Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CwCheat NOVÝ KOMPLETNÍ NÁVOD ##AKTUALIZOVÁNO##


zozy

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 months later...

Ahojte. Stáhl jsem si hru The 3rd Birthday-PSP Venom. (TO PSP Venom nebím co znamená,možná to jen někdo připsal jako svůj Nick). Protože se mi žádné cheaty v cwcheatu nezobrazily, našel jsem stránky pro verzy kterou mám já (USA) http://www.ffinsider.net/psp-iso/parasite-eve-the-3rd-birthday-usa.html , ale i pro verzy (EUR) http://www.ffinsider.net/psp-iso/parasite-eve-the-3rd-birthday-eur.html .

Cheaty jsou vypsány dole, já jen nevím jak je mám vložit do cwcheatu, nevím jestli je stačí jen vložit do souboru cheat.db nebo potřebuji nějaký program pro otevření souboru cheat.prx. Poradte prosím jak na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom takovej poznatek, cheaty v multiplayeru jdou.

Mimochodem, jde nějak udělat, aby fungovaly cheaty na stažených hrách, to znamená .cso a .iso? S kámošem jsem zkoušeli GTA LCS (oba máme já UMD ULES-000151 a on staženou hru) a jenom mě s UMD a jemu s UMD to šlo. Jakmile se hrála bez UMD,stažená, cheaty nee fungovat.

Jak to opravit prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recovery menu zapneš buď tak, že budeš držet R při zapínání PSP a nebo pak v zapnutém dáš select (vsh menu) a tam dojdeš do Recovery menu.

Pluginy se instalují tak, že soubor.prx a někdy i další soubory nakopíruješ do složky seplugins a pak v té samé složce (seplugins) vytvoříš soubor vsh.txt, game.txt, pops.txt apod a do nich vložíš ms0:/ (PSP GO = efo:/) a cesta k souboru a za to 1. Tím "řekneš" že je plugin aktivní.

Pak ještě někdy ve VSH menu musíš pluginy aktivovat (nebo v recovery? Ted nevim) a pak restartuješ PSP a máš to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz v hre zmacknu select tak tam jsou jenom naky cerny kosticky.a zadny cheaty a zkousim to u gran turisma a nic.takze prosim me sem aspon dejte nakej odkaz kde to je nastaveny ze uz nemusim lizt do recovery menu.protoze me nejde.nebo pls navod krety bych vic pochopil ale nako aby tam nebylo nic s recovery menu.dik gamer09

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu