Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší gól v PES 6 - soutěž o DVD


gemi

Recommended Posts

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takze hned tu pridavam moje 2 podarene goly z treningu pokial by to bolo mozne nech to niekto nahra cez mobil a uploadne to tu ;) :cry:
jasně......zatím posílejte návrhy a já to pak předělám mobilem aby na to mohl každej kouknout a mohl hlasovat........ návrhy posílejte do tohodle topiku do 15.1.2007

[highlight=red:77239ebf67]návrhy posílejte do tohodle topiku do 15.1.2007[/highlight:77239ebf67]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši ani se nesnažte protože to vyhraju já :P
No to teda nevim.Dneska se mi povedl gol stoleti a mozna gol PES vsech dob :lol: :lol:
jo ttj já dávám také goly ajké se líbí mě tzn...z dálky bomby do vinklu :P ...ale zkusit to můžu

EDIT:pošli mi ten goll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši ani se nesnažte protože to vyhraju já :P
No to teda nevim.Dneska se mi povedl gol stoleti a mozna gol PES vsech dob :lol: :lol:
jo ttj já dávám také goly ajké se líbí mě tzn...z dálky bomby do vinklu :P ...ale zkusit to můžu
bomby z dalky do sibenice sou pekny a efektni ale ja mam radsi goly po peknych akcich nebo standarktach :lol: Nic nechci tady delat OT :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši ani se nesnažte protože to vyhraju já :P
No to teda nevim.Dneska se mi povedl gol stoleti a mozna gol PES vsech dob :lol: :lol:
jo ttj já dávám také goly ajké se líbí mě tzn...z dálky bomby do vinklu :P ...ale zkusit to můžu
bomby z dalky do sibenice sou pekny a efektni ale ja mam radsi goly po peknych akcich nebo standarktach :lol: Nic nechci tady delat OT :wink:
standartky taky miluju a akce taky prostě všechny pěkné goly :P dobré konec OT :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu