Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSX hry na PSP


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 277
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

neviem co mozem robit zle idem podla navodu presne a nic mi to nevytvori....a aj ten program psx2psp mi vytvori iba prazdnu zlozku....kua :(

Máš staženu nějakou hru konvertovanou přímo od Sony (z PS3 Store, můžeš si jich tu pár stáhnout na fóru, viz. odkaz níže)?

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=6660

- Jednu z těchto her si stáhni (mne to funguje s Crash-em, ale jde to i s tím golfem jak je napsáno v návodu)

Máš v té složce kam jsi všechny ty soubory překopíroval (přesunul, ...) i soubor *.iso (ten program ti to přelouská jen v *.iso ne v *.bin, atd...)?

Nemáš v názvu toho *.iso souboru mezeru?

Když zapneš psx2psp.exe máš zaškrtnutá (znak Nike :lol: ) všechny čtyři políčka? Jestli ano, tak si vyber *.iso soubor v pravé části toho programu. Pod tím si můžeš vybrat název jaký chceš dát složce, kde se hra vytvoří. A potom klikni na Convert.

Zkontroluj raději správně všechny soubory (i názvy) a jestli to máš vše v jedné složce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takze mam v jednej zlozke dane cygwin1.dll....popstation.exe....keys.bin....a eboot premenovany na base.pbp...potom popstation.cmg....a iso hru....potom dva krat klik na to popstation cmg a iba preblikne obrazovka a nic.....skusal som to aj cez ten psx2psp...vsetko som mal odfajknute ako ma byt a vysledok bola iba prazdna zlozka.....asi skusim este raz stiahnut tu kniznicu a ten popstation

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takze mam v jednej zlozke dane cygwin1.dll....popstation.exe....keys.bin....a eboot premenovany na base.pbp...potom popstation.cmg....a iso hru....potom dva krat klik na to popstation cmg a iba preblikne obrazovka a nic.....skusal som to aj cez ten psx2psp...vsetko som mal odfajknute ako ma byt a vysledok bola iba prazdna zlozka.....asi skusim este raz stiahnut tu kniznicu a ten popstation

A název souboru, který se pokoušíš překonvertovat máš jaký (včetně koncovky)? A máš ho také v té složce?

Ten BASE.PBP máš udělaný z nějaké hry, která e z PS3 Store, že? A ne z nějaké už překonvertované co jsou tady na fóru? Také tu nalezneš ty z PS3 Store...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návod skvělý, předělal jsem takhle gran tourismo 2 a šlape to jako hodinky. Grafika teda dech nevyrazí, čekal jsem že to na tom malym disp bude lepší ale hratelnost je perfektní. Grafickejma chybama to netrpí zatim, takže myslim že jsem to konvertul dobře. Je to fakt síla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návod skvělý, předělal jsem takhle gran tourismo 2 a šlape to jako hodinky. Grafika teda dech nevyrazí, čekal jsem že to na tom malym disp bude lepší ale hratelnost je perfektní. Grafickejma chybama to netrpí zatim, takže myslim že jsem to konvertul dobře. Je to fakt síla.

Tak náhodou zrovna u GT2-ky mi přijde grafika dost dobrá, ale hlavně zvuky, ty nemají chybu! Ale chci se spíš zeptat, nepřijde Ti, že se GT2 při závodech (a hlavně v replay) s ostatníma autama zpomaluje? Zkus si schválně zajet před závodem kvalifikaci, nebo test run (prostě abys byl na trati sám) a potom normál závod. Podle mě je to určitě trochu zpomalený, je to znát i na ovládání auta a časomíře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám pro vás dárek: http://www.mininova.org/tor/528304

k čemu to je ?

PSP POPstation Full

144.38 megabyte

Hello there psp lovers,

Here is a little some thing that will help all of the PSone lovers play there PSone backups on there lovely PSP. if you have used any of the ultimate installers to install the great devhooks on to your PSP then you will certainly know how to use this installer. all of the readme comes with the installer, so don't get your panties in a bunch because you don't know how to create the backups. if your still having difficulties hit up the forums. also one last note, you have to have a PSP with custom Firmware 3.02 OE-B to run the backups. if your a PSP firmware 1.5 you will love this custom Firmware. Special thanks goes out to Dark_Alex.

P.S - I don't take credit for the installer, I just like to spread the love.

Zeronothing

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návod skvělý, předělal jsem takhle gran tourismo 2 a šlape to jako hodinky. Grafika teda dech nevyrazí, čekal jsem že to na tom malym disp bude lepší ale hratelnost je perfektní. Grafickejma chybama to netrpí zatim, takže myslim že jsem to konvertul dobře. Je to fakt síla.

Tak náhodou zrovna u GT2-ky mi přijde grafika dost dobrá, ale hlavně zvuky, ty nemají chybu! Ale chci se spíš zeptat, nepřijde Ti, že se GT2 při závodech (a hlavně v replay) s ostatníma autama zpomaluje? Zkus si schválně zajet před závodem kvalifikaci, nebo test run (prostě abys byl na trati sám) a potom normál závod. Podle mě je to určitě trochu zpomalený, je to znát i na ovládání auta a časomíře...

Asi máš pravdu jen se mi to zdá s tou grafikou jsem zdegenerovanej z RR, GT1 mám taky ale to je o dost horší. Prostě si člověk musí zvyknout že detailů na autě moc neni. Když závodim s autama tak mi to jde normálně plynule, při replaych to je možná trošku pomalejší. Taky mi to při hře docela dost načítá z karty, jinak zvuky v pohodě. Mám Koss Porta pro a to se harje nádherně. S těma Replayema to ale dělalo myslim i na PS1. K týhle hře nemám co dodat. Hodit to do lepší grafiky a nebylo by co řešit. Už se těšim až si stáhnu arcade mod, jsem natěšenej na to intro. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu