Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter for hunter's-volna diskuzia


KILLaMH

Recommended Posts

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

marek: MH neni jak brbla rika hra na tejden, a pokud tomu prides na chut opravdu je o cem mluvit vzdycky..... Takze to zesi chatujeme neberte ze chcem spammovat a nechapem co se smi a nesmi ;)

Vetsina veci proste nejde napsat najednou ale zalezi na situacich..

Muzete mi nekdo rict proc ma Killa ban ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj lidi tak sem to zase vcera hral a muzu rict ze si zatim nic vic nedavam nez Giaprey ( takove ty po dvou nohach chodici zebraky ) a hral jsem jeden quest kde jsem mel lovit Popo a vyskocil tam na me takovy hnusny wyvern s tyranosauri hlavou a po dvou ranach me zmrtvil. Chtel bych vedet jak mam nagateringovat vetsi silu ci vydrz jsem v te hre opravdu jeste holobradek a s takovou se nikde nedostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waiet: tohle je jeden ze tri topicu za kterej byl patricne ohodnocen (napr. post obsahujici pouze smajly atp.)

witeks: v diskusi, ktera se vaze k tematu vas nikdo neomezuje, jen kdyz tam zacnete resit neco uplne mimo (napr. jako v tom topicu s tutorialem k MHP 2G na psp, kde najednou resite hru na Wii)

ze brbla napise prispevek a za pul hodiny napise dalsi, misto toho aby puvodni prispevek editoval, nechavam bez odezvy... zas byste zacali brecet ze vam tu nekdo neco dela a vubec nechapete co si to dovoluju

tenhle post bude stejne jako ostatni OT promazan :dozey:

edit: predatorr ja to uz neresil, vy jste to zas vytahli tak jsem musel reagovat :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waiet: tohle je jeden ze tri topicu za kterej byl patricne ohodnocen (napr. post obsahujici pouze smajly atp.)

witeks: v diskusi, ktera se vaze k tematu vas nikdo neomezuje, jen kdyz tam zacnete resit neco uplne mimo (napr. jako v tom topicu s tutorialem k MHP 2G na psp, kde najednou resite hru na Wii)

ze brbla napise prispevek a za pul hodiny napise dalsi, misto toho aby puvodni prispevek editoval, nechavam bez odezvy... zas byste zacali brecet ze vam tu nekdo neco dela a vubec nechapete co si to dovoluju

tenhle post bude stejne jako ostatni OT promazan :dozey:

prosim te neres to uz a nech tohle na Jirkovy71!!! jinak de z lao shana vyrobit nejaky brneni?ja zatim neam otevrene
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;376400']musim se pochlubit..

vcera jsme s kamosema davali G&S a kouknete co mi vypadlo za reward :wohow:8)

screenshot016to4.png

NO DI DO VOLE PRDELE !!!!! sem včera s mamuthem dával asi 7 hodin G&S a jenom G a občas jen rathiana na golden moon a mám jenom 3 devine platy .... PCHE ! Ale zase mám ucamu devine jwl z jednoho ucamu :]

hele ted se me stala takova divna vec ' date=' chcu jit do felyne kitchen a najednou se me psp zcerna obrazovka , psp se sekne a musim ho restartovat ............ nikdy me to nedelalo nevite co s tim ?[/quote']

Špatnej patch , na soc byla oprava , ale teď už není :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cvak: Nojo to je luck :D Jo ja sem daval s brachou Ucamu 4x za sebou s Golden Moonem, on dostaval Divine Jewely kazdej run a ja ani jeden. Pak sem rek kaslu na to stejne je nepotrebuju tak moc.. vzal sem white fata set ( bad luck) a dostal sem 3 v rewardu...... :dozey:

:lol: no já sem teď přijel od Dr.$neye (kde sem byl od pondělí :D)a tam sme dávali jednou ucu a máme všichni 4 jwl ale ten posranej rathian je fakt ko*ot !!! ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^heh.. ja jsem 1 los SS nutne potreboval na Corpse Rippers a ono tohle... myslim, ze mam vanoce trochu predcasne :D

btw.. zrovna jsem si vymazlil dalsi LS set s pomoci jednoho SS;)

aneb starej dobrej "akantor set" (HGE, RA+2, sharpness+1)

snap0011zn6.png

edit: jinak ja bych potreboval luck spis na lao SS... zabijel jsem ho 9X a ani jeden :( ..hlavne je to tak strasne nudnej quest:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu