Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký interní HDD do PS3?


manousp

Recommended Posts

  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ahoj,

mám dotazy. V PSku mam 150ku (či kolik to je) a mám cukání tam prcnout 500ku..

- Jsou určité typy HDD co PSko přechroustá, nebo žere všechno?

- Z toho co jsem vyčetl tak tam jsou 2,5", SATAII nebo i SATAIII?

- Jsou nějak limitovane rozměry jake HDD tam narvu, či se tam vleze většina HDD?

- Jaké je omezení daty? Četl jsem že od posledního patche se muže PS s diskem většim jak 500GB hriznout..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj, my máme velmi málo místa :-) máme ps3 12GB a teď jsem si objednala tento HDD Seagate Momentus 7200.4 (SmartAlign) - 500GB + držák a chtěla jsem se zeptat zda nebudu mít nějaké problémy atd. četla jsem tu na fóru, že to jde bezproblému tak jestli někdo náhodou nemáte s tím zkušenost. Díky moc :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

fungovat by měl, protože algoritmus ukládání dat na ssd je součástí firmware hdd narozdíl od hybridů od WD. Já už ho plánuji delší dobu protože z 95% hraju hry z psn ale furt mi nezostávají zbytečné na něco takového, relativně zbytečného. Jinak na YT je docela dost videii sshd s ps3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Provedl sem osobní měření rychlosti disků v PS3 starý disk TOSHIBA 160GB 5400ot a nový disk WD7500BPKT - 750GB 7200ot výsledek ve hře Rage:Anarchy Edition: starý harddisk načítá leve 44 sekund a ukládá 18 sekund a nový rychlý harddisk načítá level 40sekund a ukládá 16 sekund

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu