Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSX hry na PSP


myschoo

Recommended Posts

Takze mam tu prvni problem s PSX hrama, hraju Silent Hill a ulozil jsem si pozici a misto toho, aby se mi ulozila do save game ikonka silent hill tak se mi prepsala hra Crash Bandicoot ve ktery vlastne hraju Silent Hill. Mozna, ze uz to tady nekde je, ale ja to nenasel. Rad bych znal odpoved protoze urcite u Silentu neskoncim a nechci aby se mi vzdy prepisovala jen 1 hra.Diky za odpoved

Tohle vyřešíš tak, že si uděláš vlastní ikonku. Návod je na první straně tohohle topicu.

ok super, problem tim padem vyresen :twisted:

Hele na to bacha! Nestačí změnit jenom ikonu :!: . Já si takhle přepsal save GT1. Zjistil jsem totiž, že hra, kterou si překonvertuješ z image, používá v save název složky ze hry, přes kterou ji předěláváš! Takže pokud kovertuješ třeba pomocí originálního EBOOT.PBP Hot Shots Golf 2 (která má SCUS-94476), tak všechny předělaný hry budou tuhle složku používat jako SAVE = budou se přepisovat navzájem :!: .

Rady a tipy:

1.) zálohovat save pokaždé, když si chcete zahrát jinou neoriginální PSX hru, než kterou jste zrovna hráli a uložili

2.) pokud chcete mít na kartě víc neoriginálních PSX her a hrát je střídavě, musíte každou z nich konvertovat pomocí jiných "originálních" PSX her z ps3store (upravené od SONY)

3.) stahovat jen PSX hry upravené od SONY

4.) počkat, koupit PS3 a hry si kupovat přes ps3store :D

PS: nechcete to někdo připíchnout k návodu? Třeba myschoo by to mohl dát do svýho topicu, ať se někdo nenachytá jako já a Electropunker?

JJ tohle jsem presne myslel nazacatku jelikoz jsem to delal pomoci crashe a pak mi to crashe prepsalo, ale byl to vlastne silent hill. Tekze jedina moznost je proste zalohovat kazdy save z PSX her k te hre kterou zrovna budete hrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 277
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Aaa, takže změna - k dobrýmu :) . Nedalo mi to, tak jsem na kartu dal znovu GT1 a voila.... save zůstal! Pro ujištění jsem to zase smáznul, hodil na kartu Abe's Oddysee a.... voila nr. 2.... Totiž, zkusil jsem v menu Abea uložit hru a koukám koukám, on se ten save hlásí jako 15-ti kanálová memory karta z PSX :D, takže jsem tam viděl asi 4 ikonky GT, 4 ikonky GT2 a po uložení hry v Abe se mi tam vměstnala i jedna ikonka z týhle hry :) .

Takže když to sesumíruju: jeden save (v PSP je vidět jako jeden) má vlastnost 15-ti kanálové karty pro PSX, tzn. že se tam dá uložit i více her - podle náročnosti na kanály (mě se tedy v jednom "fyzickém" savu uložily 3 hry a ještě mi asi 5 slotů zbývá :) ). V menu PSP -> SAVEDATA se potom ikona mění podle hry, kterou jste hráli naposled :idea: .

PS: he he, ještě si můžete přepnout na "virtuální" memory slot 2, kde je dalších 15 kanálů, tzn. máte celkem 30 kanálů v jednom "fyzickém" savu v PSP (prostě jako byste měli konzoli PSX a v ní 2 15-ti kanálové memory karty). No snad jsem to napsal alespoň trochu srozumitelně :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaa, takže změna - k dobrýmu :) . Nedalo mi to, tak jsem na kartu dal znovu GT1 a voila.... save zůstal! Pro ujištění jsem to zase smáznul, hodil na kartu Abe's Oddysee a.... voila nr. 2.... Totiž, zkusil jsem v menu Abea uložit hru a koukám koukám, on se ten save hlásí jako 15-ti kanálová memory karta z PSX :D, takže jsem tam viděl asi 4 ikonky GT, 4 ikonky GT2 a po uložení hry v Abe se mi tam vměstnala i jedna ikonka z týhle hry :) .

Takže když to sesumíruju: jeden save (v PSP je vidět jako jeden) má vlastnost 15-ti kanálové karty pro PSX, tzn. že se tam dá uložit i více her - podle náročnosti na kanály (mě se tedy v jednom "fyzickém" savu uložily 3 hry a ještě mi asi 5 slotů zbývá :) ). V menu PSP -> SAVEDATA se potom ikona mění podle hry, kterou jste hráli naposled :idea: .

PS: he he, ještě si můžete přepnout na "virtuální" memory slot 2, kde je dalších 15 kanálů, tzn. máte celkem 30 kanálů v jednom "fyzickém" savu v PSP (prostě jako byste měli konzoli PSX a v ní 2 15-ti kanálové memory karty). No snad jsem to napsal alespoň trochu srozumitelně :).

Takze ted mame cistou PSX konzoli :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předělal sem jednu ze svých oblíbených her a to Dino Crisis 2.

Download

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?p=104923#104923

edit: Doporučuju hrát v obrazovym modu original nebo normal. Zkreslenost při full screenu je někdy tak matoucí, že se kolikrát ani netrefim do dveří. A co teprve až na vás vlítnou raptoři... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:))grafika je strašná..je to jak kdyby to bylo vyrobený ve středověku a zvuky jak z pc speakeru..u toho asi nevydržím:)

Lol a upnul by jsi mi to FF7 třeba přes noc na mediafire.com nebo i jinam s pokud možno co nejmenším omezení (pro ulehčení tobě upnout v co nejméně částech a mne, abych to stáhl co nejdříve :)).

EDIT: Kdyby jsi to tedy dával někam na stáhnutí, tak mi klidně napiš PM :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:))grafika je strašná..je to jak kdyby to bylo vyrobený ve středověku a zvuky jak z pc speakeru..u toho asi nevydržím:)

jako u vetsiny her z ps one :roll:

Tjn, kdyz si pustim ty hry z PSone tak si rikam, jak se mi to mohlo libit, grafika humus a zvuky taky, ale presto jsem pred 12 lety u toho vydrezel hrat noci a dny. Ted si to pustim a hned to vypnu jak jsem namlsanej hrama z PSP a jinych vybornych platforem. Uz aby tu byl nejakej konvektor na PS2 hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:))grafika je strašná..je to jak kdyby to bylo vyrobený ve středověku a zvuky jak z pc speakeru..u toho asi nevydržím:)

jako u vetsiny her z ps one :roll:

Tjn, kdyz si pustim ty hry z PSone tak si rikam, jak se mi to mohlo libit, grafika humus a zvuky taky, ale presto jsem pred 12 lety u toho vydrezel hrat noci a dny. Ted si to pustim a hned to vypnu jak jsem namlsanej hrama z PSP a jinych vybornych platforem. Uz aby tu byl nejakej konvektor na PS2 hry.

tato debata je trochu OT ja osobne veľmi pochybujem že niekedy bude emu na PS2 - hlavný dôvod je rozdiel vo výkone :). Grafika je taká aká bola , za mojho mládi sme tiež hrali sovietske kopie handheldu nintenda ako CHOBOTNICE, VLK a ZAJAC, a ešte KUCHARIK, a neskutočne nas to bavilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu