Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kolik her na PS3 máte ?


Woozzi

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Já jich mám 12 (tedy 17 z Orange Box Hrama :D) ale jednu ted prodávám, jinak...

The Orange Box (5her)

Haze

Gran Turismo 5: Prologue

Grand Theft Auto 4

Little Big Planet

Motorstorm 2: Pacific Rift

Resistance: Fall of Man

WWe SmackDown vs. Raw 2008

Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 5: World At War + Map Pack 1, Map Pack 2, Map Pack 3

Resident Evil 5 + Versus Mod

A ta co prodávám je BattleField: Bad Company

Ale jinak budu ješte kupovat tyhle hry až vyjdou Dj Hero, Uncharted 2: Among Thieves, Army of Two: 40th Day, Modern Warfare 2 Prestige Edition

Taky uvažuju o BattleField 1943

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Unreal Tournament- RESISTANCE-RESISTANCE2-Heavenly Sword-UNCHARTED-TUROK-GOLDEN AXE-NEED for SPEED(PRO STREET)-RATCHET CLANK(boty) RATCHET TOOLS of DESTRUCTION-LAIR-GOLF world tour-FIFA 08-BIOSHOCK-NINJA Gaiden2-AssassinS Gred-singstar+SingStore-a nějaké dema.--- Než to odehrají tak bude třetí světova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resistance, Resistance 2, Uncharted: Drake's Fortune, Sonic:Unleashed, Ratchet and Clank:Tools of Destruction & Guest for Booty, Dead Space, Motorstorm, Half-Life2: The Orange Box, Sega Superstars Tennis, Little Big Planet, Haze, Colin McRae: DiRT, Killzone 2, Pure, Trine, The Last Guy, Super Stardust HD, Pain, Flow, Loco Roco!, Operation Creature, Noby Noby Boy, Worms - 24her (s orange box - 28 her)

snad sem na nic nezapomel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viděl jsem toto téma u sekcí k jiným konzolím, tak by mě zajímalo kolik her na ps3 máte ?...já osobně ted jenom jednu

games: Gta4, wipeout hd fury, far cry 2, uncharted, killzone 2, dead space, unreal tournament 3, fallout 3, sw:the force unleashed, little big planet, soul calibur iv, alone in the dark, army of two.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

mam jich k dispozici asi tolik...Uncharted1,2:wohow::wohow::wohow:...GT5 proloque...Resistance2...Fifa08...Virtua Fighter...Resident Evil5...Star Wars...Little big planet...Sonic...Assasin...Gta4:wohow:...Burnout paradise...Ghost recon2...Army of two...Blazing angels....Unreal T3...Motorstorm...a nespocetne demo:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:uff snad vsechno!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uncharted Drakes Fortune

Uncharted 2

Batman Arkham Asylum

COD: Modern Warfare

Far Cry 2

Killzone 2

Bioshock

Resident Evil 5

MGS 4

DMC 4

Race Driver Grid

NFS: Shift

Burnout Paradise The Ultimate Box

FIFA 09

Fight Night Round 4

...Podle mě samý pecky, ale budou další. PS3 nemám moc dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BD hry: GT 5: Prologue, LittleBigPlanet, FIFA 09, MotorStorm 2: Pacific Rift, Burnout Paradise: The Ultimate Box, Colin McRae Rally: DiRT 2, Grand Theft Auto IV, Robert Ludlum's The Bourne Conspiracy

PSN hry: Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic, Trash Panic, Battlefield 1943, NHL 3on3, Worms

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

33 BD Her: Heavenly Sword, Uncharted 1-2, Valkyria Chronicles, Fallout 3, Ninja Gaiden Sigma, Folklore, LittleBigPlanet, Ridge Racer 7, Killlzone 2, Grand Theft Auto IV, Motorstorm, Mirrors Edge, Everybody's Golf World Tour, The Darkness, Colin McRae Dirt, Gran Turismo 5 Prologue, Devil May Cry 4, Race Driver Grid, The Orange Box, Metal Gear Solid 4, Stranglehold, Civilization Revolution, Tomb Raider Underworld, Siren Blood Curse, Jericho, Lair, Dark Sector, Kane & Lynch Dead Man, Mercenaries 2, Unreal Tournament 3, H.A.W.X, Shaun White Snowboarding,

+ LocoRoco Cocoreccho, Final Fantasy VII, Driver,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu