Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CwCheat NOVÝ KOMPLETNÍ NÁVOD ##AKTUALIZOVÁNO##


zozy

Recommended Posts

***První návod na Console Forum na CwCheat***

Velký UPDATE 15.4.2010

Potřebné :

1.PSP S custom firmware(cfw)FUNGUJE NA VŠECH CFW (VŠECHNY M33,GeN,MHU.)

2.Memory Stick->Paměťová karta

3.CwCheat

Postup:

1) Nakopírujte přílohu kterou jsem pro vás upravil do ms0:/___#vše je již upraveno stačí

pouze nakopírovat#___->ms0:/ je to když otevřete v pc vyměnitelný disk a nikam nenajíždíte

to je takzvaný ROOT

2) Pokud uz jste vše nakopírovali a budete chtít používat cwcheat i v PSX ( ps1 ) hrách tak přidejte

tento řádek ms0:/seplugins/cwcheat/cwcheatpops.prx do pops.txt, který vytvořte v seplugins tam

kde máte i game.txt

Pokud je vše nakopírováné jak má, povolte v recovery menu tyto dva pluginy.

Po zapnuti Iso/Cso/Umd hry chvíli počkejte až se hra nahraje/loadne a držte asi 3sekundy select,

mělo by vám naskočit toto

cfb5a9db.png

Až vám naskočí okno výše tak zmáčkněte X a měli by jste se dostat do podobného okna jako je

tady to, jaké bude to záleží na hře, hra na obrázku je Monster hunter portable 2nd...

vyberkg9.jpg

Vyberte si cheat který si chcete aktivovat a zmáčkněte po najetí na něj X mělo by se vám zobrazit Y(yes/ano)

Pokud už máte vše vybrané tak se vraťte zpátky pomocí zmáčknutí O

dostanete se do uvodního menu a v něm jak je napsáno "Enable cheats" tak zmáčkněte X objeví se opět Y ( ano ).

V tuto chvíli máte vše hotovo a můžete si užívat např.nekonečno nábojů v různých střílečkách,v gta nekonečno života bez toho aniž by jste museli cheat zadávat znovu,atd....

Do přílohy jsem přidal nejnovější databázi cheatů na nejnovější hry takže by tam mělo být vše, také jsem přidal program

pro update CHEATů přímo v psp...Pokud budete chtít i tento program tak zkopírujte a nechte přepsat složku PSP a GAME nic se vám tímto nesmaže jen se přidá tento program...

Heslo k příloze je ZoZy

Zde návod pokud se vám psp sekne u ps1 her... http://console-forum.net/showthread.php?t=31610&p=902390&viewfull=1#post902390

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
proc mi nektere cheaty nefungujou a nektere si zapnu tak se mi zmrznul PSP a vypne se?

S tvým problémem ti bohužel neporadím, ale můžu ti doporučit alternativu Free Cheat, který má více možností, zdá se mi přehlednější a pravidelně se aktualizuje (naposledy dnes ;) ), instalace naprosto jednoduchá a cheaty (které jsou ve formátu CWCheat) mi na 99% fungují.

http://dl.qj.net/Freecheat-1.0.12.18-EN-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/25455/catid/151

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Stáhni si archiv, na který jsem uváděl odkaz.

2. Z archivu překopíruj složku FreeCheat na paměťovku (do kořenového adresáře, tj. ms0:/

3. Pokud na paměťovce nemáš složku seplugins tak ji vytvoř, pokud ano, pokračuj dalším krokem.

4. Pokud ve složce seplugins nemáš tyto 4 soubory: vsh.txt, game.txt, game150.txt, pops.txt, tak je vytvoř.

5. Do každého z výše uvedených souborů přidej tento řádek (pro firmware 3.71 M33-4)

ms0:/FreeCheat/fc_371.prx

Pokud máš jakýkoli jiný firmware, pak přijde řádek v tomto tvaru:

ms0:/FreeCheat/fc_3xx.prx

6. Restartuj PSP a při startu podrž R (velké tlačtko nahoře vpravo), tímto nastartuješ PSP do Recovery menu.

7. V Recovery menu jdi do sekce Plugins a tam postupně aktivuj tyto položky 4 položky související s FreeCheatem, mělo by to potom vypadat nějak takhle:

fc_371.prx [VSH] (Enabled)

fc_371.prx [GAME] (Enabled)

fc_371.prx [POPS] (Enabled)

fc_371.prx [GAME150] (Enabled)

(Samozřejmě pokud máš jiný fw než 3.71 tak názvy budou fc_3xx.prx:) )

8. Back -> Exit

Po nastartovaní PSP zpět do XMB zkus stisknout tlačíko notu a mělo by se ti zobrazit menu FreeCheat.

9. (Nepovinné) Pokud chceš mít celou databázi cheatů (momentálně pro 569 her), pak jdi na tento odkaz:

http://cwcheat.consoleworld.org/export.php

A stáhni si databázi kliknutím na Download Cheat DB. Poté co se ti stáhne do počítače soubor cheats.db, ten umísti na paměťovku do složky ms0:/FreeCheat/Code. Ve hře pak zapneš FreeCheat, dáš položku Codes, zmáčkneš [] (čtverec), zvolíš soubor CHEAT.DB a potvrdíš. Pak už jenom aktivuješ kódy.

BTW FreeCheat je portem japonského homebrew, tudíž ma prohozené kolečko a křížek! (= potvrzuje se kolečkem a ruší křížkem)

Doufám, že ti to pomůže, není to tak složité, jak to vypadá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ja mam evropskou verzi:(

Dobře.

  1. Zkoušel jsi to opravdu? Mám pocit, že rozdíl je jenom v seriovém čísle, ale cheat by i přesto měl fungovat.
  2. Pokud ne, tak si cheat můžež vyrobit v FreeCheat sám. Peníze jsou to nejjednodušší, co může být. Nevím jestli s tím máš zkušenosti, jde o to v menu vybrat Search, napsat tam u Value kolik máš teď, dáš Start!... Pak částku ve hře změníš (třeba si něco koupíš nebo vyhraješ závod), pak jdeš znova do Search a tam napíšeš tu novou hodnotu. Na konci každého hledání ti to napíše, kolik hodnot v paměťi to našlo. Tohle budeš opakovat tak dlouho, dokud ti nezbyde co nejmíň hodnot, které už nebudou ubývat (někde se najde třeba jenom jedna, někdy tři pro jednu věc... musím to zkusit ještě zúžit a pokud to nejde, tak jsou to ty tři)... Až to budeš mít a budeš si jistý, že míň výsledků už nedostaneš (u peněz se to většinou pohybuje mezi 1-3), tak stiskneš SELECT pro přidání všech výsledků (jinak vysvětlivky tlačítek máš dole), pak potvrdíš WRITE 8-bit, napíšeš si název (třeba Infinite Money) a Confirm!. A chceš mít třeba 99 999 penízků, tak si zjistíš jak se to zapíše v hexadecimální soustavě (vědecká kalkulačka ve windows, 99 999 = 1869F) a edituješ cheat, value nastavíš na tu svoji (přidáš na konec), takže to bude vypadat třeba takhle:
    0x05549A85 0x000001869F

    ^^
    hodnota v hexadecimálním zápisu


    ^^ adresa kde se vyskytuje hodnota
    Pak už si jenom cheat uložíš a dáš si ho Locknout, čímž ti peníze nebudou ubývat.

Doufám, že ti to pomůže ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu