Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
manousp

Jaký interní HDD do PS3?

Recommended Posts

Ahoj,

mám dotazy. V PSku mam 150ku (či kolik to je) a mám cukání tam prcnout 500ku..

- Jsou určité typy HDD co PSko přechroustá, nebo žere všechno?

- Z toho co jsem vyčetl tak tam jsou 2,5", SATAII nebo i SATAIII?

- Jsou nějak limitovane rozměry jake HDD tam narvu, či se tam vleze většina HDD?

- Jaké je omezení daty? Četl jsem že od posledního patche se muže PS s diskem většim jak 500GB hriznout..?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, my máme velmi málo místa :-) máme ps3 12GB a teď jsem si objednala tento HDD Seagate Momentus 7200.4 (SmartAlign) - 500GB + držák a chtěla jsem se zeptat zda nebudu mít nějaké problémy atd. četla jsem tu na fóru, že to jde bezproblému tak jestli někdo náhodou nemáte s tím zkušenost. Díky moc :-D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

fungovat by měl, protože algoritmus ukládání dat na ssd je součástí firmware hdd narozdíl od hybridů od WD. Já už ho plánuji delší dobu protože z 95% hraju hry z psn ale furt mi nezostávají zbytečné na něco takového, relativně zbytečného. Jinak na YT je docela dost videii sshd s ps3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Provedl sem osobní měření rychlosti disků v PS3 starý disk TOSHIBA 160GB 5400ot a nový disk WD7500BPKT - 750GB 7200ot výsledek ve hře Rage:Anarchy Edition: starý harddisk načítá leve 44 sekund a ukládá 18 sekund a nový rychlý harddisk načítá level 40sekund a ukládá 16 sekund

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu