Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký interní HDD do PS3?


manousp

Recommended Posts

Chtel bych se zeptat, jaky hard disk by ste mi doporucili koupit do PS3, treba jaky mate zkusenosti s ruznymi HDD od ruznych vyrobcu ...

Mam na mysli interni HDD (tusim max velikost je 320 GB ze?)

Bylo by idealni nejaky z CZC.

EDIT: a jak je to s otackama?? 5400 nebo 7200 ??

marek_2080: presunuto z PS3 Hardware; upraven nazev topicu

jo dik za tu upravu nazvu topicu ... sem to pak chtel prepsat ... ale prisel sem na to, ze to nejde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já sobně jsem si vyhlíd tenhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=57509

(teď nějak stoupla cena minulej tejden byl o kilo levnější:))

edit: ten co je v PS3 standartn má 5400 .. 7200 můžeš taky bude rychlejší načítání ale podlě mě celkem zbytečnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byt tebou sel bych do WD nebo samsungu a seagate bych tam radsi nedaval, protoze 70% vyrobku od seagatu ma vyssi teploty a taky jsou hlucnejsi, samozhrejme neni to pravidlo, ale jelikoz do PS3 zadny pridavny chlazeni na disk nedas, tak bych to neriskoval. Jinak na CZC 320 giga WD maji, je sice trochu drazsi nez SG ale tech par drobnejch za to podle me stoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim. Jedine co slysim je vetrak.

proto jsem napsal 70% vyrobku. Muzes se zeptat lidi z pct, spousta z nich seagete upekla a ikdyz ma disk stejne parametry neni to ten stejný disk, mel jsem v kompu maxtor DM10 a mel stejne parametry jako samsung ktery mam ted a je to nesrovnatelne. Mluvim pouze ze svych zkusenosti, co jsem nemel nekritizuju ale ani nechvalim, rikam jen svuj nazor a kazdy si muze myslet svoje, ale to ze seagate ma prumerne vyšší teploty než ostatní disky je všeobecně známé (v mém přpadě i vyzkoušené).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

zdarec, rad by som si kupil trocha vacsi harddisk do mojej 40gb ps3 len som si neni isty ci by mi ten co som si vybral fachal. Je to:

2.5" pevný disk, 160GB, otáčky 5400 rpm, ATA-133, 8MB cache, Silent technológie (SilentSeek, Silentec Hybrid Latch )

lenze som za rovnaku cenu nasiel aj 120gb hdd len s tym rozdielom ze miesto ATA-133 to je ATA-130. Je v tom niaky rozdiel alebo si kludne mozem kupit ten vacsi. dik za odpovede. 8)

Linky:

160GB:

http://www.shark.sk/default.aspx?content=TVRDETAIL&nparams=kod_id;9191

120GB:

http://www.shark.sk/default.aspx?content=TVRDETAIL&nparams=kod_id;2984

PS: Nevadi ze je to ATA? Musi to byt SATA?

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejenze standartne je tam Seagate HDD ale v testech co sem se minule dival byli 2.5 disky od Seagate na prvnich mistech gdesto disky od WD se spis pohybovali na poslednich

(ja tem teda mam 250GB WD tagze nemam co kecat, ale ted toho lituju, nehlede na to ze sem musel nehezky kladivkem upravit tu mrizku protoze tam ten WD HDD nesel narvat)

jinak v PC mam jenom Seagate disky, uz potreti a zatim nigdy zadnej problem (jestli maj vyssi teplotu nevim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam asi hloupou otazku, ale jaky je rozdil mezi SATA a SATAII? Muze se dat do PS3 SATAII bez problemu? A kolik je maximalni objem, co PS3 zvladne? 320GB?

O rozdíle mezi SATA a SATAII se dočteš na netu, já osobně tam mám SATAII a to tenhle - http://www.alza.cz/toshiba-2-5-320gb-d98818.htm

Teoreticky by měl jít HDD až do kapacity 500GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ju, tak to sem rad...hned obednavam vetsi disk...uz me neba na mem 40GB psku porad umazavat dema, abych moh doinstalovat neco novyho a pak mi ani na videjka nezbyva misto...

jeste pro informaci, zkousel uz nekdo vetsi disk, nez 320???ja jen, kdyz uz to budu kupovat, at to stoji za to...bych vzal treba ten 500GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si teď nedávno koupil ten seagate 320gb (link výše) a jsem naprosto spokojen :) ...

jinak na PS3 je podle tohoto zdroje http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=31090

jediný kompatibilní 500GB disk Samsung M6

edit: doncze

PS3 with the only PS3 supported 500GB hard drive - the Samsung M6

dál jsem to nečet.. ale máš pravuddál je, že je jediný který přesně sedí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom odkazu se ale, píše, že je zatím jediný, který pasuje ( that will fit into the PS3) a ne, že je kompatabilní - to je rozdíl. PS3 umí jakýkoliv sata disk o jakékoliv velikosti...bez problému používám i samsung 640GB HD642JJ mám ho sice kvůli velikosti mimo ps3 ale šlape normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom odkazu se ale, píše, že je zatím jediný, který pasuje ( that will fit into the PS3) a ne, že je kompatabilní - to je rozdíl. PS3 umí jakýkoliv sata disk o jakékoliv velikosti...bez problému používám i samsung 640GB HD642JJ mám ho sice kvůli velikosti mimo ps3 ale šlape normálně.

Jak mimo, jako přes USB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj myslite si ze je tenhle hardisk do ps3 je dobrej http://www.alza.cz/pevny-disk-2-5-seagate-momentus-7200-3-320gb-d94578.htm nebo nejaky jiny do dvou tisic jestli mi muzete poradit a chci si hardisk hlavne koupit kvuli toho ze az bude ps3 hackla tak at muzu hazet hry na hdd. predem dik :bash::bash:

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu + odstanen dotaz na OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu