Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

doplňky pro NDS


Guest Kyssi

Recommended Posts

Ahoj,

Tak tohle by mě zajímalo - jak do svého DSka investujete? dokupujtee nějaké ty doplňky?

Abych prolomil ostych tak začnu a doufám, že se přidáte

Jelikož své NDS využívám stále častěji a častěji, hry, filmy (kvalita není až tak špatná - je slušná :) ) poznámky + kontakty, tak mě občas naštve nedostatek energie. uvažoval sem i o koupi druhé baterie, že by se jen přehodila, to ovšem neřeší nic na tom, když budu týden mimo zásuvky na dobíjení. Takhle bych to dobíjel i no.

Máte někdo tu solární nabíječku? jaká je? co na ni říkáte?

no a dále - samozřejmostí je protector bag na cesty + taková ta ochraná plastová mrcha kolem nintenda aby když by spadlo se tomu tolik nestalo (jde s tím i hrát...)

P.S. ještě sem to nepropočítával, ale nevyšlo by levněji si ji sestrojit vlastnoručně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplňky samozřejmě mám a klidně doporučím, mám jich docela hodně, přecejen se projevilo, že NDS mám mnohem ale mnohem delší dobu jak PSP tak jsem ještě stihl koupit spoustu kravinek, za který bych si koupil další nový DSko :D Jestli bys měl zájem tenhle post editnu, ale protože jsou zrovna 3 ráno, tak se mi do toho moc nechce :D Ráno ;)

Airfoam case: ds_air_w.jpg Černej, což trošku neladí s mým DSkem ale budiž XD

Nabíjecí stojan svítící: cp_nds0031.jpg

Nabíječka do auta na cesty: speed-link_nds_lite_car_adapter,%20black_SL-5616-SBK.jpg

ÁÁÁÁ velké finále: Dialga stylus: 3cb4_1_b.JPG Z preorderu Pokemon Diamond :love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplňky samozřejmě mám a klidně doporučím, mám jich docela hodně, přecejen se projevilo, že NDS mám mnohem ale mnohem delší dobu jak PSP tak jsem ještě stihl koupit spoustu kravinek, za který bych si koupil další nový DSko :D Jestli bys měl zájem tenhle post editnu, ale protože jsou zrovna 3 ráno, tak se mi do toho moc nechce :D Ráno ;)

samo že bych měl zájem, třeba se přidá i někdo jiný a pro někoho to bude naopak inspirace :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediný co mám navíc tak svítící stylusi :) že vám srkz ně proudí světlo když jezdíte po dotykáči jinak ne :)

ukáž nám tu tvoji hračku :love::love:, kvuli takovému bych si i ... no udělal bych hodně věcí :cheesygrin:

V anglii když sem teďka byl, měli (v londýně) skoro na každém rohu shop s Ds/Psp, a tam byl člověk jako v ráji - ceny se mi zdáli nižší, ale výběr větší - kožená pouzdra, teleskopický stylus...atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu