Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký externí HDD k PS3


leoboss

Recommended Posts

  • Odpovědi 155
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to já bych si externí HDD nekupoval kvůli fotkám ani videu...bych si to koupil na hry, stažené, dema, instalace z BD, pomalu mi už u toho mojeho ,,skromného´´ 40 Gb HDD dochází místo :D..prý se dá HDD normálka vyměnit..starý vytáhneš a strčíš tam nový 2,5´´ takový co se používá do notebooku...

marek_2080: tady se ale resi externi hdd... jakej hdd je uvnitr ps3 se doctes v topicu pro zacatecniky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok díky , a co to napájení přes USB , teď ty disky nemůžu na netu najít (myslím že Kingstone) , neví o tom někdo něco ? Odpadá tím další zdroj a i mobilita je jednodušší . Myslím dobrá věc.... nebo hoďte odkazy na vhodné (výhodné) kousky.... Díky!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má PS3 omezení na velikost ext. hardisku ? Chci používat na filmy a hudbu , viděl jsem na netu ext.HDD napajené přes USB . Má s tím někdo skušenost ?

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

ja mam western digital 1TB ale mam ho rozdelenej Na 300 pro PS3 ve fat32 jinak PS3 ti prehraje jen avi a mp4....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu