Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký interní HDD do PS3?


manousp

Recommended Posts

  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Dobrý den mám otázku, vím že se to tu omívá pořad dokola aspoň co jsem čet, ale můj dotaz je následující. Mám novou PS3 Super slim 15Gb v.s. 4.53 a chtěl bych mu rozšířit kapacitu na 1TB diskem co jste tu doporučili a to: http://www.alza.cz/western-digital-2-5-red-mobile-1000gb-16mb-cache-d471133.htm#popis Za1. jde mi o to jestli ta Ps3 tu kapacitu pobere někde jsem čet že umí pracovat jen s 500Gb ale třeba se to u nových modelů zvedlo. Nejsem si jist všude se píše něco jiného :/

Za2. pokud by to vše šlo a já to do Pska zabudoval a zapojil bude to u téhle verze po mě něco chtít s přeinstalací softwaru nebo to proste najede a nebude to uz nic chtit ? :) protože tomu moc nerozumím a cele mě to od toho odrazuje :/

předem děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

čaute, mam dotaz.

chci vyměnit PS3 disk za ten co mam v notesu. dotaz jak to udělat a bla bla mi je jasne.. spíš jen že jsem na některých webech viděl že pak se od noveho čistého disku musí doinstalovat system... to je pravda nebo si ho do něj PS našoupne samo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud máš doma volnej HDD, tak to je jediná rozumná varianta, kdy kupovat 12GB. Holt budeš muset ještě investovat do šuplíku ;)

A ty ceny nejsou zas tak hrozný: http://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/sony-ps3-caddy-hard-drive/#!o=2

EDIT: ale bacha, v recenzi na Heuréce jeden uživatel píše, že při prvním zasunutí to trochu drhne :cheesygrin:

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zdravím, potřeboval bych v co nejkratším čase koupit větší HDD do svého PS3 SuperSlim 12 Gb a proto mám pár stručných otázek. Určitě to je už asi psané, ale nemám čas to hledat.

1) jaký největší HDD mohu použít ? Někde jsem četl , že 500 Gb. realita je jaká ?

2) jaký parametry musí mít HDD, resp. které mohu použít nejrychlejší ? otačky 5400, 7200, 10 000 ? vyrovnávací pamět ? 8 Mb, 16 Mb, 32 Mb ?

3) mohu použít ten slabší 7 mm ?

4) po vložení HDD si sám PS3 nainstaluje systém na nový HDD. Zůstane nějaká záloha na tom 12 gb ? Jedná se mi o to kdybych z nějakých důvodů ten velký vyhodil abych měl záložní systém i na tom malém nebo se po prehrání systému zformátuje ?

Díky za co nejrychlejší odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu