Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HDMI kabel


JohnnyLi

Recommended Posts

Ahoj lidi, možná je to trochu hloupé, ale zajímalo by mne, jaký je rozdíl mezi obrazem přes HDMI a kabelem dodávaným přímo s konzolí? Mám velkou plazmovku od LG, ale je už asi dva roky stará a není ještě HD ready, a proto by mne zajímalo, zda-li je vůbec dobré si kupovat HDMI a jestli je to poznat. Teď se mi obraz zdá ne uplně nejlepší...např. při prohlížení netu je na obrázcích z PC a PS3 obrovský rozdíl...může to být televizí???

Dík předem za odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Už mám PS3 doma a je zajímavé, že když jsem nastavoval obraz přes HDMI, tak mi to při autodetekci vyhodilo podporu jak 720p tak i 1080i a 1080p. No a já mám HD ready...to jsem z toho jelen...:?

Jinak obraz je špičkový, tak úžasnou grafiku co předvádí PS3 v Soul Calibur IV nebo NHL 09 jsem v životě neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mám PS3 doma a je zajímavé, že když jsem nastavoval obraz přes HDMI, tak mi to při autodetekci vyhodilo podporu jak 720p tak i 1080i a 1080p. No a já mám HD ready...to jsem z toho jelen...:?

PS3 nezjisti fyzicky rozliseni tvy TV, jen vyhodi dostupny rozliseni pro konktetni pripojeni (u tebe HDMI)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlkove pls hoď sem link na tvůj kabel.

too marek máš vysvětlení proč jemu vyhodí všechny rozlišení a mě jen 720p nebo 1080i?

To netusim, snad ze by kvuli kabelu? Zatim jsem na vsech PS3 videl pri pripojeni pres HDMI vsechny rozliseni, proto jsem to takhle napsal. Kdyztak zkus jinej kabel at vime jak to teda je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem tento:

http://www.aukro.cz/item444901410_hdmi_hdmi_kabel_1_8m_pro_x360_ps3_atd.html

A jsi s nim spokojeny? Prave mam za sebou vyber TV k xboxu a ted jeste hledam dobry kabel, uz mi byl doporuceny Mascom http://www.levnekoupit.cz/produkt/mascom-hdmi-kabel/23106/, ale tahle cena toho tveho je zase o neco levnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsi s nim spokojeny? Prave mam za sebou vyber TV k xboxu a ted jeste hledam dobry kabel, uz mi byl doporuceny Mascom http://www.levnekoupit.cz/produkt/mascom-hdmi-kabel/23106/, ale tahle cena toho tveho je zase o neco levnejsi.

JJ jsem spokojen, sice došel jiný kabel než tam uvádi na obr. ale vše pořádku, vše šlape jak má a grafika nádherná. Myslím že na takové málé vzdálenosti je celkem jedno jaký je to kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ jsem spokojen, sice došel jiný kabel než tam uvádi na obr. ale vše pořádku, vše šlape jak má a grafika nádherná. Myslím že na takové málé vzdálenosti je celkem jedno jaký je to kabel.

Ok, asi ho take objenam. A jaky ti prisel? Myslim si, ze cena 250 Kc i s postou je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, asi ho take objenam. A jaky ti prisel? Myslim si, ze cena 250 Kc i s postou je super.

No na obr. je kabel zalitý v plastovém obalu, v reále došel jen kabel v sáčku se zárukou a fakturou. To mě sice překvapilo, ale přehodil jsem AV kábel na HDMI a spadla mi čelist, prostě super, jak říkám ty hry mají neuvěřitelnou grafiku(hlavně NHL 09), možná to bude i tím že jsem cca do 20 let hrál jen na PC, kde je grafika shit. Prostě parááda:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry vim ze to nepatri sem...ale nechci zakladat novej topic...mam xbox360 a chci se zeptat jestli je poznat nejakej rozdil kdyz hraju na hd ready pred composite nebo pres hdmi(muj xbox totiz hdmi nema)tak se ptam jestli je poznat rozdil mezi hdmi a composite na hd televizi....btw neni to full

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu