Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy XIII a Versus XIII


tekken90

Recommended Posts

Zdravím všechny, je tu pls někdo kdo by mi do PM hodil přibližnou taktiku jak porazit bosse Barthendaluse v 9. kapitole? Nějak mi nejde ho porazit... Vždycky použije Destrudo (několikrát) a pak i Doom a jdu k ledu... A nepřipadá mi, že bych měl nějak podtrénovaný postavy. Zkouším to s Light-Hope-Fang.

Díky za jakoukoliv radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 199
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

První věc. On tam není sám, nejdřív je třeba zlikvidovat ty věci okolo. Mají různé slabosti, takže Libra a zničit. Pak samotného bosse. Když nabíjí Destrudo, snaž se mu dát co nejvíc DMG, útok to značně oslabí. Pak těsně před sesláním skoč na SEN/SEN/SEN, nebo SEN/SEN/MED. To by jsi přežít měl. Jinak platí obvyklá taktika, tedy buffy/debuffy jsou samozřejmost, atd...

K Versus: proč je to prasárna? Pokud bude XIIvs i na Xboxu, PS3 verze najednou zmizí, nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu, ale zas takova lama nejsem abych nepostrehl ze ma brneni a to se nejprv musi znicit...:)

O tom ze oslabi destrudo co nejvic dmg sem nevedel. Me prave zabije vetsinou hned jak hodi destrudo. Zkusim jeste ligh pridat nejakej naramek co navysi HP a snad to uz klapne.

Diky za radu, vyzkousim

EDIT: sem trochu potrenoval postavy v te lokaci pred bossem a objevil jsem tam par zajimavych veci, kterych jsem si nevsiml. Light musi mit pres 1300 HP aby prezila destrudo a nebyl game over. Jak sem trochu potrenoval, tak Barthandelus dostal na prdel a ani sem nemusel pouzit ani jednou phoenix down... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Zrovna jsem ho sem chtel postnout. ;)

Atmosfericky to vypada bombasticky (a pripomina mi to FFVII), ale dost se bojim gameplaye... Bitky vypadaji na neco jako Crisis Core (coz byla strasna nuda) nebo Kingdom Hearts (coz je fajn, ale do FF se mi to nehodi...klasicke tahove souboje uz jsou asi navzdy mrtve, co? :( ). Snad tam aspon budou normalni mesta a dobry pribeh. Jestli zklame i tohle, tak si u me Square-Enix reputaci nenapravi uz nicim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja tomu davam posledni sanci...jestli zklame i tohle, tak se u muze jit SE zahrabat. Driv to byly skvele znacky (kdyz to jeste byl Squaresoft a Enix), ale co predvadi ted je hnus. Tak doufam, ze tohle se jim povede. Zatim to vypada dobre, ale snad ne jen proto, ze o hre jeste nikdo nic nevi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne ty souboje v CC prisly hrozne suche, nevyrazne, proste fakt nuda. Kingdom Hearts bylo fajn, ale opravdu mi to do FF nesedi... Holt jsem asi stary plesnivy puritan, ktery by rad stare dobre tahove souboje a ne nekonecne mackani krizku/kolecka nebo jeste hur programovatelne postavy (v FFXII jsem zabil bosse a nezmackl jediny cudlik, pak jsem si jen rikal WTF?). No uvidime, o hre zatim neni v podstate zadne info. Hlavne at pribeh stoji za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...
  • 1 year later...

zdravím... nemám o této hře moc povědomí, proto se obracím na fanoušky. Hledám nějaké zajímavé RPG a dospěl jsem i k FF. K jakému jiném RPG by se dala hra přirovnat? a co jako nováček FF, doporučíte mi ji? popř. jaký díl? Jde o japonskou hru a ty jsou vždy specifické, proto jsem se jí vyhýbal. Teď potřebuju poradit :) díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu