mi o videa fotky atd. Pokud ne, jestli to takhle pujde s tim 2,5" diskem a suplikem (jde to lehce vymenit,zaruka mi vyprsela nebo to dat nekde do servisu?).

Díky za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ale osobně bych vzal rovnou 750GB, je to mnohem výhodnější: http://www.alfa.cz/product.php?eid=10514007H1TW0001ZYI

Po připojení disku a zapnutí PS3 by to mělo detekovat HDD a zeptat se tě, zda chceš všechno přesunout z flash paměti na HDD, takže záloha není nutná, ale tak alespoň sejvy bych si zálohoval, to není nikdy na škodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ahojte ludkovia som tu novy, mam ps3 fat 40gb a chcem si kupit k nemu HDD ale neviem sa rozhodnut ci interny alebo externy, vie mi tu niekto vymenovat plusy a minusy jednotlivych HDD resp. poradit? uvazujem o kupe jedneho z tychto dvoch:

externy: http://uae.souq.com/ae-en/seagate-2-tb-expansion-portable-hard-drive-black-stbx2000401-1103500055/u/#

interny:http://www.amazon.co.uk/Samsung-9-5mm-Internal-Drive-Compatible/dp/B00I8O6OQ4

respektivne budem rad ak mi poradite nejaky iny, dakujem pekne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu