Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CwCheat NOVÝ KOMPLETNÍ NÁVOD ##AKTUALIZOVÁNO##


zozy

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
a stahl jsi databazi z teto stranky ? http://cwcheat.consoleworld.org/export.php

Jak to mam stahnout?Po kliknuti na Dowload Cheat DB me to hodi na stranku s mnoha cheatama,ale odkaz na stazeni tam neni.Jak to muzu stanout primo jako odkaz do pačáku?Pak si jen pripojit psp na USB a zkopirovat a prepsat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde najdu to _game.txt _ ????

mg ... už je to vytvořený v raru tomhle adresáři

Cwcheat revision D by zozy.zip\INSTALL\seplugins

Prostě jen stačí složku seplugins nakopírovat na kořen karty je to hotový

//EDIT: Pro uplný začátečníky:

Stačí tohle tohle stáhnout, rozbalit a složku seplugins nakopírovat na kořen karty (uplnej začátek, hned jak tu kartu otevřete) a můžete jít hrát...

http://uloz.to/2512681/seplugins-by-kenny.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Chci se zeptat, mam takovy problem, v recovery menu se mi ty pluginy ktere bych mel povolit vubec nezobrazi, pri nacteni hry (Monster hunter freedom unite) mi po podrzeni selectu normalne najede menu CWcheatu, ale pri volbe Select Cheats se mi nezobrazi nic na vyber. Je treba ty cheaty nacist, nebo by to mel CWcheat udelat sam? Jedna se mi hlavne o to abych ve hre videl HP monster a mozna i prodlouzeni casu. Mam PSP 3004 slim, FW 5.03 GenA. Dekuji za radu M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

v navodu mas chybu.. je tam napsano ze se ma slozka skopirovat do seplugins/ a potom ze slozku cwcheat vyjmout .prx soubory a dat je jen do seplugins

ale to je blbost

maj tam zustat. ostatne v .txt souborech je to taky zavadene do seplugins/cwcheat/..prx

stah sem novou verzi tady http://cwcheat.consoleworld.org/

at am v readme to delaj takhle..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

prosim vas poradte mi... nefunguje mi to.. mam 5.03 GEN-C a kdyz drzim SELECT tak se mi otevre to okno, ale kdyz dam select cheat, tak tam nic neni, jenom cerny radky misto pismen... nevite co stim?

EDIT:ted sem zjistil ze v jinych hrach mi to funguje, takze to je jakoby MHFU tak nemelo zadny cheaty,takze jak mam najit cheaty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu