Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little Big Planet


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 314
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
LBP na PSN !

Little Big Planet to launch on both PSN and retail disc

Reuters confirms that Little Big Planet will be released by Sony on both the retail disc and digital download formats from October 21st.

quote:

The winning Parsons entrants will be playable in the final version of LittleBigPlanet in a special Parsons section of the game. Sony will release the game, both as a retail disc and as a digital download, through PlayStation Network on Oct 21.

http://www.reuters.com/article/technologyNews/idUSTRE48O30B20080925?sp=true

takže LBP bude na PSN v den vydání v obchodech..už se těším :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak napsal jorge-tahle hra by na PSP mohla bejt i s hnusnou grafikou,stejne to tak je skoro vzdycky u tedlech skakacek...ale co sem videl prvne to video tak sem z nej mel zvlastni pocit a myslim si ze gameplay bude hodne hustej...skoda ze sem owner xka takze jedine koupit jeste dodatecne PS3.A hlavne snad to nebude nakonec fnukarska hra :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomalu ale jistě začínám mít LBP plné zuby ještě než to vyšlo. Stupidní šílenství s rozdělováním beta klíčů, na které jsem se nechal také nachytat, je ponižující hovadina, nejstupidnější marketingový shit, který jsem kdy viděl. Přetížené servery a nefunkční schránky, odpovídání na debiní dotazy a nesmyslné mailování stylem "prvních 50 dostane beta code" je něco, co jsem zažil za komančů s banánama a jiným nedostatkovým zbožím.

LBP mi může být ukradená!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dmnce je zavrhnout hru kvůli tomu že se nedostanu do betatestování ;).. Nevim přesně na co si stěžuješ.. Že vybrali málo betatesterů ? Většinou žádný veřejný betatestování nejde :)..

Jakepak betatestovani tri tzdny pred releasem? Jde jenom o marketingovy tah a vcelku nechutny. Demo jinych her je volne k dspozici, LBP roztaci srandami typu "posli ve stredu mail.."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co na ty hre vidite,stejne jako PAPATON 2,stejne silenstvi mozna i vyssi,ale to stema beta klici je sracka,a to DOSLOVAAAA,90 dolaru jsem slysel ,to si radeji pockam na plnou hru

marek_2080: klidek :dozey:

to je tvůj názor, ale nezapomeň že tu jsou taky lidi, kteří se na tuto gamesku moc těší a už se nemůžou dočkat až si jí zahrajou:roll: ( mezi ně patřím i já )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja ani nevim o cem to sakra je. :lol: Z tech traileru to proste nepobiram a cist se mi nechtelo. :)
.Den - já to taky moc nechápu :lol: ...

A co chcete temahle postama rict? O co jde se vam cist nechce, takze je asi zbytecny aby vam to nekdo tlumocil coz? :? Hned v 1. postu mate o ty hre linky na obsahly info, tak fakt netusim proc sem vubec tohle pisete...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LittleBigPlanet odložen

Martin Šmíd, 17/10/2008 18:21

LittleBigPlanet je hrou, na kterou čeká asi každý majitel PS3. Jenomže dnes obletěla Evropské země nepříjemná zpráva. Hra se odkládá z 24. října na 14. listopadu! Sony nejprve obeslala všechny obchody, že hra obsahuje závažnou chybu. Jenomže jak se i z našeho testu zdá, vše je v pořádku. Až nyní Sony oznámila, co je příčinou odkladu. LittleBigPlanet obsahuje jednu věc, která by mohla Sony zadělat na problémy. Přesněji se jedná o hudbu ve třetím levelu nazvaný Swinging Safari. Pokud se do písničky zaposloucháte, naleznete tam odkazy na Korán. Třeba věta "Každá lidská duše by měla okusit smrt", zvedne ze židle nejednoho muslima. Takže až Sony tuto melodii odstraní, musíme si počkat. Recenzi a speciál na LittleBigPlanet naleznete u nás začátkem příštího týdne.

-----------------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu