Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter for hunter's-volna diskuzia


KILLaMH

Recommended Posts

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak sem pořídil MH freedom unite,skvělá hra ,mám hotový teprv questy :)

Ale nevím jak udělat další,existuje něco jako mapa kde je popsána jak se daná oblast jmenuje a pak mám názvy potvor ale nevím jak vypadaj a ani nevím kde je hledat :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

caute nvm jestli to sem patri ale asi jo. Mam "novy" PS2 a zajimalo by me kterej monster hunter stahnout nasel sem: Monster Hunter, Monster Hunter 2 a MOnster Hunter G muze mi nekdo rict jakej v tom je rozdil a kterou pripadne hrat? Predpokladam ze MOnster Hunter je jednicka a Monster hunter 2 takze jednicku asi nema smysl hrat ale ohledne toho G nvm jestli to je jak na PSP kde byla 2ka a potom 2G.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

monster hunter G je myslim to samý jako 2 ale je tam přidaná nová obtížnost G-rank ve všech jinejch dílech byl jen low rank a high rank a tady je i G jako největší ale radši si počkej na odpověď někoho kdo se v tom vyzná ale dotaz mohl by si sem dát tu stránku rád bych je stáhl pro dědu kdyžtak dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
monster hunter G je myslim to samý jako 2 ale je tam přidaná nová obtížnost G-rank ve všech jinejch dílech byl jen low rank a high rank a tady je i G jako největší ale radši si počkej na odpověď někoho kdo se v tom vyzná ale dotaz mohl by si sem dát tu stránku rád bych je stáhl pro dědu kdyžtak dík.

tvuj deda to hraje taky :D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Ou hoši mam supr set s kámošem dáme HR9 jakéhokoliv fata za 10 min fakt mazec pošlu screeny mam LBG kirina a k tomu set baragge piercing (helma) Lava vesta X (zbroj) a zbytek ze shen gaorena mam capacity up a recoil +2 zbytek mi nezajímá můžete nabít všechny 3 clusty do zásobníku a ani clust S lv3 s vámi nepohne takže to střílíte jak s kulometem mazec zkusim natočit videjko minimálně dam fotky setu do vybavy to nechce zapomenout clust na nacombinování a dokonce má kirinn LBG rapid fire na clust :D doporučuju zkusit a dáváte si fata sólo když nezbydou náboje tak na dva párty ^^

Omg nééééé natáčim white fata hrozně se mi daří a zjistim že mam blbej set ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu