Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry pro více hráčů


RWTF

Recommended Posts

Napište jaké máte odzkoušené hry pro více hráču za hru napište jestli se dá spolu hrát Kampaň = SP,single card play = SCP a wi-fi connection = WFC poté jí dopíšu do seznamu her.

Kampaň = SP

1. Castlevania: Portrait of Run -SP

2. Contra 4 - SP

Single card play = SCP

1. Mario Kart DS - SCP

2. FIFA 08 - SCP//WFC

3. Mario Party DS - SCP

4. Sega Superstar Tennis - SCP

5. Metroid Prime Hunters - SCP//WFC

6. Race Driver Create and race - SCP

7. Race Driver GRID - SCP

8. Fifa 06 - SCP

9. Fifa 09 - SCP//WFC

10. Madden 08 - SCP//WFC

11. Metroid - SCP

12. NinjaTown - SCP

13. Super Dodgeball browlers - SCP

wi-fi connection = WFC

1. FIFA 08 - SCP//WFC

2. Fifa 09 - SCP//WFC

3. Metroid Prime Hunters - SCP//WFC

4. Tony Hawk's Proving Ground - WFC

5.Contact - WFC

6.Diddy Kong Racing - WFC

7.Magical Starsign - WFC

8.Mario vs Donkey Kong 2: March of The Minis - WFC

9.Pro Evolution Soccer 6 - WFC

10.Tony Hawk´s Downhill Jam - WFC

11.Metroid Prime Hunters - WFC

12.Animal Crossing Wild World - WFC

13.Tony Hawk's American Sk8land - WFC

14.Tetris DS - WFC

15.Lost Magic - WFC

16.Tenchu: Dark Secret - WFC

17.42 All-Time Classics - WFC

18.Open Season - WFC

19.Star Fox Command - WFC

20.Bomberman Land Touch - WFC

Zdržte se spamu apod. THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já prakticky jedu multak jenom Download play pac bracha bude mit M3 az v zari, ale hrali sme

Race Driver Create and race (Celej jeden šampionát. Asi nej D/P multak co sem hral)

Mario Party DS

Race Driver GRID

Fifa 06

Fifa 08

Madden 08

Metroid

Super Dodgeball browlers

A další (Na který si už nevzpomenu xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

návrh:

mohli by ste psát jestli ty hry podporují i single card download game? (že stačí mít pouze na jednom DSku romku/kartu aby ste hráli ve více lidech)

Fifa street 3 - podporuje single card download game

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz, slysel jsem o wifi connection a moznosti hrat pres internet (infrastructure), je to mozne? Pokud ano, proc radeji neudelat tento seznam - malokdo ma nekoho v okoli s NDS - ja treba neznam nikoho - pokud by se udelal seznam techto her - co se daji hrat po netu, mohli bychom delat turnaje i zde na foru.. (samozrejme, pokud je to mozne, tak jak rikam..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

návrh:

mohli by ste psát jestli ty hry podporují i single card download game? (že stačí mít pouze na jednom DSku romku/kartu aby ste hráli ve více lidech)

Fifa street 3 - podporuje single card download game

:idea: Souhlasím EDITnuto THX

daj se hrat na NDSku hry pro dva hrace na jedno pristroji? jako napr Worms na PC

Ano dají jediné co sem hrál sou Worms - Open Warfare 2...časem až narazím na více her připíšu

mam dotaz, slysel jsem o wifi connection a moznosti hrat pres internet (infrastructure), je to mozne? Pokud ano, proc radeji neudelat tento seznam - malokdo ma nekoho v okoli s NDS - ja treba neznam nikoho - pokud by se udelal seznam techto her - co se daji hrat po netu, mohli bychom delat turnaje i zde na foru.. (samozrejme, pokud je to mozne, tak jak rikam..)

já sem přes infrastructure nikdy nehrál a ani nevím jak na to. A hry na které narazím s touto možností připíšu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz, slysel jsem o wifi connection a moznosti hrat pres internet (infrastructure), je to mozne? Pokud ano, proc radeji neudelat tento seznam - malokdo ma nekoho v okoli s NDS - ja treba neznam nikoho - pokud by se udelal seznam techto her - co se daji hrat po netu, mohli bychom delat turnaje i zde na foru.. (samozrejme, pokud je to mozne, tak jak rikam..)

hm.. myslim že mariokart se dají hrát přez net, + pokemoni (u nich zápasy, výměna, kreslení...atd.)

P.S. může se zapisovat obojí jak net, tak download play... a je pokoj :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, mario kart se daji, a u pokemoni taktez (myslim si ale ze battle mozny neni, pouze vymena, ale nejsem si zcela jist, nemuzu to vyzkouset prisel jsem o save).

Na vic her jsem zatim s takovymhle multiplayerem pres net nenarazil. Takze pokud se tento seznam her s WFC bude rozsirovat, jen tak dal. je to super moznost, mohlo by to mit daleko vice her (a ne jenom lokalni multiplayer, v mem okoli nikdo ds nema)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Ano dají jediné co sem hrál sou Worms - Open Warfare 2...časem až narazím na více her připíšu
Můžeš případně prohlédnout dedikované téma.

Jinak do WFC MP her můžeš přidat The Legend of Zelda: Phantom Hourglass (i když osobně mi ten multiplayer připadá velmi nudný). N+ podporuje sdílení map přes WFC (nevím, jestli chceš do seznamu řadit i takové fičury), ale multiplayer má pouze lokální (nezkoušel jsem).

Když už je MP všech her v seznamu vyzkoušený, nebylo by hezké mít u každé i krátký popis MP režimů? Dám příklad (zrovna u Zeldy jsem třeba taková pravidla vůbec nečekal):

2 hráči se střídají v rolích Linka, který musí donést co nejvíce trojúhelníků do své základny, a trojice fantomů, kteří se snaží Linka zastavit. Fantomové se ovládají nepřímo kreslením tras do mapy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

U Zeldy me MP docela bavil, zvlast kdyz jsem po x prohrach konecne skoro vyhral. Akorat ten idiot se radsi odpojil a tak mi fakt zkazil radost z dobre odvedene prace. A samozrejme se mi zadne vitezstvi nepocitalo. Takze to ma smysl tak akorat proti nekomu znamemu.

Jinak jsou fajn MP PictoImage (MCP), Picross DS (MCP+SCP+WFC) a Big Brain Academy (MCP).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám odzkoušené Mario kart pres wfc wifi,můžete hrát bud se svými známými pomocí jejich kódu,nebo náhodně s někým z kontinentu, nebo s někým ze světa,hrát můžete vy+3,pokud se je DSku podari najit,zabava je to moc dobra,mnohem lepší než singl,problém je pokud narazíte na cheatery (dost casto),ktery nejakym zpusobem jezdi asi tak 2x rychleji,nez vy (jejich pohyb je jakoby sekany),vic sem nezkousel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Tak jsem zkousel Mario Party DS na acekard 2i a na zacatku multiplayeru pri stahovani na druhej DS, ten druhej hned vytuhne a prvni zachvilu zahlasi ze ztratil pripojeni. Nevite cim to? Ostatni hry a multaky normalne frci (2x acekard 2i) Thx

jo a tady jsou vypsany naky coop hry: http://www.mobygames.com/attribute/sheet/attributeId,619/offset,0/p,44/so,0a/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Já prakticky jedu multak jenom Download play pac bracha bude mit M3 az v zari, ale hrali sme

Race Driver Create and race (Celej jeden šampionát. Asi nej D/P multak co sem hral)

Mario Party DS

Race Driver GRID

Fifa 06

Fifa 08

Madden 08

Metroid

Super Dodgeball browlers

A další (Na který si už nevzpomenu xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu