Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výlet k Černobylu /// Diskuze


Recommended Posts

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

jak už bylo řečeno, vychloubat se itálii apod kravinama umí každej, ale kdo ti řekne že se byl podívat do černoylu? ;) já bych tam chtěl moc jet, protože tohle člověk nikde jinde neuvidí. Tichý město zarostlý trávou, starý rozmlácený byty, školy, pocit že na tebe skočí nějakej stalker a bude chtít tvoje artefakty :D:D. sranda bude až když zjistíš že si v oblasti kde je nějakejch 5-10 rontgenu, jako například v tom červenym lese se zrovna nachazis :D nejvetsi drama je asi rpohazeni skennerama pri ceste zpet, jestli nejsi zamorenej radiaci :D

kouknete dop ty prezentace jak sjem sem daval odkaz na stalker stranku. je to fakt hezky

Proste je parada videt misto kde to plne zilo a behem chvíle to vše zmizelo8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^

jo a když opouštis zonu a si kontaminovaný tak te kvalitne dekontaminují :)

Jojo, lopatou po hlavě :dozey: :D

Jasný no, je to něco jinýho než být v Itálii, a pro fandy Stalkera (viz. já co jsem ho dohrál nespočetněkrát) je to životní sen ( :D ) ... A červený les je hodně zajímavé místo i Prypiat ... Bulku, tak si už bal protiradiační obleky, nabij dědův Kalašnikov 47, vem 5 flašek vodky, kdyby byla radiace moc vysoká i na obleky, a setkáme se za reaktorem v 16:00...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

logolj0.jpg

Dneska celej den tady pršelo tak nešlo někam jít tak jsem tahal phoosety výprav do chernobylu/prypiatu

tak je sem do tohodle budu hazet..vypdá to megalně zajimavě některe vypravy mam přes 10photosetu

dneska upnu jeden jelikož upuju tak 20kb/S až se vratim domu čekejte zaplavu.Mimochodem to logo je

muj první pokus v photoshopu xD tak se nelekejte :D

Photoset 1 / Ruska výprava KRANZ / Rok 2004 / 114fotek

http://www.uloz.to/687865/set1-nil3e.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ahojte lidi,poslední dobou se zajímám o možnosti uskutečnit cestu do Černobylu atd.. Nějaké info je na www.pripyat.eu ,kde jsem začal diskusi o možné cestě.Celé info o cestě,jak by se mohla asi uskutečnit by byla podobná s http://cestovani.jarovnet.com/caes2008/#_cestopis :wohow: Měl by někdo vůbec zájem ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte lidi,poslední dobou se zajímám o možnosti uskutečnit cestu do Černobylu atd.. Nějaké info je na www.pripyat.eu ,kde jsem začal diskusi o možné cestě.Celé info o cestě,jak by se mohla asi uskutečnit by byla podobná s http://cestovani.jarovnet.com/caes2008/#_cestopis :wohow: Měl by někdo vůbec zájem ???

Já bych jel ale nwm jestli mě rodiče pustí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte lidi,poslední dobou se zajímám o možnosti uskutečnit cestu do Černobylu atd.. Nějaké info je na www.pripyat.eu ,kde jsem začal diskusi o možné cestě.Celé info o cestě,jak by se mohla asi uskutečnit by byla podobná s http://cestovani.jarovnet.com/caes2008/#_cestopis :wohow: Měl by někdo vůbec zájem ???
ja bych asi jel.. dkyby byla prijatelna cena:)
hmm fakt lidi nevím co vas na tom tak zajímá ten sarkofák kolem toho to je jedíná věc co uvidíte a bude tam božské ticho ale jinak tam je .....

tvoje odpoved odpovida tvojemu veku.. radsi si shnijes u pc co... skoda ze to nedokazes ocenit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co nedokážu ocenit vílet k jaderné katastrofy které měla a má šílené následky to mě fakt moc nelaka a ktomu fakt nwm co budete dělat v zamořeném uzemi...
nauc se trochu normalneji psat... ano presne k tomu... ten vylet se da brat svym zpusobem jako pocta tem lidem co tam zili.. co tam zemreli.. a pro nektery je to i treba vzruseni.. prochazet prazny mesto.. kde driv chodili lidi.. barake kde bydleli lidi.. a ted je to prazdny.. nic.. jen ticho.. a oblasti kde se pohybujes jsou minimalne zamoreny.. takze se neni ceho bat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm to bych si za ti prachy radči zajel do skotska nebo do norska než tam kde nic není a ohledně mé češtiny se pls podívej do podpisu...
tvuj podpis je peknej.. ja sem dyslektik a dysgrafik a pisu normalne.. aspon ve vetsine pripadu:D:D jo to sice jo ale jak tu bylo receno do norska a do skotska se muzes podivat kdykoliv kdezto cernobyl je jedinecnej a nemuzes tam jentak... btw za 5k se nepodivas ani do norska ani do skotska.. :ziped:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu