Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Edit 2 : Nejvetsi scam/Nejlevnejsi shop pod sluncem :) ?


Sim3to

Recommended Posts

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

JJ uz bezi aj mne ale preco si myslim ze je to o*eb : 1. male ceny (to uz asi vsetci vieme :lol: )

2. na tej stranke mi nejako chyba diskusia, forum, commenty proste nieco kde mate kontakt s kupujucimi atd...

No podla mna je to cele blbost. Uz len to ze tam nepredavaju veci pod urcitu cenu. Proste lacno (na vyskusanie) napr. pametove karty atd. tam nic nekupite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ uz bezi aj mne ale preco si myslim ze je to o*eb : 1. male ceny (to uz asi vsetci vieme :lol: )

2. na tej stranke mi nejako chyba diskusia, forum, commenty proste nieco kde mate kontakt s kupujucimi atd...

No podla mna je to cele blbost. Uz len to ze tam nepredavaju veci pod urcitu cenu. Proste lacno (na vyskusanie) napr. pametove karty atd. tam nic nekupite.

hlavne nevim jak mi z -_- prijde cela motorka teda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

četli jste: ???:arrowd:

Import Taxes

Aocry don't add taxes, VAT, or other hidden charges. You pay us what you see on the order screen, i.e. goods subtotal + shipping cost(for some of the products, 10% charges will be taken if you buy a single).We will send out goods by gift form, so when the goods arrive you of nation, you also not the demand pay a tariff.

Jestli to chapu tak pokud mate koupeny jenom jeden predmet tak zaplatite +10% .... a jinak zadny jiny taxy tam nejsou a po zaplaceni vam prijde balik jako darek takze zadne dane jestli to spravne chapu;)

:D

EDIT:moje ANJ neni nejlepsi:roll:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Import Taxes

Aocry don't add taxes, VAT, or other hidden charges. You pay us what you see on the order screen, i.e. goods subtotal + shipping cost(for some of the products, 10% charges will be taken if you buy a single).We will send out goods by gift form, so when the goods arrive you of nation, you also not the demand pay a tariff.

Aocry nepridava poplatky, DPH, nebo jine skryte poplatky. Platite nam jenom to co vidite. To co si koupite + postovne (pro nektere veci platite 10% pokud si koupite jeden kus) Posleme balik jako darkovy, takze kdyz vam balicek prijde do vasi zeme tak nebudete platit tarifu.

Doufam ze jsem to prelozil dobre no :)

Asi nejlevnejsi je tohle : klavesnice a mys za 17 dolaru http://www.aocry.com/views.asp?hw_id=1150

Hmm zajimavi kdyz se zamyslite nad tim ze Iphone je ted novinka a je vsude drahy tak ze je i tam docela drahy s pomerem k ostatnim mobilum (i stary iphone je drahej)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim ze to zas tak zhave nebude ... vyrobni cena elektroniky je strasne nizka ... strelim baj oko ... vyrobni cena iphonu nepresahne 200 kc ...

je mozne ze jestli to maji nekde primo z tovaren nebo z nejakych jinych zdroju tak je mozne ze cena muze byt tak nizka ... osobne bych to skusil ... asi si koupim ipoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim ze to zas tak zhave nebude ... vyrobni cena elektroniky je strasne nizka ... strelim baj oko ... vyrobni cena iphonu nepresahne 200 kc ...

je mozne ze jestli to maji nekde primo z tovaren nebo z nejakych jinych zdroju tak je mozne ze cena muze byt tak nizka ... osobne bych to skusil ... asi si koupim ipoda

bobo tak to prubni :) a kup ipoda

jak psal Bobo, normální ceny jsou opravdu přemrštěné (hlavně u ifašistů), jinak obchod je to zajímavý..

asi nezbývá nic jiného, než aby to někdo zkusil :)

ifašisti, to se mi líbí :lol:

Apple většínou nemá nic navíc, tam se tvrdě platí za vzhled, který se mi taky nelíbí :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim ze to zas tak zhave nebude ... vyrobni cena elektroniky je strasne nizka ... strelim baj oko ... vyrobni cena iphonu nepresahne 200 kc ...

je mozne ze jestli to maji nekde primo z tovaren nebo z nejakych jinych zdroju tak je mozne ze cena muze byt tak nizka ... osobne bych to skusil ... asi si koupim ipoda

No chcem videt ako sa odvazis poslat tam peniaze kedze sa samozrejme plati vopred na ucet/cez paypal :D Ale inac budes dobry ked to vyskusas :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu