Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co mám čekat od xbox 360


Steel

Otázka

Zdravím , chtěl bych si pořídit nějakou konzoli ze začátku jsem nevěděl jesli wii nebo xbox ale ted jsem se začal přiklánět k tomu xku , má lepší grafiku a to se mi na tom libi , ale na druhou stranu na wii se mi líbí ty ovladače , ale někde jsem četl , že by se měli dělat i pro xbox je to pravda?

A taky se chci zeptat , když budu hrát na xboxu neoriginální hry a zabanujou mě , jde to nějak odbanovat ? třeba nějak přeformátovat nebo já nevim :) pomocí nějakého toho modchipu.

A také za kolik bych tak někdy na vánoce sehnal xbox ....

Bud nový s tou lite on .. třeba už v té době pujde oflashovat , nebo nějaké starší flashnutý .. jaké ceny můžu očekávat ?

Díky za odpovědi ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

k tem ovladacum ... uz se na netu obevily fotky ovladce k Xku, fungujicim na principu wii (video je na youtube myslim) ... jinak jo, ban dostat muzes, sice se pozivaji SS u her ... ale 100%ni to zdaleka neni

EDIT: oficialne ale zatim zadne takove ovladace nejsou .. ale je velmi pravdepodobne, ze by mohly byt .. tu na foru uz o nich byl topic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kdyz dostanes BAN tak (asi) jediny reseni je rychle konzoli prodat a koupit novou. Kdyz si nechas Xko chipnout tak BAN nedostanes pokud nebudes hrat hru tejden pred oficialnim prodejem :D ale pokud by sis chtel obcas nejakou dobrou hru zaparit po NETu tak si raci kup orogo a z tou par...

Ovladac se planuje, bude fungovat na stejnej principu (myslim ze to dokonce dela i stejna firma co udelal ovladace pro Wii), kdy vyjdou nevim

Na vanoce by si mohl Xko sehnat tak o par stovek levnejsi nez ted, ale bohuzel jen z Lite-on mechanikou, ale co sem cetl tak by do konce roku mel bejt flash i na ni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu