Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Seznam PSP-PC WIFI vychytávek


Georgeos

Recommended Posts

Mohl by jste mi pls někdo poradit jak zprovoznit AD-HOC mám v PC kartu Buffalo WLI-PCI-G54 a win XP prof. (jestli to teda vůbec jde)

předem dík

PLS pomoc !

http://teamxlink.co.uk/forum/viewtopic.php?t=5649

Díky už jsme to dořešili

PLS ještě něco u toho progr. PSPJOYPAD mi nejde rozbalit ten EXE pro počítač pošlete mi to někdo pls samostatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Mám takový malý dotaz, předem se omlouvám, jestli to tu někde je, ale potřeboval bych vědět jednu věc. Koupil jsem si USB Wi-fi kartu jménem WIFIMAX. Vypadá jako externí flashka. Nainstaloval jsem k ní software, který u ní byl a zprovoznil jsem jí. Problém je v tom, že když mám počítač připojený na ADSL, tak to běhá, ale když PC odvezu na chatu a tam se připojím bezdrátově přes AnyDATA na O2, tak ta Wi-fi karta signál vydává, psp mi ukáže 100% signál, ale když se chci připojit, tak mě to nejde. Prostě signál de do PC, ale ten softWare u té Wi-fi ho nepřesměruje na klasický internet a tak mi PSP ukáže corupted ... Nemáte někdo nějaký soft na tu kartu, který by běhal i s AnyDATA??? Předem dík a omlouvám se za odbočení od tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

ten VNC mi sekne pri nacitani wifi DHCP neviem ani co to je ale ked som to stiahol a rozbalil su tam tri zlozky jedna pre 1.5 jedna pre 2.x a jedna daka src neviem ako to mam zpojazdnit mam 3.40 oe-a a rad by som brachovi povypinal veci ked nieco robi ale nacita wifi siet potom druhy krok a poton wifi DHCPa na tom to ostane tu zlozku src som zatial nedal nikam takze poradte diiik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

moh by mi nekdo pomoct-nemam doma net a jedinej zpusob jak se pripojit na net je pres psp.jenze se pripojuju na ap point dole v mym baraku a musim tam stat jak debil.sice mam jeden ap point v byte ale abych se pripojil tak musim mit stejnou MAC adresu jako ten ap p.Nevi nekdo kde je v PSP ulozena MAC adresa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

No tak s tim controlerem to taky nechapu...vsechno jsem udelal podle navodu, pripojim se k wifi, v psp to vypada, ze vsechno funguje, ale komp nedela nic...nasel jsem verzi 0.4.4 kdybyste to nekdo chteli zkusit, je tam podrobny navod, jak na to(ikdyz mi to furt nejede:( ) http://imk.cx/psp/wificontroller/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mobaiii: vcera jsem to delal podle anglickyho navodu co byl u toho a jede me to suprove.chyba musi byt u tebe...

No prave, mam cfw 3.6, ale tim to snad nebude....firewall mi to neblokuje, ale kdyz dam v ovladacich panelech herni zarizeni a vlastnosti, tak nefunguje nic...asi te nic nenapad, cim by to mohlo byt, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave, mam cfw 3.6, ale tim to snad nebude....firewall mi to neblokuje, ale kdyz dam v ovladacich panelech herni zarizeni a vlastnosti, tak nefunguje nic...asi te nic nenapad, cim by to mohlo byt, co?

zmenil jsi v tom jednom souboru co jsi daval do psp tu IP adresu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedela vam nekomu ze po nejake dobe proste vypadne ovladani a najednou pc nereaguje?? me se to dneska stalo nekolikrat kdyz jsem hral pro evo ... wifi a spojeni jede vsechno v pohode ale najednou to uplne vypadne to ovladani ... nefunguje to ani ve win kdy to skousim v kalibrovani hernich zarizeni ... :( dela to jeste nekomu ??

skousel jsem i novejsi verze a porad to stejny takze tim to asi neni .. budu rad za kazdou radu ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu