Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký interní HDD do PS3?


manousp

Recommended Posts

  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Z oficiálních zdroju playstation podpory je doporučen 500GB jakýkoliv 2.5 SATA disk, podpruje také klidně 1 TB, ale to muzou nastat komplikace - konzole disknemusí již umět ovládat nebo nestihne chladit - osobně mám vyzkoušeno [h=1]WD SCORPIO BLACK WD7500BPKT 750GB SATA/300 16MB cache, 2.5" AF[/h] bez problému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zdravim, taky se rozhoduju, že vyměním hdd u moji starý 80gb ps3 a potřebuju radu,přece jenom jsem holka a rozumim tomu jen decentně :D našla jsem ti tenhle http://www.alza.cz/western-digital-2-5-scorpio-blue-500gb-8mb-cache-s-advanced-format-d195394.htm šel by tam? nechci žádný úpravy kladívkem jak už jsem i jinde četla :D no ale ted nevim s tim Advanced format - Pro bezproblémový provoz je disk opatřen speciálním souborovým systémem Advanced Format, se kterým si skvěle rozumí moderní operační systémy jako je například Microsoft Windows 7. Nemáte s tim někdo zkušenosti? aby to v ps3 nedělalo nějakej bordel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Hlavní problem je že data jsou šifrované, to znamená že po připojení k PC nic neuděláš. Dál má PS3 HDD Unix file system (UFS,) nejsem si jistej že je vůbec podporuje Windows takže bys další kroky musel řešit pod linuxem. Žádný "na jedno kliknutí" program jsem nenašel.. maximálně zdrojáky, takže bys musel i sám kompilovat a zkoušet, pokud neprogramuješ, neumíš v linuxu ani nic podobnýho tak se rozhodni jestli ti ty save data za to stojí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu