Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little Big Planet


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 314
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zkuste se nad tím zamyslet proč to zakázali..ne proto že tam zesměšňujou Mohameda, ne proto že napadaj Arabáky...ale kvůli CITACI Z KORÁNU....?!?!?! Když někdo něco cituje tak to tam asi je napsaný ne?:lol: Tak proč se rozčilujou...kdyby tam byla citace z bible tak nikdo ani nemukne;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-----------------

Je opravdu hodně na pováženou, kam jsme se to v tzv. západním světě dostali, že si necháme cenzurovat hry, hudbu, literatur. Ten muslimský dobytek v denním tisku strašlivým a výhružným způsobem napadá kohokoliv, beztrestně a bez skrupulí.

Jakmile dostanu LBP, pokusím se vytvořit nějaký level, který bude HODNĚ MOC urážet všechen ten dobytek s koránem v hlavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..........

LittleBigPlanet má datum

Jistě vám neunikla novinka, že Sony je nucena odložit svoji nejdůležitější hru roku LittleBigPlanet. Důvody si můžete přečíst ve starší novince. Dneska tu máme o dosti veselejší zprávu. Sony totiž oznámila, že LittleBigPlanet vyjde 3. listopadu v Evropě a Austrálii. V US se dočkají hráči již s týdenním předstihem, přesněji 27. října. No, a ačkoliv se Sony snažila, hrají hru již stovky hráčů. Ty pochopitelně nebude bannovat, ale postih je nemine. Tedy postih v podobě patche, který se co nejdříve objeví.

konzolista.cz

Tahle hra je jediný důvod, proč lituju toho, že jsem prodal ps3. Naštěstí kámoš dostal novou LCD televizi, takže si dneska objednal novou ps3 a doufám, že si LPB koupí (snad to vyjde i na PC).

tuhle hru Sony nikdy na PC nepustí ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže klenot a unikát je doma... Little Big Planet "Korán Edition" mě dneska přišel a jedním slovem je to PECKA!!! seděl sem dneska u toho asi 6 hodin a vůbec mě to nepřišlo... je tam mrtě možností, zajímavý levely jen to nejde zatím hrát po netu...vřele doporučuju VŠEM...10/10;)

PS:vyměním kostým NARIKO za KRATOSE...až se samozřemě spustí servery;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

´presne tak a hlavne ze ji nekdo tu puvodni verzy prodal za 105$ tak ze nikdo uz nebude mit tu verzy s tou hezkou muslimskou pisnickou:)

Jenže serevery nefungujou, takže si On-line nezapařim tak jako tak, tudíš patch stahovat nemusím, takže tu pěknou islámskou písničku tam mám furt:bash::wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska zavital do naseho Sony Centra, kde jsem si chtel jit koupit nakou new gamesku a porad se nemohl rozhoudnout co koupim a co v te chvili neuvidim :D, Little Big Planet schovanej za vsema ostatnima hrama ve vitrince, tak samozrejme hned zvedavost co to a prodavac mi sdelil ze si 2 kousky schovali a nevratili kdyz se stahovala z prodeje. Samozrejme jsem neotalel, hned vydoloval penezenku a proparil dnesni odpoledne :). Jak rika Big Tony je to PECKA ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od pondělka to furt mám v mechanice, a pařim od doby co příjdu ze školy, do doby než mě vyhoděj rodiče...je to SILNĚ návykový...nasbíral jsem už 26 trofejí...až se rozjedou servery tak napište, zatím si eště nechci stahovat patch a poslouchat písničku od arabáků. BTW: v jednej Chellange je na pozadí socha PANY MARIE, A NIKDO KVŮLI TOMU HRU NEODLOŽIL!!! ....takže dneske píšu Sony že mě to pěkně štve, ať tu hru posunou až na příští rok!!!:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LittleBigPlanet 2 ve vývoji

Tak se nám ohlašování nových dílů docela slušně rozjelo. Tentokrát ovšem se nejedná o oficiální oznámení. Vývoj LittleBigPlanet 2 oznámilo totiž BBC. Podle nich vývojáři z Media Molecule, již pracují na druhém díle, kde zúročí všechny zkušenosti, které nabrali při vývoji prvního dílu. LittleBigPlanet 2 je podle BBC ve vývoji již pěknou řádku měsíců. Kdy že se ho ovšem dočkáme, již BBC nedokázalo odpovědět. Každopádně nemusí jít jen o regulérní druhý díl, ale spíše bychom si tipli na nějaký ten datradisk. Sony kromě samotné hry, připravuje do prodeje nejrůznější hračky Sackboyů a další propagační věci.

zdroj: konzolista.cz

----------------

zatím bych to bral spíš jen jako domněnku ;) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ps3fanboy píší, že servery prý už fungují ...

http://www.ps3fanboy.com/2008/10/27/littlebigplanet-servers-are-live/

ach jo, a já si to neověřím, protože ten blbinec ještě nemám, děti mne kvůli tomu otravují každý den asi tak 5x, marně jim vysvětluji, že to není kde koupit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu