leoboss

Jaký externí HDD k PS3

156 příspěvků k tomuto tématu

Tak tak, je to na ntfs. Je potreba nejak struktuovat adresare? Mate nekdo zkusenost s flaskama Corsair? Mam tu 16 GB a nic...

Prvně musíš mít naformátován flash disk nebo HDD na souborový systém FAT32.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim mam takovy maly problem :cheesygrin: Koupil sem si externi hardisk v domeni ze filmy co si stahnu do pocitace tak pres nej dostanu do PS3. Delal sem to pres Flashku a slo to v pohode tak sem si myslel ze pres hardisk to bude jednodusi a rychlejsi... ale nejak se mi to nedari kdyz pripojim hardisk k ps3 tak mi nenacte soubory..:cry: Nevim jestli sem tak tupy nebo co delam spatne..? Prosim poradte nekdo :) diky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak problem s naformatovanim sem vyresil podarilo se mi naformatovat externi HDD na FAT32 ale mam dalsi problem :cry: kdyz to mam sformatovane na FAT32 a chci na nej skopirovat film o velikosti 8GB tak mi to napise cilovy soubor je prilis velky :cry: Poradte jak to udelat aby mi ps3 nacetlo HDD a aby se na HDD vlezly i takove vetsi soubory?? dekuji moc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrý den, chtěl bych se zeptatjaký HDD je pro mě lepší koupit? Dostal jsem se k PS3 80gb ale chtěl bych více místa, ale nevím jaký koupit, když čtu že tady s tím kluci mají nějaké problémy, zvažuju jestli 3.5" nebo 2.5" a jakou velikost. Jsem zatím světem PS3 nedotčen tak se vůbec neorientuji, jak se věci mají. Cenu bych viděl tak do 1800,- max. Děkuji:)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se