Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Clean & Clear aneb jak čistit své DS?


RWTF

Recommended Posts

Clean & Clear

:arrow: DS je stylová a modní věcička to vám snad ani nemusím říkat , a proto bychom se měli (my majitelé) o naše dvou displayové mašinky starat. Od toho tu máme tento topic, každý majitel DS by tu měl napsat -jak se stará o své DSko, co k jeho čistění používá- aby poradili nováčkům kteří své miláčky nestihly zašpinit, a nejen pro ně.

Zde pište, jak už sem zmínil v písmenkách o pár řádků nahoře (červeně vypadajíci věta :cheesygrin:). Žádný spam,flame blbé keci typu DSko nemám je to blbost apod.:roll:

Pište jakou máte barvu DS přece jen BLACK se tak nezašpiní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dsko sem takhle nikdy nečistil - nezdá se mi zašpiněné, netahám ho v blatě a mastné ruce od kuřete/špaget..atd. (případně od kečupu, gzuláše a co vím ještě čeho) utřu před tím do trika a kalhot.

Ale o display se starám mám na něm folii a tu občas přetřu nějakým hadříkem co sem dostal k brýlím. - hlavni abych viděl přez otisky prstů...atd. Jink se mi nezdá že bych to měl nějak moc zašpiněné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dsko sem takhle nikdy nečistil - nezdá se mi zašpiněné, netahám ho v blatě a mastné ruce od kuřete/špaget..atd. (případně od kečupu, gzuláše a co vím ještě čeho) utřu před tím do trika a kalhot.

Ale o display se starám mám na něm folii a tu občas přetřu nějakým hadříkem co sem dostal k brýlím. - hlavni abych viděl přez otisky prstů...atd. Jink se mi nezdá že bych to měl nějak moc zašpiněné

jo vsak ja tayk myslel displej :D mam nromalni ds ne lite takze se na tom otisky nechataj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, trikem přetřu displeje a hotovo. Mám Black verzi a jde vidět každý otisk a škrábanec, ale už jsem se s tím smířil, je to konzole do terénu a vyhnout se tomu dá asi těžko.

vyhnout se tomu da ze si koupis crystal pouzdru a nejaky "penalek"

jinak kdyz to utres trikem tak podle mych skusenosti s brylema jsou pak jeste spinavejsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyhnout se tomu da ze si koupis crystal pouzdru a nejaky "penalek"

jinak kdyz to utres trikem tak podle mych skusenosti s brylema jsou pak jeste spinavejsi :D

musí to být utřené kouskem trika který je ČISTÝ!! :bash:

já používám cosi co je nevim jak to popsat - no není to látka normál, dá se to natahovat trochu, ale je to občas přímo na displey, na folii normál tričko, nebo ponožka - podle toho co je zrovna čistší... takže bavlna (triko i ponožka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu