Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CwCheat NOVÝ KOMPLETNÍ NÁVOD ##AKTUALIZOVÁNO##


zozy

Recommended Posts

  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...
z archívu mi nejde rozbalit soubor "cheats.zip" A (nwm jestli to je zrovna tim) ale u RE1 DC když podržim select, zmáčknu X....zmrzne PSP a nedá sa ani vypnout...jen vyjmutim baterie pls help :-)

to by mě taky zajímalo když si chci zapnout nějaký cheat tak mi zmrzne PSP a nic nelze udělat jen vyndat baterku, když jsem měl 1. PSP v roce 2008 tak mi to šlo v pohodě, ale na tomhle co mám teď mi to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi přišel sem na to...pro ty co měli stejnej problém jako já (PS1 hry se při pokusu o cheatování lagli s celym PSP)

v souboru popscheats.db si podle jména hry vyhledejte onu hru, nad názvem hry je ID hry.... SLUS_00747 (RE1 DC) nicméně já měl nad RE1 napsáno jiné ID.... SLUS_00*** už nevim co tam bylo ale jiná čísla jak zjistit ID hry kteoru máme....jednoduše...

zapněte hru, podržte SELECT, první obrazovka vám naskočí a hru to nelagne, a na této první obrazovce se dozvíme ID hry co zrovna hrajeme, někam jej opíšeme......vypnem PSP, zapojíme USB, vyhledáme soubor popscheats.db, podle jména hry vyhledáme hru, nad názvem hry je jeji ID, změntě ID co tam je za ID které sme přečetli z první obrazovky, uložte...tradá.....je to doma.....snad sem to vysvětlil tak že sa to dá pochopit xD !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi přišel sem na to...pro ty co měli stejnej problém jako já (PS1 hry se při pokusu o cheatování lagli s celym PSP)

v souboru popscheats.db si podle jména hry vyhledejte onu hru, nad názvem hry je ID hry.... SLUS_00747 (RE1 DC) nicméně já měl nad RE1 napsáno jiné ID.... SLUS_00*** už nevim co tam bylo ale jiná čísla jak zjistit ID hry kteoru máme....jednoduše...

zapněte hru, podržte SELECT, první obrazovka vám naskočí a hru to nelagne, a na této první obrazovce se dozvíme ID hry co zrovna hrajeme, někam jej opíšeme......vypnem PSP, zapojíme USB, vyhledáme soubor popscheats.db, podle jména hry vyhledáme hru, nad názvem hry je jeji ID, změntě ID co tam je za ID které sme přečetli z první obrazovky, uložte...tradá.....je to doma.....snad sem to vysvětlil tak že sa to dá pochopit xD !!!

Tvoje rada přidána do prvního postu..8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu