Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Skate 2


higgins

Recommended Posts

jestli chces slyset hudbu neustale tak si vypni ambient mode,v music playeru a zesil na maximum.Pak jde hudba dost slyset.Jinak 720 flip jsem jeste nevidel,mozna par pokusu mike mo a chris haslam s jeho switch 540laser(bigspin heel) flip.Docela bych bral nejaky omezeni na backflipy,preci jen backflip judo grab do bek lipa.neni nej.Jinak jedna z nej her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 137
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jestli chces slyset hudbu neustale tak si vypni ambient mode,v music playeru a zesil na maximum.Pak jde hudba dost slyset.Jinak 720 flip jsem jeste nevidel,mozna par pokusu mike mo a chris haslam s jeho switch 540laser(bigspin heel) flip.Docela bych bral nejaky omezeni na backflipy,preci jen backflip judo grab do bek lipa.neni nej.Jinak jedna z nej her.

Jo no:)

Ale tak to mas jako s tim quad kickflipem co se točí hrozně dlouho v ty hře.. mohli udělat takovej průtah i u těch 360 flipů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo chybijou mi tam lip triky a nejaky graby vydrz skejtaka je taky na miliardu zivotu ale porad lepsi nez Th ve kterym delate komba za 500k na jednu serii a stema backflipama točijou se realne jo treba co ja nechapu je superdude frontflip kdy letite desku v rukach nad sebou udelate fronta a dopadnete sice je to styl ale ne real jinak hodne dopadu vyskoku je realnych takze na skate 3 se tesim a jak vyjde tak bude asi moje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu