Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

poradte s designem www stranek


socker

Recommended Posts

Takže jako první ODSTRANIT welcome page.

Pokud opravdu chceš dělat tu stránku sám (tzn. nepoužívat redakční systémy nebo si to nechat udělat od někoho schopného) chtělo by se to naučit něco víc. Koukl jsem se na zdroják a to použití css je řekl bych "jen aby se neřeklo".

Rozhodně se neboj experimentovat a zkoušet, něco z toho vždycky "vyleze" :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče hostingu tak by se Ti opravdu vyplatilo dát pár korun na nějaký nejobyčejnější hosting. Pokud nechceš tak bych vyzkoušel hostuju.cz (nezaručuji rychlost, poslední dobou slýchávám negativní ohlasy).

K tomu CSS. Jak sám říkáš opravdu Ti moc nejde, tak na tom zkus zapracovat. Pokud se naučíš lépe kódovat, zkus nějakého grafika co by Ti trochu vypomohl (i zde na fóru jich je několik ochotných).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vsechny mam internetove stranky www.motorkariborac.wz.cz a chtel bych poradit co byste tam zlepsily atd... popride mi to pak pomohli za nejake credity udelat diky

v jakých by si to chtel barvách? neco bych mohl ukuchtit :D nebo si neco stahni tady www.freecsstemplate.org

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak me napadlo kdyz je tu tolik schopnych grafiku tak jestli by nekdo nemohl skusit udelat nejaky obrazek s napisem motorkáři Borač a nejakou motorkou nebo motorkama na pozadi... místo toho stávajícího co tam je když se bude líbít tak jsem schopnej dat tak 500 credits budu tu tak zejtra po 14:00 tak bysme se pak domluvili dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlepsil bych snad vse :D Layout stranky si stahni z nejakeho webu jiz hotovy - jak uz tu nekdo rikal - grafik z tebe nebude (nic proti), pak bych odstranil to uvodni "Vstupte", to uz se davno nedela a leckdy to navstevniky odradi (muzes si to precist v kazde lepsi publikaci)..

wz je imho jeden z nejhorsich hostingu, ic i php5, nebo i treba pipni, je mnohem lepsi.

Stranka mi prijde strasne splacana dohromady - hovorim hlavne k fotogalerii, kde jsi stahl nejakou open galerii a ma uplne jiny design, nez cele stranky.. Taky se vyplati zauvazovat nad pouzitim technologii php a mysql..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak me napadlo kdyz je tu tolik schopnych grafiku tak jestli by nekdo nemohl skusit udelat nejaky obrazek s napisem motorkáři Borač a nejakou motorkou nebo motorkama na pozadi... místo toho stávajícího co tam je když se bude líbít tak jsem schopnej dat tak 500 credits budu tu tak zejtra po 14:00 tak bysme se pak domluvili dikec

nejhorší je ta diakritika, žádnej hezkej font jí nepodporuje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 anonymous - jo tak o zmene webhostingu vazne uvazuju napiste mi pls nejakou stranku co je tak nejleps free...

Doporucuji ti koupit si vlastni domenu - cca 200Kc na rok.. coz moc neni ;) - navic, pokud vas je vice, tak se muzete slozit..

Az budes mit vlastni domenu, staci se regnout na pipni.cz, tam davaji k vlastni domene hosting zdarma ;) - a celkem slusny hosting..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu