Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>>>>Záhada, pomožte mi to rozluštit<<<<


Wartryton

Recommended Posts

Upozorňuji, že na té fotce nejsem já , ale můj kámoš, kterého jsem fotil

------------------------

pořád nevím co to je a tak to chci rozluštit ... nevíte co tohle je? na první fotce to v pravo? je to divný na druhé fotce o 1minutu pozdeji vyfoceny to uz neni ... měsíc to není protože 7.8.2008 nebyl v uplnku a navíc byl na druhé straně......... podívejte se sami

http://img28.picoodle.com/img/img28/3/8/13/f_DSC00158m_80ec7f3.jpg

http://img28.picoodle.com/img/img28/3/8/13/f_DSC00159m_b5480e2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Twe, Trytone ! Tys vyfotil UFO ! Uteč, než tě najdou přes kosmický satelit a budou na tobě provádět výzkumy ... Jesuschrist :dozey: ... Jen špatně vyfocené, žádnej zázrak, moc to prožíváš ... A moc nekoukej na Akta X :dozey:

EDIT: Souhlas s Anonymousem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ufo!

.. ne vazne, je to pouze odlesk z blesku, na objektiv se ti nekdy musela dostat voda a uschnula, vytvorila takove kolecko, ktere bezne neni videt - v tomhle okamziku se tam ale uplne krasne zlomilo svetlo z blesku - nekolik takovych fotek mam taky, akorat tam neni svetlo z blesku, ale z lamp apod.. - taky je tam takovehle presne vykrojene kolecko (akorat mensi).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím že je to částice prachu vznášející se blízko před objektivem osvícená bleskem fotoaparátu... Když se pořádně podíváš je jich tam víc ale menších. Je to podobný jako když fotíš venku v zimě s bleskem a sněží... blesk taky ozáří jednotlivé vločky a vypadá to pak divně. Tady je místo vločky nějáká neznámá částice:D a nebo je to ta kapka jak říká anonymous:D každopádně žádné ufo to bohužel nebude:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu