Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Seznam PSP-PC WIFI vychytávek


Georgeos

Recommended Posts

Nemohl by někdo blíž rozebrat, nebo napsat návod na XLink Kai: Evolution VII?

Tenhle prográmek mě docela bere, protože mi trochu připomíná Hamachi, který je podle mě taková malá (i když občas trošku lagující) revoluce. Teď jsem se s tím asi půl hodiny patlal a úplně se v tom ztratil, takže na to už kašlu a jdu spát. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

moh by mi nekdo pomoct-nemam doma net a jedinej zpusob jak se pripojit na net je pres psp.jenze se pripojuju na ap point dole v mym baraku a musim tam stat jak debil.sice mam jeden ap point v byte ale abych se pripojil tak musim mit stejnou MAC adresu jako ten ap p.Nevi nekdo kde je v PSP ulozena MAC adresa?

mohl by sis pres ten tvuj ap zvetsit signal tak ze v nastaveni toho AP nastavis MAC toho prvniho AP a das moznost jako aby ti preposilalo dal a ta by mela byt napsane nekde na nem :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ja mam problem s tim PimpStreamerem. :cry:

Nejdriv jsem si myslel, ze to bude procesorem, ale co jsem tady precetl o tech vasich, tak zacinam dost pochybovat... Jake mate presne nastaveni videa? Kvalitu myslim. I zvuk.

Mam AMD Opteron 144 a ani pri pretaktovani o 50% (1808 -> 2700 MHz) mi hrane video (ci rychle/kvalitni animovane) nejede na PSP plynule (pri tom maximalnim taktu uz to celkem jde, ale zase ma straslivou spotrebu)... A uz fakt nevim co s tim. Hodne pomuze snizit framerate o 1/4 a dat treba jen 400kbps (to je v pohode, ale ty framy by mohly byt lepsi), jenze kdyz vam to jede v pohode i na slabsich strojich... A navic ani takhle mi to nefunguje 100% plynule.

Rozchodil jsem s tim i BioShock pri rozliseni 1152 na maximalni detaily (grafika jen Radeon X800GTO FB, nema ani podporu Shader 3.0, vyzadovanou BioShockem a vubec je na to slaba, takze procesor makal jak fretka), tak by snad nejak mel zvladnout i tohle. =( Nema nekdo doporuceni?

Zkousel jsem treba i vysokou prioritu procesu pro PimpStreamer (takhle musim spoustet napr. 4.5GB velky film ve Full HD, aby mi to jelo jak ma), ale zadny viditelny rozdil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Ja mam problem s tim PimpStreamerem. :cry:

Nejdriv jsem si myslel, ze to bude procesorem, ale co jsem tady precetl o tech vasich, tak zacinam dost pochybovat... Jake mate presne nastaveni videa? Kvalitu myslim. I zvuk.

Mam AMD Opteron 144 a ani pri pretaktovani o 50% (1808 -> 2700 MHz) mi hrane video (ci rychle/kvalitni animovane) nejede na PSP plynule (pri tom maximalnim taktu uz to celkem jde, ale zase ma straslivou spotrebu)... A uz fakt nevim co s tim. Hodne pomuze snizit framerate o 1/4 a dat treba jen 400kbps (to je v pohode, ale ty framy by mohly byt lepsi), jenze kdyz vam to jede v pohode i na slabsich strojich... A navic ani takhle mi to nefunguje 100% plynule.

Rozchodil jsem s tim i BioShock pri rozliseni 1152 na maximalni detaily (grafika jen Radeon X800GTO FB, nema ani podporu Shader 3.0, vyzadovanou BioShockem a vubec je na to slaba, takze procesor makal jak fretka), tak by snad nejak mel zvladnout i tohle. =( Nema nekdo doporuceni?

Zkousel jsem treba i vysokou prioritu procesu pro PimpStreamer (takhle musim spoustet napr. 4.5GB velky film ve Full HD, aby mi to jelo jak ma), ale zadny viditelny rozdil...

PROBL0M nemáš v pc ale v psp a to že se ti přenášeny obraz ukládá na memory stick

takže najeď do PSP - setings - power save seting - WLAN power sawe dej off

tím máš po problému mě to trvalo 14 dní než jsem na to přišel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu